EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Disorder je spremna za new order  (Read 47423 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #30 on: February 21, 2013, 09:17:08 AM »
Plan ishrane dan 3:
                           D:omlet od dva jaja, jedan integralni dvopek i zelena salata (jedan koren)
                           U: 1jabuka
                           R: 100 gr teletina sa salatom od  1 mrkve i 1 cikle
                           U: 200 ml nemasni jogurt
                           V: 100 gr belo meso, povrce

Korigovala, jos nesto da pitam dali mi moze razmak izmedju svakog obroka biti 2 sata ? Jer ja doruckujem u 10 a zelim zadnji obrok pojesti u 8 jer u 9 idem  u krevet

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #31 on: February 21, 2013, 09:17:59 AM »
MALO hrane, bas malo...



hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #32 on: February 21, 2013, 09:19:54 AM »
MALO hrane, bas malo...
Cega malo ?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #33 on: February 21, 2013, 09:25:45 AM »
3 cjela jajeta (ili 1-2 cjela, 2-3 bjelanceta), 300-400 grama mesa, 200 grama ella sira od proteina ti treba, hidrate ubacis pa pratis po potrebi, ja mislim da bi bilo ok 100 grama na dan za pocetak, u prva dva obroka po 50 grama, uz proteine, ako ne ide onda je lako jos kresati ugljene hidrate...

Taj jogurt izbaci, jabuku isto, jabuka nije obrok, da sma na tvom mjestu jeo bih:

1. 2 cjela, 3 bjelanceta, 60-70 gr ovsenih
2. 100 gr mesa, 60 gr pririnca + povrce
3. isto kao i 2
4. mozda riba, moze i neko crveno meso sa salatom, da imas 20-25 grama proteina u obroku
5. ella sir 200 grama


Fizicka aktivnost, radis jos na orbitreku?

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #34 on: February 21, 2013, 09:49:24 AM »
ti ovde nemas 500 gr hrane, to je jako malo i za dete..telo mora da ima osnovne nutritijente, a deficit ces lako napraviti..znaci proteina min 1-2 gr po 1 kg zeljene telesne tezine
100gr mesa=20 gr proteina
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #35 on: February 21, 2013, 10:04:16 AM »
Moja kilaza se  nagomilala  zbog ogromne kolicine hrane kad me pucaju hormoni  i mene sad prosto strah da jedem  mnogo , a iskreno ova kolicina hrane mi je dovoljna ja ne osecam glad uvece  :dunno:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #36 on: February 21, 2013, 10:07:45 AM »
Da, ali kroz par sedmica ce se tijelo navici na tu kolicinu hrane i kilaza prestaje da ide dole, a ko jedes onako kako sam ja napisao mozes "skinuti" jos kalorija i nastaviti dalje skidati kile, nadam se da shvatas to...

A i udebljala si se jer si vjerovatno jela smece od hrane...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #37 on: February 21, 2013, 10:09:08 AM »
Ali poslusacu vas i promenit cu jelovnik , dorucak vise ne mogu jer sam ga pojela ali probat cu u  ostale obroke  povecati unos proteina.Tenssa orbitrek vrtim svako jutro po 30 minuta , jako dobro se zadisem i jako dobro oznojim. I svako vece pre spavanje shetam 2 km , jel to dovoljno ? I niste mi odgovorili mogu li jesti na 2 sata umesto na 3 ?  :rolleyes01:

Offline Disorder

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 110
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #38 on: February 21, 2013, 10:11:46 AM »
Da, ali kroz par sedmica ce se tijelo navici na tu kolicinu hrane i kilaza prestaje da ide dole, a ko jedes onako kako sam ja napisao mozes "skinuti" jos kalorija i nastaviti dalje skidati kile, nadam se da shvatas to...

A i udebljala si se jer si vjerovatno jela smece od hrane...
Primljeno :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Disorder je spremna za new order
« Reply #39 on: February 21, 2013, 10:35:41 AM »
Moja kilaza se  nagomilala  zbog ogromne kolicine hrane kad me pucaju hormoni  i mene sad prosto strah da jedem  mnogo , a iskreno ova kolicina hrane mi je dovoljna ja ne osecam glad uvece  :dunno:
glad je subjektivni osecaj, pa zamisli kada bi u auto sipala 2 l goriva a trosi 5, gde bi stigla...
telo ima potrebe, to ne smes da mu uskratis jer to remeti sve u telu, ti obezbedi da telo da radi, a salo ce odlaziti kada misici ojacaju i pocnu da trose vise kalorija a ti unosis istu kolicinu hrane
a slazes se misici ne mogu da ojacaju bez kvalitetne hrane
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap