EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: fboy62zz - ishrana  (Read 11253 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #30 on: June 17, 2010, 10:58:59 AM »
mala je to sipka da bi radio benc mislim..treba duza
imas da kupis onu sipku ciji je fi 30cm za oko 900din

od vezbi mozes da radis:

grudi:potisci sipkom i bucicama,propadanja,razvlacenja,pulover sto je sasvim dosta
ledja:veslanje u pretklonu,veslanje t sipkom,zgibovi,jednorucno veslanje i hiperekstenziju sto je isto dosta
ruke:stojeci,sedeci biceps pregib,koncentracioni pregib,potisci razni tegovima i bucicama za triceps,tu imas i propadanja i uske sklekove
ramena:potisak sipkom,sva letenja bucicama,vucenje do brade,sleganja za trapeze
noge:najmanje prostora imas ovde..iskorak,nadji na tubu kako se izvodi zercher cucanj,jefferson squat,romanian deadlift..listovi:stojece podizanje na prste sa tegovima na ramenima,ili sednes na bilo sta.stavis ciglu ispod prstiju dole a na kolena tegove ili sipku sa tegovima i radis podizanje na prste

slikaj se pre skidanja kg i izmeri se na vagi i izmeri obim oko pupka,obim butina i tako to
ovo sve radi u istim uslovima..npr isto svetlo isti broj obroka u tebi i sl..dodji za par nedelja da nam napises rezultate..ako skines za 3 meseca zeljeno dodjes mi porciju cevapa  ;)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline fboy62zz

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #31 on: June 17, 2010, 11:03:08 AM »
moze... za tu sipku ima da se uzme gde sam kupovao ima od 142 i 160 cm koja je najbolja

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #32 on: June 17, 2010, 11:06:14 AM »
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline fboy62zz

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #33 on: June 17, 2010, 11:09:35 AM »
e sad jedino ta ishrana ne znam kako da je korigujem . inace idem da trazim kako se to sve radi

ako uspem da skinem to bice   :bbq2: :Appetit_43:

a sad na  :bpress

hvala za ove vezbe

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #34 on: June 17, 2010, 11:10:21 AM »
uzmi duzu sipku
polako skupljaj pare pa dokupljuj tegove kako budes imao sredstava
a da..ako si gladan npr nije problemd a pojedes jos 200gr mesa i salatu
to uvek moze,generalno se zatrpavaj salatama,sad im je sezona,,ne preteruj sa ugljenim hidratima,sve spremaj bez masti i ulja
vodi dnevnik,tako ces znati gde si gresio,ako ne bude sve islo kako treba
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #35 on: June 17, 2010, 11:11:55 AM »
a jebem mu,pa ta hrana je jednostavna bar..jel imas pristup mladom,nemasnom siru? pretpostavljam da zivis na selu?
mozes da kupis whey?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline fboy62zz

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #36 on: June 17, 2010, 11:26:04 AM »
sto se sira tice sira to je najmanji prolem  :lol:

sad sam potrosio pare na dopunjavanje tegova pa ne bi mogap kupiti whey tako da ne znam

ja sam procitao 3 puta one teme detaljno i ukapirao neke stvari ali opet ja ne mogu na opsnovu toga napraviti neki raspored kad ,sta  i koliko  ako me razumes

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #37 on: June 17, 2010, 01:27:03 PM »
ja sam procitao 3 puta one teme detaljno i ukapirao neke stvari ali opet ja ne mogu na opsnovu toga napraviti neki raspored kad ,sta  i koliko  ako me razumes


Pa evo i da nisi citao, ovde ti je lepo sve rekao



kupi 800gr belog mesa svaki dan,podeli na 4 obroka po 200gr,hidrate jedi ujutru i posle treninga,kupis whey protein i to je nesto osnovno..

a da..ako si gladan npr nije problemd a pojedes jos 200gr mesa i salatu
to uvek moze,generalno se zatrpavaj salatama,sad im je sezona,,ne preteruj sa ugljenim hidratima,sve spremaj bez masti i ulja

Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #38 on: June 17, 2010, 07:25:24 PM »
ovsene+nesto proteinsko npr belanca
200gr mesa+uh ili vlakna
isto
isto
pred spavanje 300gr mladog sira

uh ubaci posle treninga,ovo ostalo nek budu vlakna
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline fboy62zz

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: fboy62zz - ishrana
« Reply #39 on: June 18, 2010, 03:56:03 PM »
zamenio sam sipku uzeo sam od 160 cm to im je najveca kazu tako da od ponedeljka kad mi stigne pocinjem sa radom