EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moze koji savet ?  (Read 73789 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Moze koji savet ?
« on: September 10, 2007, 04:46:00 PM »
Pozdrav ljudi josh jednom, postovao bih u jednoj od prethodnih tema ali mi ih je neko izbrisao  :wallbash1:


Zadnjih 20-30 dana se drzim "zdrave ishrane " i redovnog vezbanja shto cu obrazloziti u nastavku texta ^^ pa ono.. zanima me da li mozda neshto greshim i tako to :> + me zanima vase misljenje o "TakeOne" http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=NI021  jer drugar mi stalno govori da je stvar extra i tako to i da bih trebao da je uzmem a trenutno ne koristim nishta od hemije i ne planiram do nove godine , a od tada cu verovatno uzeti whey +glutamin

Jelovnik :
1. kada idem pre podne u skolu : 1. obrok oko 6:30 uglavnom 6-8 belanaca ili tunjevina, 2. obrok za vreme velikog odmora oko 10h neka 2 sendvica sa paradajzom i josh nekim nebitnim stvarima ( nekom suknom i tako to)  3. obrok je po dolazku kuci (oko 13:30-14:00) to je uglavnom oko 200g pileceg belog posle toga u 15:30 teretana, 4. u 17:00 300g pileceg, 5. oko 20:00 tunjevina u komadima, 6. uglavnom oko 23:00 koje belance ili "MUsli" +ella sir da uspori razgradnju tokom noci


2. kada idem posle podne :> 1. 9:00 tuna ili 200g "muslija" 2. oko 11:00 sigurno tunjevina ako je nisam jeo predhodno, ako jesam onda pilece belo i neka salata,3. u 12:50 200g belog, skola, oko 16:00 opet 1-2 prethodno spomenuta sendvica, teretana oko 19:30 dolazim kuci oko 21:15 -21:30 i tada 300g belog, oko 23:00-24:00 josh 1 tuna ili musli, i oko 1-2am ( ako sam budan naravno) belance ili neshto lagano+ella sir

Trening :
svaki dan 30min trake (pretrcim oko 5-6km , kako kad) 1. dan grudi/ramena, 2. dan biceps i triceps, 3. dan pretezno trbusnjaci (koje radim svaki dan samo malo slabije) i noge, pa josh jednom ponavljam ta 3 dana i onda 7. dan pauza


josh par pitanja ... par drugova mi je reklo da je Animal pak (http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=UN139) dobra stvar+BCAA ako sam na mrsavljenju -definiciji


trenutno sam zadivljen rezultatima koje sam postigao za kratko vreme ( daleko od savrsenog ali 50% bolje nego pre 20-30dana) i postovacu nove slike prvom prilikom (dan-dva) ... do tada  :Peace: :seeyou:
« Last Edit: January 01, 2008, 08:03:23 PM by Tanja »

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: moze koji savet ?
« Reply #1 on: September 10, 2007, 05:12:38 PM »
Dakle momak prvo moras da shvatis sto zelis od sebe...
Ja sam po tvom jelovniku skontao da zelis masu, snagu, misice a po preparatima koje ti "tvoji" prijatelji savjetuju definiciju. Moras se odlucit, jer ako si debeo, puniji, moras da izbacis taj sendvic sa "necim unutra" kako si i sam napisao.

Hrana je sasvim solidna za tvoj uzrast, mogao si stavit neku sliku da vidimo o cemu se radi jer ovako je dosta tesko te savjetovat kako i sto...
Uglavnom Vitamine bi svakako bilo dobro da uzmes, ja preporucam Dual Tabs od Twinlab-a, ako imas love, a moze proc i Daily one od iste firme ipak si ti mlad.
Dakle kad sredis prehranu i trening, onda razmisljaj o ostalim suplementima, po meni je sve sto ti trebas Whey protein +  (recimo BCAA, a ako imas para i nearazgranate amino pa da sa svakim obrokom uneses neku kolicinu)

Znas li ti sto je kemija? A sto su suplementi?
« Last Edit: September 10, 2007, 08:59:06 PM by Lazic »
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: moze koji savet ?
« Reply #2 on: September 10, 2007, 05:22:46 PM »
naravno da znam shta su suplementi a shta hemija.. to se malo shalim ali nvm... inace za taj sendvic... to jedem cisto jer ne znam shta drugo da jeden na #@!%! velikom odmoru :>
a inace cilj mi je da izravnam stomak kao shto sam i "nekada davno " imao ali da ne gubim mnogo mase , trenutno sam za 20-30dana dobio 1kg ali izgubio dosta obima u kukovima, shto mi se dopada, i znam da je to tek pocetak.. jer realno.. tu treba mnogo vise vremena nego 20-30dana... :>
tako da.. to bi otprilike bio moj cilj... ode sada na trcanje... tako da... vidimo se kasnije xD
« Last Edit: September 10, 2007, 08:59:21 PM by Lazic »

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: moze koji savet ?
« Reply #3 on: September 10, 2007, 05:33:33 PM »
Pozdrav ljudi josh jednom, postovao bih u jednoj od prethodnih tema ali mi ih je neko izbrisao  :wallbash1:




nije je niko od nas obrisao nego ti sam..a vratio sam je ranije ovde
« Last Edit: September 10, 2007, 08:59:35 PM by Lazic »
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: moze koji savet ? :>
« Reply #4 on: September 10, 2007, 05:46:13 PM »
hmm... ja nisam brisao jer nemam naviku da radim tako neshto.. osim ako nije neko sa mog kucnog kompa (imam buraza i sestru) jer sam uprijavljen na auto loginu .. tako da ono.. ako iko sedne za komp moze da cacka sve i svasta mada niko od njih nikada nije uradio tako neshto... pitacu ih ;> usput.. hvala na vracanju teme :)




now back to topic, i odoh sada stvarno na trcanje.. ^^

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: moze koji savet ?
« Reply #5 on: September 16, 2007, 11:44:39 PM »
josh jedno pitanje, promenio sam cardio za hiit, koji radim po principu :

1min trcim na opterecenu 14 (od 20) pa 1 min na 7 (to je cisto malo brze od brzog hodanja) pa 1min na 14.2 pa opet 1 min na 7, i tako 5-7 puta .. jel to ok , ili bih trebao da promenim? I koliko cesto bih trebao da radim hiit, procitao sam na onom liku u Lazicevom potpisu 3puta nedeljno, je ok, a da li moze vise/manje ? i usput, slike stizu sutra ujtru, cim ih prebacim sa fona na komp

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: moze koji savet ?
« Reply #6 on: September 16, 2007, 11:50:50 PM »
ok je nastavi tako..3-4x nedeljno hiit  ;)

Offline MilosM

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Male
  • \ ______
Odg: moze koji savet ?
« Reply #7 on: September 17, 2007, 12:04:47 AM »
ok je nastavi tako..3-4x nedeljno hiit  ;)

Nije li to mnogo za nekog od 16 godina ?

Posto pise da je najbolje do 3 puta nedeljno a 4 za nekog ko ima 16 godina...
Ipak, nema on 20 kg sala...

Ako ima neko pametniji u ovoj oblasti neka me ispravi...
Have you ever been alone at night,
Thought you heard footsteps behind,
And turned around and no-one's there ?
And as you quicken up your pace,
You find it hard to look again,
Because you're sure there's someone there!

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: moze koji savet ?
« Reply #8 on: September 17, 2007, 08:56:03 AM »
evo slika, i cini mi se da ima dosta napretka, jer zadnji put kada sam pitao za pomoc izgledao sam ovako :
http://i86.photobucket.com/albums/k86/KosuTa/omg/DSC00274.jpg (pa josh malo deblje jer ovo je slika pre nego shto sam dobio josh 3kg 99% sala)
a ovo su trenutne :P


http://s86.photobucket.com/albums/k86/KosuTa/omg/?action=view&current=slika3.jpg
http://s86.photobucket.com/albums/k86/KosuTa/omg/?action=view&current=slika2.jpg
http://s86.photobucket.com/albums/k86/KosuTa/omg/?action=view&current=slika1.jpg


eee da.. ne samo da sam zadrzao kilazu, nego sam josh dobio 1-2kg :> :evillaugh: :evillaugh:
« Last Edit: September 17, 2007, 09:22:38 AM by KosuTa »

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: moze koji savet ?
« Reply #9 on: September 17, 2007, 02:39:38 PM »
jos tu ima posla
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap