EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: trenbolon acetat  (Read 16599 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
trenbolon acetat
« on: January 20, 2008, 11:31:12 PM »
ja sam nov na forumu pa bih imao jedno pitanje za iskusnije korisnike steroida.Planiram kuru sa trenbolonom i metanom ali nemam ranija iskustva sa trenbolonom.Procitao sam dosta o njemu ali nisam nikada pricao sa nekim ko mi moze reci nesto iz iskustva pa ako ima koga neka se javi

Offline slavisa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
Odg: trenbolon acetat
« Reply #1 on: January 21, 2008, 10:20:25 AM »
Kolike doze planiras, koliko nedelja itd.

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: trenbolon acetat
« Reply #2 on: January 21, 2008, 10:58:28 AM »
Pa planirao sam ciklus od 8 nedelja sa 100mg acetata ED (s tim da prvi dan bude 500mg) i 50mg metana ED,kasnije mozda da povecam doze tren na 200mg sve to zajedno sa C-3.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: trenbolon acetat
« Reply #3 on: January 21, 2008, 06:43:48 PM »
zasto metan zar ti ti nije bolje propionat umesto njega..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: trenbolon acetat
« Reply #4 on: January 21, 2008, 08:55:31 PM »
propionat je mnogo bolja opcija ali mi je ostalo nesto metana od prosle kure a propionat mi momak od koga se snabdijevam trenutno nudi po cijeni od *** po ampuli od 50mg/ml sto mi je trenutno malo i previse
a depo(galenika) mi nije bas omiljeni izbor


Nema cijena na forumu

« Last Edit: January 21, 2008, 10:26:31 PM by sele137 »

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: trenbolon acetat
« Reply #5 on: January 21, 2008, 10:37:48 PM »
Pa planirao sam ciklus od 8 nedelja sa 100mg acetata ED (s tim da prvi dan bude 500mg) i 50mg metana ED,kasnije mozda da povecam doze tren na 200mg sve to zajedno sa C-3.


100mg trenbolon acetata ED je previse za nekoga ko nije nikada probao tren. A I ZA ISKUSNIJE JE TO PREVISE!!!
Planiras ici ako sam dobro skontao i 200 mg ED sto bi bilo 1400mg trena. sedmicno.
ZAO MI JE STO OVO OVAKO MORAM RECI ALI JESI LI TI NORMALAN :wallbash1:

Prvi dan 500mg acetata zasto? Neki frontloading? Treba li raditi frontloading sa acetatom?

Nemogu da vjerujem da se daju ovakvi savjeti i nadam se da sam ja nesto pogresno skontao!!!

Metan i tren su kombinacija nidje veze bacanje para i bespotrebno komplikovanje ciklusa.
Ako zelis masu a vjerovatno hoces jer si ukljucio metan onda galenika i metan i vozdra...testosteron je svakako kralj steroida :evillaugh:
Ako te zanima od cega ces dobiti vise misica i ako ti je to cilj onda je testosteron daleko superiorniji od trena,a svakako temelj svakog ciklusa treba biti neka forma testosterona.

Ako si zapeo za tren onda ti je puno bolja opcija dugodjelujuci tren 200-300mg sedmicno dok nevidis kako reagujes na njega...VJERUJ MI NEZELIS DA OSJETIS NUSPOJAVE TRENA koje su privremene ali mogu znatno otezati tvoj zivot :evillaugh:
Dakle mogao bi ici ciklus 500mg testa E. ,200-300mg trena E. i d -bol po zelji :evillaugh:

50mg metana ti je puno ako ti je prvi put da uzimas steroide sto se iskreno nadam da je slucaj buduci da si namjeravao da uradis ovo odozgo :rolleyes01:
A i 8 sedmica metana je veoma los izbor!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: trenbolon acetat
« Reply #6 on: January 21, 2008, 10:41:12 PM »
Planiram kuru sa trenbolonom i metanom ali nemam ranija iskustva sa trenbolonom.Procitao sam dosta o njemu ali nisam nikada pricao sa nekim ko mi moze reci nesto iz iskustva pa ako ima koga neka se javi


U ovo nemogu nikako da povjerujem :crazy:
Sta li si ti citao i gdje li to bilo ko uzima toliko trena...to ni profesionalci nebi smjeli uzeti!!!
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: trenbolon acetat
« Reply #7 on: January 22, 2008, 12:07:52 AM »
propionat je mnogo bolja opcija ali mi je ostalo nesto metana od prosle kure a propionat mi momak od koga se snabdijevam trenutno nudi po cijeni od *** po ampuli od 50mg/ml sto mi je trenutno malo i previse
a depo(galenika) mi nije bas omiljeni izbor


Nema cijena na forumu



moja filozofija je bolje da skupis pare i uradis ciklus kako treba nego da krpacis nesto i na kraju ne uradis nista..za metan nisam, bas ako mora..a o dozama ne mogu da pricam, tu ti je sele, on ce ti dati sve informacije..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline nix

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 159
  • Gender: Male
Odg: trenbolon acetat
« Reply #8 on: January 22, 2008, 09:56:26 AM »
Nisam bas siguran za doze ali mislim da nisu toliko velike mozda 200mg/ml trena jeste ali nisam vise siguran da cu ici toliko 100mg/ml ed meni je OK.a 500mg/ml da mi bude neki frontload.Sto se tice metan uzimao sam ga i ranije sa test. i ta kombinacija zaista daje na masi ali nakon ciklusa cak i sa PCT gubio sam vecinu dobijenog pa sam se zato odlucio za tren.Ako bi mogao da mi napises nesto od tih nuspojava IZ ISKUSTVA jer do sada sam samo citao njima 

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: trenbolon acetat
« Reply #9 on: January 22, 2008, 11:13:40 AM »
jel vidis sta ti kaze sele?100mg trenbolon acetata ED je previse za nekoga ko nije nikada probao tren!!! poslusaj ga...nemoj da se sjebes za dzabe
al se nekad dobro jelo