EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: alkohol,duvan,ganja...  (Read 25568 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #50 on: October 14, 2008, 11:16:42 PM »
ima ona baba u kini sto jede blato i ima 100 godina..eto dodaj i to u svoj arsenal...da zivim 100 godina zabole me ona stvar,i 80 je mnogo...

moj stav:ako nekom treba droga,alkohol bilo sta sto ce mu promeniti psihu na kratko da bi se lepo osecao,taj neko bi trebalo da ode do psihijatra jer je to problem...znaci tolko ti je sjeban zivot da moras da duvas travu da bi ti bilo lepo...e to nikad razumeti necu...

opet,moj licni stav...
Why so serious?

Offline Kano

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 412
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #51 on: October 14, 2008, 11:18:25 PM »
al je teza..ne mozes da tvrdis ovo 100posto

brate da stavimo  2 lika, ispred jednog livadu marihuane a ispred drugog pivsko postrojenje i da se odvaljuju 48 sati obojici ne bi bilo dobro ali bi samo jedan bio ziv.. aj` sad u zdravlje, nekima se misljenje nece promijeniti ni za 300 godina  :nonono:
Insulin has been called "Anabolicus Maximus" by some gurus of the bodybuilding world. Insulin can give you greater gains than you have ever had using anabolics alone. Insulin, in combination with androgens and resistance exercise, may trigger maturation of satellite muscle cells (small, more or less useless cells that are held in reserve, which do not contribute to muscular strength) into mature muscle cells that do contribute to muscular size and strength. How freakin cool is that.

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #52 on: October 14, 2008, 11:28:09 PM »
opet,stavicemo nekog na livadu sa G'''ma i jednog na livadu sa alkholom....ni jedno ni drugo ne valja i ne viid sto bi s eneko napijao,naduvavao ili najedao g''ima,sve je nepotrebno i ne vidim funkciju,o tome se radi...to ti je ono -da otsecem sebi prst ili ruku?zasto bi ijedno radio....Slazem se da problem marihuane nije ni zrno peska u odnosu na alkohol i cigare,ali opet ne vidi cemu,to je sve...
Why so serious?

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #53 on: October 14, 2008, 11:36:09 PM »


    samo ovaj rad,ništa trava,to je za sirotinju... :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #54 on: October 14, 2008, 11:47:05 PM »
ahaha munjo kralju,gde nadje ovu slicicu

@jkano

ne kazem ja da alkohol nije stetniji od trave,vec da ne znas jel mozda tamo neko nekad umro od marihuane
na kraju krajeva,ko oce da koristi nesto od ove tri stvari nek koristi,njegova stvar
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #55 on: October 14, 2008, 11:53:08 PM »
moj stav:ako nekom treba droga,alkohol bilo sta sto ce mu promeniti psihu na kratko da bi se lepo osecao,taj neko bi trebalo da ode do psihijatra jer je to problem...znaci tolko ti je sjeban zivot da moras da duvas travu da bi ti bilo lepo...e to nikad razumeti necu...

opet,moj licni stav...

Brate Hans, da li ti izlazis u grad? Izvini na pitanju samo me zanima zbog ovakvog tvog misljenja. Jer ja mislim da nema sanse da se neko dobro provede kad izadje negde sa nekim drustvom 100% svestan situacije u kojoj se nalazi.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #56 on: October 14, 2008, 11:54:53 PM »
-i alkohol bih ja zabranio niko to ne spori
ne diraj milancetu alkohol  :lol: :lol:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #57 on: October 15, 2008, 12:39:25 AM »
Brate Hans, da li ti izlazis u grad? Izvini na pitanju samo me zanima zbog ovakvog tvog misljenja. Jer ja mislim da nema sanse da se neko dobro provede kad izadje negde sa nekim drustvom 100% svestan situacije u kojoj se nalazi.

pio sam kad sam klinac bio


opet kazem meni je to tuzno da neko mora piti da se dobro zabavi,ja u grad idem sa drustvom sa kojim uzivam,ne treba mi nikakav alkohol nit gudra,dobra atmosfera i dobro drustvo...ako neko od mojih ortaka MORA da se napije da bi uzivao to je automatski uvreda za mene i ostale...jer to znaci da smo dosadni i da je mesto trulo do te mere da mora da izmeni svoju psihu u tom trenutku d abi uzivao...

stalno cujem ono: nemogu narodnajke osim ako sam pijan,pa ne slusaj ih i ne idi ko ti kriv...psiha psiha psiha
Why so serious?

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #58 on: October 15, 2008, 12:52:03 AM »

   samo ovaj rad,nista trava,to je za sirotinju... :evillaugh: :evillaugh: :evillaugh:
pa ja im to pricam od pocetka ,al nece da slusaju :pullhair:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: alkohol,duvan,ganja...
« Reply #59 on: October 15, 2008, 01:06:35 AM »
Brate Hans, da li ti izlazis u grad? Izvini na pitanju samo me zanima zbog ovakvog tvog misljenja. Jer ja mislim da nema sanse da se neko dobro provede kad izadje negde sa nekim drustvom 100% svestan situacije u kojoj se nalazi.

inache  razumem kad s eneko napije dobije dete,slava,rodjendan neka jako srecna prilika,pa onda toliko srece da nema gde vise pa se i napije povrh toga :) al d aneko pije a ono dosadno mu pa ajd da ga oraspolozi...tuzno...

Mera,casa vina kazu zdrava,10 casa nije 10X zdravije  :lol: :lol:
Why so serious?