EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Шапић поломио ногу!!!  (Read 13489 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #10 on: August 26, 2008, 02:10:45 PM »
to je nas narod , sve na galamu i pesnice..srecom da su pobedili
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #11 on: August 26, 2008, 08:46:01 PM »
Ko bi rekao da je kod nas popularna izreka "pognutu glavu sablja ne sece"   :boxed:
Mnogo kondradiktornosti na ovom podneblju  :crazy:

Offline cicaDraza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #12 on: August 28, 2008, 09:54:16 PM »
Sefik takoreci nije branio ni protiv SAD, iako je Soro unisten na golu covek nista nije odbranio...

Iako je bila laz sto je izgovorio drago mi je bilo videti Cirica koji je lagao pred kamerama da bi zastitio svoje kolege,i za razliku od ovih bezobzirnih hijena od novinara mislim da nebi trebalo da zabadamo nos,ti momci su nam dali toliko lepih trenutaka da ja, iako dogadjaj nije za opravdanje,jednostavno nemam pravo da ih osudjujem,a i nijedan Srbin.


Шефик није бранио током целе олимпијаде, први пут је стао на гол против Америке зато што је Соро примио гол кад год су Американци шутнули :hitself:, ја мислим да није имао ниједну одбрану. Мислим да Соро није толико лош голман, већ мислим да је примио дебеле паре! :crazy: A за ово да су нам ти момци дали доста лепих тренутака те u потпуности подржавам, стварно им нема премца :clap:, само како су u последње време почели слабо да играју плашим се да ће се десити оно што се десило са нашом кошарком. :nonono:
Пиши као што говориш, читај како је написано!!!

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #13 on: August 28, 2008, 10:12:10 PM »
Dobro,ne mislim da su radile pare,pre je to glava,nema on toliko bitnih utakmica da bi mogao hladne glave da odigra polufinale OI.Falio nam je Sefik mnogo.
Pa smena generacija je neminovna,nadam se da ih nece zadesiti isto kao kosarkase,iskreno,a i drugaciji je mentalitet momaka koji nikad nisu bili toliko popularni kao kosarkasi i ne daj boze fudbaleri,tako da mozda nastavimo sa lepom tradicijom dominacije (bar) u tom sportu..Ja se nadam  :innocent: :clap:
" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline cicaDraza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #14 on: August 28, 2008, 10:54:08 PM »
Дај Боже да наставимо да доминирамо u ватерполу, јер једино је то спорт u који још можемо да верујемо, a наравно да не заборавимо ту је i тенис :yes:
Пиши као што говориш, читај како је написано!!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #15 on: August 28, 2008, 11:17:43 PM »
danas sam gledao konferenciju za stampu...sefik i sapic...to je po nekom mom misljenju bila onako drugarska tuca...malo trema,nervoza i jbg desilo se...jes da je sapic malo bezobrazan i to je to...i koliko sam skapirao po njihovoj prici nesto su se gurkali sefiku puko film i opalio ga i to je to...ovaj pao niz stepenice i polomio nogu a sefik kad ga je udario polomio ruku...posle ga je sefik odneo do sobe :)
al se nekad dobro jelo

Offline cicaDraza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #16 on: August 28, 2008, 11:36:42 PM »
danas sam gledao konferenciju za stampu...sefik i sapic...to je po nekom mom misljenju bila onako drugarska tuca...malo trema,nervoza i jbg desilo se...jes da je sapic malo bezobrazan i to je to...i koliko sam skapirao po njihovoj prici nesto su se gurkali sefiku puko film i opalio ga i to je to...ovaj pao niz stepenice i polomio nogu a sefik kad ga je udario polomio ruku...posle ga je sefik odneo do sobe :)

Другарска туча :). Претпоставио сам да је тако било i кад кажеш да је Шапић био безобразан u праву си, ја мислим да је он увек много безобразан i уображен, фигуративно речено слава му ударила u главу, али Шефик га богами стварно ударио :boxed:
Пиши као што говориш, читај како је написано!!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #17 on: August 28, 2008, 11:37:42 PM »
nadam se da razumes sta se kod sportista podrazumeva drugarska tuca :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline cicaDraza

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
  • Gender: Male
Odg: Шапић поломио ногу!!!
« Reply #18 on: August 28, 2008, 11:40:24 PM »
Ма разумем те u потпуности :evillaugh:
Пиши као што говориш, читај како је написано!!!