EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: igor.88 - ishrana, trening  (Read 13815 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #20 on: February 18, 2010, 01:30:26 PM »
sta je BV?  :lol:

hehe nije nego kad ga skuvam moram da ga zvacem 5 minuta, a ovako stavim u casu 3-4 bjelanjka i popijem za 1s : :yes: :yes:

bioloshka vrednost ... bolje telo koristi protein iz jajeta kad je termichki obradjeno
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #21 on: February 18, 2010, 01:36:47 PM »
od sad cu da ih kuvam.... fuj  :boxed:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #22 on: February 18, 2010, 01:40:43 PM »
BV = bioloska vrijednost. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #23 on: February 18, 2010, 01:41:49 PM »
od sad cu da ih kuvam.... fuj  :boxed:
Kuvaj, ne igraj se sa salmonelom...neki su se opekli, a kako su to iskustvo opisali ne isplati se igrati...

Edit, ne mogu izbrisati ovu poruku, greskom sam dve poruke zaredom... :(
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #24 on: February 18, 2010, 01:48:39 PM »
ajooooj.... ma kuvat cu ih al mi se gade kuvana, al ajd mogu nekako dok su topla ali... nema odustajanja  :wallbash1:

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #25 on: February 18, 2010, 01:50:13 PM »
Kuvaj, ne igraj se sa salmonelom...neki su se opekli, a kako su to iskustvo opisali ne isplati se igrati...

Edit, ne mogu izbrisati ovu poruku, greskom sam dve poruke zaredom... :(

meni prikazuje samo 1 poruku  :)

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #26 on: February 18, 2010, 09:04:31 PM »
Nasao sam extra foru za bjelanjak:)  ja ga jedem nekad kao medju obrok i uzmem npr 50-100 g pecenog bijelog, sitno isjackam i bjelanjak stavim na teflon i to pomjesam i jos malo povrca 150 g povrca (ako je prije 17h skrobno a ako poslije onda vkaknasto ) i nekad dodam malo posnog i bude bas extra :)   eto taman da ih ne moram svjeze piti  :lol:

e sto se tice konjetine... danas sam kupio neke konjske pljeksavice  :crazy: ... rece mi zena sto prodaje da nisu masne, a extra su ukusne. Pa me interesuje mogu li npr. konjetinu zamjeniti nekad za proteinski obrok (ribu il' bijelo meso)...posto sam vidio da ima poprilicno proteina na 100g
otprilike 110kcal,  0,9UH,  2,3masnoce,  21.4Proteina

edit:  jel valja ono zamrznuto povrce od proizvodjaca LEDO??? ima nesto zanemarljivo kcal po 100 gr, a ima posebno pakovanje za skrob, a posebno za vlakna....  jbg smaram... ali sta cu kad ne znam  :lol: :lol:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #27 on: February 18, 2010, 09:23:11 PM »
Kakve pljeskavice???

Samo ako je cisto konjsko meso, ako je samljeveno bjezi od toga, ko zna sta su stavili u to...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #28 on: February 18, 2010, 09:27:37 PM »
mljeveno :) al ajd imam jos dosta ciste snicle pa cu samo to od sad

Offline igor.88

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Male
Odg: igor.88 - ishrana, trening
« Reply #29 on: February 19, 2010, 03:01:56 AM »
Ujutro mlijeko ili jogurt, dnevno vocka ili dve, mislim da to ne utice mnogo na moj organizam jer sam do prije 15-ak dana jeo 150-250 g slanine za veceru sa pavlakom, i za dorucak jeo 3 sarme :) (a tako jedem od 10-te godine)znaci bojim se da ce mi tako striktna dijeta vise naskoditi nego pomoci, kada se vratim "normalnoj ishrani" koja ukljucjuje, npr. kornfleks, svinjetinu, krompir, pasulj sa rebarcima :)) prije sam imao 2-3 obroka dnevno i to kasno jer sam ustajao oko 12h i tad mi je bio dorucak. Sada ustajem oko 9h tad imam dorucak i odma idem u teretanu ili na fax  a poslije imam obrok svaka 2h ili 2:30h!






jer... definitvno ne zelim jesti posni sir  u daljoj bucucnosti  :lol: :lol: