EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zacine...da ili ne ?  (Read 30393 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #50 on: February 23, 2010, 08:46:41 PM »
Caos.  :blowkiss: Hm, vidim da se interesujes za vegetu. Ne znam koliko ti mogu pomoci oko toga i reci konkretno sta je to stetno u vegeti sto nam i ne godi, ali znam da je to nesto sto daje onaj lepi miris tom zacinu i zutu boju, mislim da sam negde nacula da se redi o selenu, i upravo bih zbog njega i ja trebala da izbacim zacine kao sto su : Vegeta, Zacin C, Bag...
Naime mozes sama da pravis zacine, tj. vegetu, kupis : celer, sargarepu, persun, pastrnak, osusis ih sameljes i pomesas sa morskom solju i dobijes pravu, ali domacu vegetu u kojoj znas sta si stavila.  :clap:
Inace ne znam da li ste znali, ali biber je jedini zacin koji se nikada ne izbacuje iz organizma, tj. sve kolicine bibera koje ste pojeli u toku zivota su ostale u vama. A takodje muskarci koji jedu dosta bibera su impotentniji od onih koji ne jedu biber u velikoj kolicini.  :hitself:  :wallbash1:

bro-science .. jel to rekao neki lik u teretani ili neki drugarov drug shto zna nekog jako struchnog ?
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #51 on: February 23, 2010, 09:08:25 PM »
Ovo za biber je glupost ..
Meni kum vec 30 godina jede svaki dan biber .. Koliko bi onda on trebao da ima kilograma ?  :wow:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #52 on: February 23, 2010, 09:11:08 PM »
I meni smrdi na neku glupost iz novina "ljepota^zdravlje".
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #53 on: April 21, 2010, 08:46:56 AM »
Pa da ti kazem samo trebas da imas mastu. i da ne preterujes sa kombinacijama. Stavis ella sir, prirodne zacine, sitno iseckan crni luka itd... ako ti je bas tolko losa mozes dosta zacina da stavis u nju (sem vegete). Origano je super. Jednostavno eksperimentisi. Ja je kidam iz konzerve... jedina riba koju mogu da jedem... ostale mi se na pogled smuce :D

Žašto ne vegetu?
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Blacksaber

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #54 on: April 21, 2010, 05:53:17 PM »
dobri su ti prirodni zacini. Vegeta i Zacin C su imaju neke dodatke i supstance. Ja se ipak orjentisem na prirodne zacine. Origano i takve travke :D

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #55 on: April 21, 2010, 06:09:17 PM »
dobri su ti prirodni zacini. Vegeta i Zacin C su imaju neke dodatke i supstance. Ja se ipak orjentisem na prirodne zacine. Origano i takve travke :D

Ma sve te travke su ok ali brate kad jedeš neku hranu stalno i vrtiš je u krug, naravno da tu uleću ovakvi začini, izuzetak su oni koji izlaze na binu za 7dana e tad ok bez ičega slanog ali rekreativci samo napred u umerenim količinama da hrana.
Pain is temporary, Pride is forever


Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #57 on: May 05, 2010, 08:32:02 PM »
i mene zanima, zasto ne vegata???
pa zato sto to ima svasta u sebi nekorisnog medju ostalim zacinima ima secer farbe itd..ti si bilder nisi gurman :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Ted Arcidi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2126
  • Gender: Male
  • Stranger in the night. Sida in the morning.
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #58 on: May 05, 2010, 10:16:54 PM »
pa zato sto to ima svasta u sebi nekorisnog medju ostalim zacinima ima secer farbe itd..ti si bilder nisi gurman :)
ali zato ima i dextrozu pa moze da se koristi kao PWM  :dunno:


Uploaded with ImageShack.us

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Zacine...da ili ne ?
« Reply #59 on: May 05, 2010, 10:34:32 PM »
ali zato ima i dextrozu pa moze da se koristi kao PWM  :dunno:
da, da ima i dextrozu :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap