EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Prodajem bucice  (Read 4156 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vlastam

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Prodajem bucice
« on: November 01, 2011, 09:31:12 AM »
Sklopljene bucice odlicnog kvaliteta za profesionalnu i kucnu upotrebu. Tezine tegova se krecu od 6 kg do 36 kg, a rastu po 2,5 kg. Po dogovoru, mogucnost sklapanja i vecih tezina. Cena pojedinacnih bucica je 250 din po kilogramu,a za ceo set bih spustio na 220 din po kilogramu.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Prodajem bucice
« Reply #1 on: November 01, 2011, 09:40:49 AM »
kako da te kontaktiraju ljudi
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline vlastam

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Prodajem bucice
« Reply #2 on: November 02, 2011, 09:50:19 AM »
Auh da :) moj telefon je 060 6969636 Nikola.

Offline jocifer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 77
Odg: Prodajem bucice
« Reply #3 on: November 02, 2011, 12:00:45 PM »
Gde se nalazis?Koji grad?Da li saljes brzom,kolika je postarina?Mora covek klestima da izvlaci reci..... :)

Offline vlastam

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Prodajem bucice
« Reply #4 on: November 03, 2011, 12:12:11 PM »
Evo pokusacu da budem sto precizniji, iako sam mislio da detalje  iznesem u razgovoru pa sam zato i postavio mobilni,ali hajde...
Nalazim se na Novom Beogradu, ukupna tezina celog seta je oko 450kg pa bi i postarina bila skupa ali po zelji kupca bih svakako poslao i brzom postom ali ne o svom trosku :) sto se tice pojedinacnih bucica,ja imam mogucnost da sklopim bilo koje tezine. Tegovi su gumirani i sastoje se od poloca tezina od 1,25kg 2,5kg i 3,75kg i 5 kg. Znaci bilo koja kombinacija sa tim tezinama je moguca. Sipke su potpuno nove i ko se iole razume,zna da samo sipke kostaju oko8 eura,pa smatram da sam izuzetno povoljan. posto je nemoguce da predvidim sva pitanja, pozivam sve zainteresovane da pozovu telefon 060 69 69 636,pozdrav svima i nadam se da sam bar malo pojasnio  :)