EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pocetak  (Read 11478 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dzony.96@hotmail.com

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Pocetak
« on: January 26, 2013, 10:36:12 PM »
Pozdrav svima, ja sam ovde nov, nisam iskusan sto se foruma tice, imam 16,5 godina i krenuo sam da idem u teretanu. Skorije sam poceo. Trenutno sam isplanirao plan i program ali sumnjam da je dobar. inace, visok sam 177 a tezak 62 kg. Ako bi mogla pomoc oko toga kako da pocnem, kad sta da radim i kako, pozdrav  :help:  :dunno: :innocent: :blush:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Pocetak
« Reply #1 on: January 26, 2013, 10:55:48 PM »
napisi sta si isplanirao
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline dzony.96@hotmail.com

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak
« Reply #2 on: January 26, 2013, 11:23:11 PM »
Pnedeljak : biceps i grudi
Utorak : triceps i ramena
Sreda : Ledja i Noge
Cetvrtak odmaram i onda radim u petak i subotu ono sto sam radio u ponedeljak i utorak
Uzgred, zanima me ako neka vezba zahteva na primer biceps i triceps, a ja radim samo biceps, da li da radim tu vezbu?

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: Pocetak
« Reply #3 on: January 27, 2013, 10:43:17 AM »
Pnedeljak : biceps i grudi
Utorak : triceps i ramena
Sreda : Ledja i Noge
Cetvrtak odmaram i onda radim u petak i subotu ono sto sam radio u ponedeljak i utorak
Uzgred, zanima me ako neka vezba zahteva na primer biceps i triceps, a ja radim samo biceps, da li da radim tu vezbu?
Vecina vjezbi kad radis ukljucuje vise misicnih grupa,tako da nemoj oko toga da se brines,samo kad radis npr biceps,fokusiraj se na biceps i to ti je to

-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline dzony.96@hotmail.com

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak
« Reply #4 on: January 27, 2013, 12:42:00 PM »
:D :D
Koliko dnevno je dobro da se jedu jaja?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pocetak
« Reply #5 on: January 27, 2013, 12:55:07 PM »
Ja jedem svaki dan bar 5 komada...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline dzony.96@hotmail.com

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak
« Reply #6 on: January 27, 2013, 01:01:52 PM »
Ako bi nek'o mog'o da mi osmisli plan vezbanja bio bih mu mnogo zahvalan

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: Pocetak
« Reply #7 on: January 27, 2013, 01:52:43 PM »
Plan vezbanja radi kako tebi odgovara,bitnija ti je pravilna ishrana,bez toga nista...Imas na forumu,citaj sta je za sta potrebno da se unosi,sta je za sta vazno,sta ne treba itd.. One sticky teme sve procitaj,nece ti skodit.
Sto se treninga tice,ima li ko da te uputi u teretani? Mislim vise na vjezbe koje da radis,kako da ih radis,koliko serija i koliko ponavljanja,ne moze ti niko napamet rec ovako..
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline dzony.96@hotmail.com

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Pocetak
« Reply #8 on: January 29, 2013, 10:35:33 PM »
Nisam bio tu par dana, inace, nema niko da me uputi. radim prvo jedan misic, zavrsim ga pa predjem na drugi.
Krenuo sam da pijem proteinske sejkove, pa me zanima kad treba da ih pijem, samo posle treninga ili uvek ?
Inace, ne koristim one kupovne proteine nego samo prirodne(jaja, banane, laneno seme, susam, mleko...)