EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Novi pocetak  (Read 2041 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline marko1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Novi pocetak
« on: November 25, 2012, 08:52:36 PM »
Pozdrav za sve clanove. Necu da smaram mnogo(ako to bude moguce :D) pa cu odmah da predjem na stvar. Krenuo sam u teretanu u koju idem vec nekih mesec ipo dana. imam 20 godina,193cm i trenutno 92 kg. Trening je ponedeljak (ledja,biceps) sreda (ramena) i petak(grudi triceps)posle svakog treninga trcim nekih 25 minuta na traci i nekih 10 minuta vozim bajs a oko stomaka stavljam foluju. ono sto mene zanima je sledece,posto imam problem sa salom na stomaku i malo u struku,zanima me najbrzi moguci nacis da se istog sala i otarasim. Ishrana mi je manje vise normalna(jedem normalno) slatkise ne jedem i beli hleb ponekad uzmem,u principu jedem ono sto kuci ima za rucak i kad ogladnim neki sendvic spremim i to je to. a posle svakog treninga pijem proteinski sejk koji mi spreme u teretani. znaci ja hocu da nabijem misicnu masu jer je nemam a sa druge strane bih hteo sto pre da skinem stomak najpre zbog devojke koja zeli 6pack :D trbusnjake radim na spravi u teretani. pa eto to je u principu moj problem i pitanje,posto do sada i nisam primetio neke rezultate. inace u teretani radim sa drugom koji trenira vec 15 godina i njegov savet mi je da radim ovako kako trenutno radim. hvala puno svima i nadam se brzom odgovoru. a ako zatreba moja slika vi pisite :D

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Novi pocetak
« Reply #1 on: November 25, 2012, 09:02:24 PM »
moras klopu da sredis ako jedes kuci daj sta das, nece bas moci da se skine salo..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline marko1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Novi pocetak
« Reply #2 on: November 25, 2012, 09:11:40 PM »
Pa evo cist primer kako mi je izgledala ishrana prosle nedelje. Na meniju je od ponedeljka do srede bila punjena paprika :D to sam jeo za rucan,dorucak nisam imao posto ustajem oko 12 onda rucan oko 3 i u 4 krecem u teretanu. cetvrtak sam pre treninga doruckovao nesto malo hleba neka sunka i neki mali sirici. petak isto to i posle treninga sejk i pojeo sam jednu pljeskavicu. i juce sam za ceo dan pojeo jednu picu,a danas sam jeo makarone sa sirom. sutra planiram pre treninga da pojedem neki sendvic i to je to a posle treninga sta bude kuci.

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Novi pocetak
« Reply #3 on: November 25, 2012, 09:18:04 PM »
Nisi bas najbolje razumeo gore naveden post....... :bored:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline marko1

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Novi pocetak
« Reply #4 on: November 25, 2012, 09:28:02 PM »
pa moze li onda neki malo precizniji odgovor. kako bi trebala ishrana da mi izgleda za ono sto ja zelis da postignem?

Offline Krayzie1210

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 285
  • Gender: Male
Odg: Novi pocetak
« Reply #5 on: November 25, 2012, 09:30:41 PM »
Pozabavi se malo forumom i i drugim temama na ovu foru jer ih ima na milion......sastavi sebi jelovnik,napisi ga kada bude gotov,ako nesto nevalja ispravljamo....... :yes:
“If a man doesnt have a dream worth dying for, – he doesnt have a life worth living for”

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Re: Novi pocetak
« Reply #6 on: November 25, 2012, 10:19:17 PM »
Na forumu je to ispisano milion puta. Folije,pice,neradjenje nogu i lose planirani treninzi pored toliko pisanja.. Citaj i primenjuj

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Novi pocetak
« Reply #7 on: November 25, 2012, 10:21:51 PM »
Pa evo cist primer kako mi je izgledala ishrana prosle nedelje. Na meniju je od ponedeljka do srede bila punjena paprika :D to sam jeo za rucan,dorucak nisam imao posto ustajem oko 12 onda rucan oko 3 i u 4 krecem u teretanu. cetvrtak sam pre treninga doruckovao nesto malo hleba neka sunka i neki mali sirici. petak isto to i posle treninga sejk i pojeo sam jednu pljeskavicu. i juce sam za ceo dan pojeo jednu picu,a danas sam jeo makarone sa sirom. sutra planiram pre treninga da pojedem neki sendvic i to je to a posle treninga sta bude kuci.
rekao sam gore..znaci ne mozes da jedes fast, a da budes fit..to moze jako malo ljudi..moras da jedes sredjenu klopu dok ne dodjes do tela po nekom svom vidjenju..pa posle moze povremeno da jedes takvu hranu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap