EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: COLOSEUM PULA 2008 – Nikad vise ovako  (Read 6228 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
COLOSEUM PULA 2008 – Nikad vise ovako
« on: September 04, 2008, 07:08:08 PM »
Pa da počnem:
Strašno loša organizacija, neisplaćene dnevnice SVIM učesnicima, zavlačenje organizatora Amira Bešića i njegove žene Nade Bešić, podnesena prijava protiv njih dvoje od strane Crnogorskih takmičara i predsednika Crnogorskog saveza (a na takmičenju je bio i sudija) za prevaru (bio zajedno sa njima u SUPU ali nisam poneo ličnu da i ja podnesem prijavu).
Strongman odustali jer su naslutili prevaru i vratili se bez ičega kući, pukli pare za put...

Obećano za muški BB:
2000 eura za prvo mesto dnevnica od 250eura + putni troškovi...
1000 eura za drugo mesto dnevnica od 250eura + putni troškovi...
500 eura za treće mesto dnevnica od 250eura + putni troškovi...

Za sve ostale učesnike dnevnica od 250eura + putni troškovi, neki su imali obecane kreme za nastup.
Svi muški BB su trebali dobiti BRDO suplemenata svaki pojedinačno a dobili su po 1kg koncetrata i waxy 750gr.

Obećano za BODY FITNESS:
1000 eura za prvo mesto dnevnica od 250eura + putni troškovi...
500 eura za drugo mesto dnevnica od 250eura + putni troškovi...
treće mesto dnevnica od 250eura + putni troškovi...
Sve učesnice u BF su imale obećane kreme za nastup ali NIŠTA.
Body Fitnesice su trebale dobiti BRDO suplemenata svaki pojedinačno a dobili su po 1kg koncetrata i waxy 750gr.

Ono što smo tamo svi doživeli nebi poželeo nikom, ni crnom neprijatelju.
Dan nakon takmičenja nigde organizatora... neki od nas se oslanjali na novac koji trebaju dobiti a pošto nisu dobili nemamo para da se vratimo kući, iz hotela nas pritiskaju da MORAMO izaći, nemamo kintu za klopu, moja beba se razbolela 3dana, supruga 2dana, ja 1dan nemamo para ni za lekove NIŠTA a organizator je za sve to znao... kako li spava SVI smo se pitali.

Ja i Terza posedujemo materijalne dokaze koje mogu da potvrde našu priču, čak imam i snimljen razgovor (kao da sam znao) sa organizatorom gde je obećavano ono što nije ostvareno.

Organizacija očajna, kašnjenje muzike za takmičara čeka čovek 2minuta na bini, proglašavaju moju ženu za prvo mesto i čitava 2-3minuta moja Mirjana je prvo mesto, da bi uz Terzinu intervenciju ustanovile sudije da je Sanela prvo mesto (strašan propust), moja žena je odmah rekla Sonji „ovu medalju ja nisam zaslužila“ , moj sportista...

Jedino pozitivno što je bilo tamo:
Druženje, upoznavanje upoznao sam Marija Jarnečića, VRH, VRHOVA ČOVEK-zajebant , čitavo vreme sam ga zezao da nosi naramenice ispod majce ima ogromna ramena, i ostale Hrvate, Makedonci, Crnogorci, Srbi, Slovenci, Bugari, Nemci...
Klopa je bila super i hotelske sobe.

Ja i Terza smo išli organizatorima na vrata i nekako uspeli da dobijemo po 180eura.
Terzi i Saneli su ostali duzni oko 1120 eura, a mojoj ženi i meni oko 235eura, mogu da kažem da smo mi najbolje i prošli što se tiče para ali nerviranja i natezanja...najgore smo prošli.
Imamo puno slika i okačiću ih drugi put.

Neka se jave na ovu temu svi koji su prevareni.

Žao nam je što nam je prelepi grad ostao u tako ružnom sećanju.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: COLOSEUM PULA 2008 – Nikad vise ovako
« Reply #1 on: September 06, 2008, 11:37:48 AM »
bebac,,zao mi je sto se to desilo..ali to se uvek desava, nekome je propust sto je dosao i zbog sudjenja lose prosao, nekome je propust sta je bilo za veceru, nekome organizacija, nekome sto mu nije pustena muzika..ovakva privatna takmicenja treba prihvatati sa rezervom..
retko ko ispuni sve sto napise u pozivu, samo da privuce ljude..niko nece da radi na svoju finansijsku stetu..
ne opravdavam nikoga...ali da ovaj sport , bude toliko placen, covek treba da veruje u bajke jos nesto vise..
dao tada sve sto nekomisli da je ostecen, neka trazi pravdu na sudu,pa kada jedan bude dobio po dzepu, ostali ima da se cesaju zajedno sa njime i uvek da promisle sta obecavaju..

konkretan slucaj necu da komentarisem niti sam pratio takmicenje, niti iskusio to na svojoj kozi..niti dogovarao sta ce biti kada se ode tamo..pricam ovako uopsteno..

evo malo i slika sa tog takmicenja

http://www.bbszene.de/show.php4?/text.php4?id=1667
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: COLOSEUM PULA 2008 – Nikad vise ovako
« Reply #2 on: September 06, 2008, 11:41:57 AM »
Quote
retko ko ispuni sve sto napise u pozivu, samo da privuce ljude..niko nece da radi na svoju finansijsku stetu..
ne opravdavam nikoga...ali da ovaj sport , bude toliko placen, covek treba da veruje u bajke jos nesto vise..

pa znas kako...overal u swe je dobio 2000eu...a on se zvao ROBERT PJOTKROWTISZ i apstoluni je svetski pravak...
isto tako je bilo i u MARSELLU,DUET TORRI..itd..tid..tid..itd...

nocani iznosi su uglavnom tu negde i uvek se ispstujeu
e sad..ako neko veruje da ce neko da daje 2000 eu nekome bez razloga...jbg...

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: COLOSEUM PULA 2008 – Nikad vise ovako
« Reply #3 on: September 06, 2008, 12:41:34 PM »
 :boxed:
uzas...

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: COLOSEUM PULA 2008 – Nikad vise ovako
« Reply #4 on: September 06, 2008, 01:26:01 PM »
pa znas kako...overal u swe je dobio 2000eu...a on se zvao ROBERT PJOTKROWTISZ i apstoluni je svetski pravak...
isto tako je bilo i u MARSELLU,DUET TORRI..itd..tid..tid..itd...

nocani iznosi su uglavnom tu negde i uvek se ispstujeu
e sad..ako neko veruje da ce neko da daje 2000 eu nekome bez razloga...jbg...
vala bas,ocekivati toliki novac na takmicenju gde moze da se pojavi bilo ko je malo naivno  :dunno:


Uploaded with ImageShack.us