EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU  (Read 117621 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #220 on: April 16, 2007, 03:30:55 PM »
MR.BIG ocemo i mi ovakve slike
al se nekad dobro jelo

Offline MR.BIG

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #221 on: April 17, 2007, 01:19:21 AM »
Hvala Big ;) , znaci mogu da racunam na tvoju podrsku?  :)


Uvek  :thumbup1:

Offline MR.BIG

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #222 on: April 17, 2007, 01:20:05 AM »
MR.BIG ocemo i mi ovakve slike

Hocemo  :flex:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #223 on: April 17, 2007, 01:23:51 AM »
Treba to zasluziti, zar ne MR.BIG  ;D

Offline MR.BIG

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 26
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #224 on: April 17, 2007, 01:27:32 AM »
Kako se zumira ovaj tvoj avatar, ha?

Offline aleksandar_polomac

  • ExYu sampion-JUNIOR
  • *
  • Posts: 59
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #225 on: April 18, 2007, 08:36:26 PM »
:weight_lift1:

HAHAHAHAHAHA majko mila vidi moj ujak dodeljuje nagrade ovo nisam ocekivo hahaha

Offline tanja-witch

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #226 on: March 10, 2008, 11:22:45 AM »
haha, tek sada vidim kako je milka iznenadila branislavu jovanovic..branislava je mislila da se da se takmici sa outsiderima kao na predhodnim  pa nije tempirala formu za ovo takmicenje..
ovo ce da joj bude skola za neka naredna takmicenja..

Osecam se "prozvanom" ;)
Jeste, vrloooo cesto bude outsidera, no svakako sebe ne smatram takvom. Jedina "greska" u mom pojavljivanju na sceni zajedno sa Milkom i Brankom je ta sto ja nisam teska vec srednja kategorija, pa kad se tako gleda onda jesam outsider, no nije moja greska sto Savez izgleda polako ukida kategoriju do 57g. U nizu kategoriju (do 55 kg) ne mogu, a u tesku ne zelim :)
U svakom slucaju, volela bih da se ne trpaju svi u isti kos :)

Pusa i pozdrav svima

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #227 on: March 10, 2008, 09:26:08 PM »
Tanja, nikako nisam mislio na tebe, niti sam znao ko je bio treci i cetvrti, iskreno govoreci ti ako si srednja kategorija opet si ousider u teskoj zar ne..ali napominjem nisam mislio na tebe..
nju znam jer se takmicila u dobi kada sam i ja..do 98, igrom slucaja i ona i zoran su bili prijavljeni na moj ex klub bb zeleznicar smederevo , dok je bio najtrofejniji i imao para..
ne bih znao da nisam video tvoje slike u galeriji..elem...kod nas ti je takmicarska bb scena toliko monotona da na 5 prsta mozes nabrojati  ljude koji koji se 100% pripreme za nase takmicenje kao da je medjunarodno ..
te godine je Branka racunala da ce izaci one fitnesice koje na silu nabiju u tu njenu kategoriju cisto da bude nekoga..malo se zeznula, iznenadila je milka i silom prilika si upala i ti i to je bio shock za nju.., bez obzira sto je bila huge, bila je potpuno nespremna..

ona je bila pretedent na titule na tom takmicenju, i pre toga je uvek bila sa nekim outsajderima..tako da nemas razloga da budes prepoznata u ovoj mojoj recenici :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline tanja-witch

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: KUP SRBIJE 2007. U BODY BUILDINGU, BODY FITNESSU, FITNESSU I AEROBIKU
« Reply #228 on: March 12, 2008, 04:02:04 PM »
Ma sve ok, znam ja sta si hteo reci, ne brini, no ipak sam morala da se "odbranim" ;)
Pa secam se, u oktobru 2006 (ako se ne varam), pored Branke na sceni je bila neka devojcica koja izgledom nije ni za fitness takmicenje .. ne znam da li je teg u zivotu digla a kamoli da je trenirala ... ne zelim devojku omalovazavati, daleko od toga, ne poznajem je i definitivno nemam nista protiv nje (da neko sad ne pomisli kako koristim priliku da "pljujem" po njoj), no stvar je u tome da je njoj neko "napunio" glavu pricom kako takva kakva jeste moze da se takmici. Bilo je malo smesno sve to gledati na sceni. Secam se da mi je par likova tada prilazilo i zgranuto me pitalo sta ja radim u publici a ta devojka se takmici - nema veze sto ja nisam u istoj kategoriji sa Brankom, ali bilo bi lepse za videti :)
I sto je takodje porazavajuce, prilikom registracije se moze zaista prijaviti ko god zeli ... niko nista ne proverava ... pa neka diskvalifikacija bi se i tad mogla odraditi, zar ne? ili bar da se takmicar(ka) posavetuje da se ipak prijavi ne za 'ovu' nego za 'onu' katogoriju ...
U pravu si kad kazes da se broj iole kvalitetnih takmicara, zapravo bolje da kazem takmicarki (jer u svetu muskaraca, tu je ipak bolja situacija), zaista moze svesti na prste jedne ruke maltene ...
A onda jos kad se uzme u obzir cinjenica da se odredjene podkategorije polako gase, odnosno Savez ih ukida, onda i to malo takmicarki jednostavno odustane ... evo ja prva ... koliko god da se dobro spremim, kad me gurnu na scenu zajedno sa Milkom i Brankom, neka se jos pojavi Ilona Z., ja sam "donja", nebitno sto bih mozda mogla uzeti zlato da se organizuje takmicenje u podkategoriji do 57kg ...  i naravno da onda ne idem ni na Balkansko ni na Evropsko, da predstavljam svoju zemlju ... Prosle godine, kad smo organizovali Evropsko prvenstvo, receno je da ce biti 2 podkategorije, preko 55 i do 55 kg ... znam za par cura iz susednih zemalja koje su se spremale, pobedile na svojim nacionalnim prvenstvima i kad su se trebale prijaviti za Cacak, odustale, naravno. Steta.