EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?  (Read 2558 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alonso

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« on: August 30, 2012, 12:29:24 AM »
Naime, ja uzimanje slatkisa smatram grehom. :crazy: Evo upravo sam malopre "zgresio" tako sto sam sam stukao celu kutiju sladoleda iz cista mira i sada mi je neverovatno krivo. Tesim sebe mislima da ako to ne radim ucestalo da nece imati neki preveliki efekat. To jeste tacno, ali stvarno se lose osecam. Da lepse opisem osecaj, kao da sam se popiskio po sebi i po svemu sto sam radio. Nadam se da se ovo nece ponoviti.  :blush:Ima li jos gresnih?  Ja bi se sad ubio, ali previse volim sebe. :lol:

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« Reply #1 on: August 30, 2012, 02:56:51 AM »
I zasto si ti otvorio ovu temu?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« Reply #2 on: August 30, 2012, 08:10:33 AM »
Kada skidam kilograme ne grijesim, sem ako takticko/planski jednom u 6-8 sedmica ne ubacim junk, ali to je sve isplanirano...

Prije sam svake nedelje se ozderavao (i kada skidam masne naslage) i rezultati su tanki dok kada ne junkam sve ide kao podmazano...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« Reply #3 on: August 30, 2012, 08:56:34 AM »
Kada skidam kilograme ne grijesim, sem ako takticko/planski jednom u 6-8 sedmica ne ubacim junk, ali to je sve isplanirano...

Prije sam svake nedelje se ozderavao (i kada skidam masne naslage) i rezultati su tanki dok kada ne junkam sve ide kao podmazano...

Tacno, sve treba planski, moze se i cesce jesti junk ali ako se prati ostatak vremena sve od A do S.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« Reply #4 on: August 30, 2012, 09:04:52 AM »
Vjerovatno moze i jednom sedmicno recimo nedeljom ujutru da se pojede pica i bude bez brige, ali ja sam cijelu nedelju (cjeli dan) zderao i onda samo dok se rijesim viska vode treba 3-4 dana...

Mada iskreno ja nemam problema sto se tice discipline, prije jesam imao, ali sada ne, ucrtas sebi u glavu i to je to...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« Reply #5 on: August 30, 2012, 09:52:42 AM »
Vjerovatno moze i jednom sedmicno recimo nedeljom ujutru da se pojede pica i bude bez brige, ali ja sam cijelu nedelju (cjeli dan) zderao i onda samo dok se rijesim viska vode treba 3-4 dana...

Mada iskreno ja nemam problema sto se tice discipline, prije jesam imao, ali sada ne, ucrtas sebi u glavu i to je to...

:lol: to se slazem.

Fazon je sto se ljudi danas previse cimaju, pogotovo pocetnici, jos ako nisu na dijeti, da ce im nesto biti ako popiju casu jogurta, malo kecapa na meso, 1-2x nedeljno da odu do pekare po kroasan ili sta ja znam, pazi dosta ti je da imas disciplinu 90% vremena, niko nema 100%, tj ima ali na ozbiljnoj defki za takmicenje, i to zadnjih par nedelja, mada i oni junkuju vise nego sto ljudi misle, znaci 90%-ako imas 6 obroka dnevno X 7 dana u nedelji to je 42 obroka, 10% neka bude 4 obroka, i ta 4 obroka moze biti junk bez problema  ;)

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« Reply #6 on: August 30, 2012, 03:00:26 PM »
redovno ''grijesim'' od baklava, dr. kolaca do skoro svaku noc kakva cokolada i suho meso i sudjuk pred spavanje, i mirno spavam  :lol:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Jeste li "gresni" i kako podnosite "greh"?
« Reply #7 on: August 31, 2012, 10:01:29 AM »
gresim, ali sam naucio vremenom da to anuliram..mene ne privlaci toliko slatko koliko  npr testo...
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap