EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Problem sa mrsanjem  (Read 4462 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mihailo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Problem sa mrsanjem
« on: November 15, 2013, 05:28:36 PM »
Zamolio bih ,ako mozete da mi kazete u cemu je problem.Treniram svaki dan teretana sat vremena,trcanje 30-35 min i preskakanje uzeta uvece oko 15-tak minuta.Tezak sam 98kg i zadnje mjesec ipo dana intezivno treniram jer sam bio napravio pauzu u Avgustu jedan jedini kg nisam skinuo.Inace pijem Way Diet Matrix nutritionX ,regulisao sam ishranu dakle sveo na minimum,izbacio skoto skroz hleb.Ne znam u cemu moze biti problem,treba da skinem nekih 9kg ali nikako ne ide?Moze neki savjet ?Unaprijed hvala

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #1 on: November 15, 2013, 05:32:51 PM »
Nisi regulisao ishranu, da jesi smrsao bi... ;) ;) ;) ;)


Posto  to "izbacio sam hljeb" ne znaci da si regulisao ishranu, a i to "smanjo na minimum" je glupost... :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

Napisi sta jedes, ali u gram i vidjeces da je greska u klopi...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Mihailo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #2 on: November 15, 2013, 06:04:35 PM »
Vjerovatno da nisam to dobro sredio.Ujutro kajgana 2 jaja,sira 50gr sira sad u gramima mozda malo i slazem ali nije preko toga malo parcence,rucak npr.300-400 gr kuvanog krompira,jedan kajmak od 250gr,paradajz,150 gr piletine.Vecera jedan dvopek sa marmeladom i puterom i solja mlijeka ili ovsene.Mada u zadnjih par dana imao sam zaredom 4-5 pijanki na koje sam popio mnogo piva.Ako moze mali savjet,jer u buduce cu praktikovati 3 obroka.E da visok sam 187,tezak 98 kg inace ljetos sam sa jako kratak period skinuo 20 kg ,imao sam 113-114 ,i vratio sam 4 kg kad sam pauzu napravio.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #3 on: November 15, 2013, 06:21:44 PM »
Kao sto rekoh...cuj na dijeti i dere snjite hljeba sa marmeladom i kajmak, usput 5-6 pijanki za par dana, ne znam u cemu grijesis, iskreno......  :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Choda

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 55
  • Gender: Male
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #4 on: November 15, 2013, 06:30:08 PM »
jedan kajmak od 250gr

Gladovanje, takozvano.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #5 on: November 15, 2013, 07:18:08 PM »
Nemas ti problem sa mrsanjem nego sa mozgom. Citaj forum gde sve pise.

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline nmrmak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 82
  • Gender: Male
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #6 on: November 15, 2013, 07:25:11 PM »
Da ne ispadne da te zajebavaju, evo uradicu ti ja okvirno profil tog tvog dijetalnog rucka (okvirno):

Kuvani krompir - 400g - 350 kcal
Jedan kajmak (!?) - 250g - 850 kcal (!?)
Piletina - 150g - 250 kcal

Summa summarum: 1450 kcal za rucak

Ja se najiskrenije nadam da si hteo da napises 25g kajmaka, a cak i tada bih to zamenio bilo cim drugim. Bilo cim.

Procitaj po forumu. I k'o boga te molim, ne smanjuj na 3 obroka dnevno.

Offline Arlovski

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 103
  • Gender: Male
  • Mass move the mass
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #7 on: November 15, 2013, 07:40:40 PM »
lolololooooo :lol:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #8 on: November 15, 2013, 09:59:22 PM »
Mesecima nisi skinuo ni 1kg a treniras skoro 2h dnevno?

Problem:

Offline Mihailo

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Problem sa mrsanjem
« Reply #9 on: November 16, 2013, 04:17:48 PM »
Ljudi hvala Vam,koristim Sabacki ala kajmak na kojem pise da ima 234 kalorije.U svakom slucaju promijenio sam ishranu evo ako mogu navesti pa mi vi recite da li je to ok.
Dorucak:Dvije supene kasike ovsenih i jogurt sa 0.5% mm
Uzina;mandradina
Rucak;Dvije telece snicle ,pire krompir,50gr mladog sira,1 paradajz omanji i jedna parce dvopeka
Vecera;1 kuvano jaje,50gr mladog sira,1 paradajz
E da i da napomenem da pijemao dosta zeleneog caja u listovima,po 5-6 solja dnevno ali to tako pijem vec 10 godina od kad sam imao problem sa bolescu i ostalo mi u navici
Jos jednom Vam hvala