EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: T3 FAQ  (Read 40228 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: T3 FAQ
« Reply #50 on: June 14, 2010, 12:24:56 AM »
Ne bi se u potpunosti slozio...T3 moze ici i u masi ali malo iznad prirodne proizvodnje...npr u kombinaciji sa trenom je dobar jer tren smanjuje kolicinu prirodnog T3 (kao i vecina steroida manje ili vise) sto je samo lose ali i smanjeni nivo tiroidni hormona dovodi do povecanog lucenja prolaktina sto je  lose na ciklus sa steroidom kao sto je trenbolon,ko koristi HGH vrlo je pozeljno da ubaci T3 i na ciklusu mase etc T3 je i anabolik i antikatabolik ak sta ces ti dobiti zavisi od ostale supllementacije i kolicine T3 koju neko uzima... ali mislim da kolega  :evillaugh: ne bi jos trebao da isprobava te stvari nego tek kad i ako dodje u neku advance fazu.I ono lean cycle sa T3 je glupost ako je to bio cilj kolege  :evillaugh: jer koliko ce biti lean cycle zavisi uglavnom od ishrane!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #51 on: June 14, 2010, 12:44:36 AM »
opalaca,lep info,za GH sam znao,a vidis za povecan prolaktin i tren nisam razmisljao...fakticki ispada da bi t3 u nekim dozama +30mcg bio cak i dobar donekle u ublazavanju proiz prolaktina,za ljude koji su osetljivi na nuspojave koje moze doneti prolaktin?...al to sve zvuci malo previse advanced sto ti kazes,neb' ja tu nista diro  :lol: :lol:
Why so serious?

Offline vala

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #52 on: June 14, 2010, 02:55:01 PM »
kura :
1-2 tj 100mg prop svaki treci dan  1 tab turanabol oxide u obroku prije treninga
          1 tab t3  ujutro na prazan zeludac, 25 mg proviron u prvom obroku….
3-4-5-6 tj  100mg prop svaki drugi dan  sve ostalo isto
7 tj  750mg galenika depo 300mg tren depo t3 isto, proviron isto..nolvadex po potrebi…
8t-9-10-11-12tj   500mg galenika depo 300mg tren depo ostalo isto
13-14-15tj 100mg prop svaki drugi dan 1 tab turanabol oxide
16,17,18tj  pct….

zato sam i postavio pitanje za T3

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #53 on: June 14, 2010, 03:27:28 PM »
nepotrebno iskomplikovan ciklus..

kad sam vec ovde jedno pod pitanje ako moze...Progesteronski izazvana ginekomastija,tipa kada se koristi tren ili neki progestagenic steroid ,dali je izazvana iskljucivo povecanjem nivoa prolaktina koji dize progesteron ,ili moze progesteron direktno da utice na gyno bez prolaktinske aktivnosti..nije mi jasan bas redosled desavanja oko progesterona i ginekomastije...hvala

Offline vala

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #54 on: June 15, 2010, 02:30:44 PM »
nepotrebno iskomplikovan ciklus..


zasto???

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #55 on: June 15, 2010, 07:02:52 PM »
nepotrebno iskomplikovan ciklus..


zasto???


uglavnom zato sto nekim stvarima treba malo duze da udju u pravu koncentraciju,a ti ih imas prekratko :) Idi lepo kuru ili sa propionatom i brzim estrima ili sa depoom i dugim estrima,neznam cemu komplikovanje sa depoom i propionatom??

mislim ubacujes tren enth tek u 7oj nedelji i drzis ga do 12te,pa stvarno mislis da ces imati nesto od toga??


i sto ovako duga kura? Koja je po redu?

Ja da sam na tvom mestu,lepo propionat ili depo od pocetka,tren bih isao od pocetka 10 nedelja po 400,testosteron bih isao 12 i to ti je to...frontload bih odradio sa testom i onda bih na kraju recimo ubacio taj tbol,koji btw neznam koja je mg po jednoj tableti?? Minimum tbola bi ti bio 30mg na dan ne bih se muci sa manje.


al kontam da si ti na sred ciklusa sad jel?
Why so serious?

Offline vala

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #56 on: June 15, 2010, 07:45:23 PM »
nisam na kuri,pripreme za jesen,informiram se jer ovu kuru mi je slozio jedan pro.BB ali sve uzimam s oprezom jel ce mi ovo bit druga kura

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #57 on: June 16, 2010, 12:57:34 AM »
DRUGA KURA!


onda druze batali ti 16 nedelja,nego kao sto ti lepo rekoh,odluci se oces brze-spore estre pa prema tome planiraj dalje....mozes sa brzim estrima odraditi nesto od 6 nedelja,ili mozes ici na 10-12 nedelja sa sporim....a ove komplikacije i magije,ne bih preporucivao nekom kome je druga kura ako bih ikom uopste ko je rekreativac :)
Why so serious?

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: T3 FAQ
« Reply #58 on: June 16, 2010, 01:05:48 PM »
nepotrebno iskomplikovan ciklus..

kad sam vec ovde jedno pod pitanje ako moze...Progesteronski izazvana ginekomastija,tipa kada se koristi tren ili neki progestagenic steroid ,dali je izazvana iskljucivo povecanjem nivoa prolaktina koji dize progesteron ,ili moze progesteron direktno da utice na gyno bez prolaktinske aktivnosti..nije mi jasan bas redosled desavanja oko progesterona i ginekomastije...hvala
Tzv prolaktinski gyno je uvijek kombinacija prolaktina,progesterona,estrogena,niskog nivoa androgena,HGh-a,IGF-a tako da nema jedne stvari koja je odgovorna za tu vrstu gyna i bilo koju drugu ...ustvari i kod te vrste gina estrogen je najveci uzrocnik a jedino sto je specificno je visak prolaktina od steroida kao sto su tren gdje dolazi do laktacije!!!
Nazalost ni ovo nije egzaktno i utvrdeno cinjenicno tj imaju dvije skole koji je uzrok pojave ovog gyna i sta sve ucestvuje u nastajanju istog...ako se zacitas samo ce te glava zaboliti  :evillaugh:
Sustinski ako vodis racuna o estrogenu ne bi trebalo biti problema i kod ove vrste gyna!!!
Naravno uvijek postoje specificne situacije i vrlo je tesko davati univerzalne savjete jer bitno je dosta detalja da bi neko mogao kvalitetno reci kako da se neko odbrani od ginekomastije...bez tih detalja sve je nagadanje!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: T3 FAQ
« Reply #59 on: June 16, 2010, 01:58:50 PM »
Citao sam u medjuvremenu,sad mi je jasnije,znaci uglavnom sam progesteron jednostavno nije u stanju da izazove ginekomastiju...Po ovome sto vidim i dalje je glavni uzrocnik visak estrogena zbog koga su progestini  samo sposobniji da naprave gyno jer bez njega to tkivo ne moze da se formira..
Da li onda ima smisla voziti A-dex od pocetka ciklusa sa nekim progestinom recimo kao preventiva excess estrogenu?
I jeli t3 smanjenje zbog progestina ima ikakve veze sa nuspojavom gyno-a?