EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pozdrav!  (Read 1727 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mala_ja

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Pozdrav!
« on: July 22, 2009, 10:03:43 PM »
 :bored: Dakle idemo ispocetka...

Imam 20 god, 163cm i 130-ak kg... strasno, znam...no ocito, trebam pomoc.
Studentica sam elektrotehnike i po cijele dane sam za kompjuterom, doslovno.
Sto se tice zdravstvenih stvari, imam skoliozu, hipotireozu i PCOS... sto se tice prehrane, ne pazim suvise sto i kako jedem, dakle kruh slatko i tome slicno su stalno prisutni, od mesa gotovo iskljucivo jedem bijelo meso, a sto se tice ribe oslic, skusu, tunu(u rasolu) i lignje.

Sve u svemu, bila bih zahvalna na pomoci i ako mi nitko ne bi rekao da se konzultiram s doktorima jer obisla sam ih puno ovdje i vecina su ih nesposobni raditi svoj posao pa sam odustala od njih.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pozdrav!
« Reply #1 on: July 22, 2009, 10:18:41 PM »
Quote
dakle kruh slatko i tome slicno su stalno prisutni
Jesi li spremna da se rijesis ovoga???

Kod tebe nije samo estetski problem, tj. kako izgledash, vec si u zoni opasnih kardiovaskularnih oboljenja...srce ti je u veoma rizicnom stanju...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.