EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moja ishrana- saveti  (Read 4260 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline King_Leonidas

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Moja ishrana- saveti
« Reply #10 on: April 19, 2012, 01:35:10 AM »
27...treniram kako treba uz pravilnu ishranu oko 2 god... ali ne vidim sebe u tom pravcu i ne mislim da cu ikad krenuti sa AAS.

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Moja ishrana- saveti
« Reply #11 on: April 19, 2012, 01:38:21 AM »
Naravno, nema potrebe za tim.. U sustini to je to, sacekaj komentar jos nekog iskusnijeg a ja ti zelim srecu u ostvarenju svog cilja. :)
-Your Mind Is a Battleground-

Offline King_Leonidas

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Moja ishrana- saveti
« Reply #12 on: April 19, 2012, 01:39:16 AM »
hvala druze i tebi takodje..ako vec nisi :)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moja ishrana- saveti
« Reply #13 on: April 19, 2012, 10:14:35 AM »
Lepo bi bilo da mozes da imas 11posto na 120kg,ali tesko
Kako to napises: 100g pirinac ili krompir?
Procitaj druge teme kako ljudi rade dijetu.
Whey je za posle treninga. Ne bih pio u toku dana.2-3 tunjevine dnevno? Pa bolje kupi meso.Uglavnom,lose si slozio ishranu.Otkud merica proteina i 3-4 jaja (dorucak) imaju 80gr proteina?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline King_Leonidas

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 13
Odg: Moja ishrana- saveti
« Reply #14 on: April 19, 2012, 11:01:13 AM »
prema tabeli kojoj imam 1 celo kuvano jaje ima 13g p, ovsene 14g a protein  u merici ima 24g  zato napisah ne znam jeli tacna tabela.

Rado bih menjao za mesinu ali mi je tunjevina najeftinija, zato i pijem taj protein za uzinu i pitam da li je dovoljno usporen mlekom i ellom..ima li efekta ?

100g pirinac ili krompir to je sta najcesce jedem od UH za rucak, i te dve kombinacije vrtim.

jbg nadao sam se da moze 11-12% jer to nije neki sumanut mali % masti  ?

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Moja ishrana- saveti
« Reply #15 on: April 19, 2012, 11:43:36 AM »
prema tabeli kojoj imam 1 celo kuvano jaje ima 13g p, ovsene 14g a protein  u merici ima 24g  zato napisah ne znam jeli tacna tabela.

Rado bih menjao za mesinu ali mi je tunjevina najeftinija, zato i pijem taj protein za uzinu i pitam da li je dovoljno usporen mlekom i ellom..ima li efekta ?

100g pirinac ili krompir to je sta najcesce jedem od UH za rucak, i te dve kombinacije vrtim.

jbg nadao sam se da moze 11-12% jer to nije neki sumanut mali % masti  ?

Jedno jaje ima 6-7 g proteina , ovsene ne racunaj kao protein , i 100g pirinca nema isto Uh kao i 100 g krompira..

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moja ishrana- saveti
« Reply #16 on: April 19, 2012, 11:59:46 AM »
Stavi na papir koliko te kosta sve to dnevno, znaci hrana za ceo jedan dan.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380