EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Posao i Ishrana  (Read 8592 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #20 on: March 23, 2009, 02:49:19 PM »
mozes da kupis u https://www.tehnomanija.rs a kako radi..pa ima poseban tema u vezi toga pa procitaj tu :)

Offline Srdjan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #21 on: March 23, 2009, 10:03:06 PM »
Ljudi, kako spremate oslica? Redovno mi se desava da hocu da pegliram, moram da natrpam puna usta kupusa da progutma pa i onda to jedva uradim...Doduse imam problem sa svim mesom kada je kuvano bez icega. ali oslic je ludilo. Ne mogu da verujem da Pedja jede 3 kg i to bez soli  :wallbash1:, moras biti stvarno lud za BB da uradis tako nesto, bez uvrede, je se divim onome ko moze. Sad smo na rezimu pa molim ako neko ima neki dobar predlog neka javi, a ja cu preneti utiske  :)

Offline NeWeN_Rs

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1130
  • Gender: Male
  • MENS SANA IN CORPORE SANO
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #22 on: March 23, 2009, 10:24:58 PM »
Ljudi, kako spremate oslica? Redovno mi se desava da hocu da pegliram, moram da natrpam puna usta kupusa da progutma pa i onda to jedva uradim...Doduse imam problem sa svim mesom kada je kuvano bez icega. ali oslic je ludilo. Ne mogu da verujem da Pedja jede 3 kg i to bez soli  :wallbash1:, moras biti stvarno lud za BB da uradis tako nesto, bez uvrede, je se divim onome ko moze. Sad smo na rezimu pa molim ako neko ima neki dobar predlog neka javi, a ja cu preneti utiske  :)
i ja kazem svaka cast ko moze , al brate nema sanse... kuvani oslic... :wallbash1:
jedina hranu koju organski mrzim, je kuhani oslic.... kad bi rekli bices prvi na olimpiji pojedi 3kg oslica u mjesec dane...rko bi neka hvala... :nonono:
opet kazem svak cas ljudima koji to mogu...
al bez mene.... kuvani oslic kad se samo setim :bored:
ima mnogo ukusnije hrane...
naprimer kuhana junetina ili piletina, moze i na rostilju bes masti... :innocent:
:lol: :lol: :lol:


.. ja prije treninga ne uzimam nikakve uh, pa ni kompleksne jer ce inulin u toku treninra blokirati hormon rasta.. :lol:

ma bre to sto neces da blokiras hormon rasta........ pricas kao da zabadas HG pod kozu...  :evillaugh:
insulin vs GH
:lol:
..........(0 0)
.---oOO-- (_)---.
╔═════════════════╗
MeNs SaNa i CoRpOrE SaNo
╚═════════════════╝
'----------------------oOO
........|__|__|
.......... || ||
....... ooO Ooo  :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #23 on: March 23, 2009, 11:54:09 PM »
Ne znam sta vam je problem sa oslicem ? Meni je drazi on nego piletina ... vidi da ga po barenju prelijes sa malo maslinovog ulja ... dobije i na mirisu i ukusu
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Jelica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 148
  • Gender: Female
Odg: Posao i Ishrana
« Reply #24 on: March 24, 2009, 06:55:28 AM »
Ljudi, kako spremate oslica? Redovno mi se desava da hocu da pegliram, moram da natrpam puna usta kupusa da progutma pa i onda to jedva uradim...Doduse imam problem sa svim mesom kada je kuvano bez icega. ali oslic je ludilo. Ne mogu da verujem da Pedja jede 3 kg i to bez soli  :wallbash1:, moras biti stvarno lud za BB da uradis tako nesto, bez uvrede, je se divim onome ko moze. Sad smo na rezimu pa molim ako neko ima neki dobar predlog neka javi, a ja cu preneti utiske  :)
:lol: ja se davim u osliću skoro svaki dan. Spremam ga u aparatu na pari, pokupi taman lepo vode da nije suv, pospem ga đumbirom, biberom i peršunom. Bude skroz super, ja ne koristim so. Možeš ga preliti i sa malo maslinovog ulja, bude baš njam  :wow: