EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147203 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline M!l@n

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #90 on: July 01, 2008, 11:30:35 PM »
brate ne znam sta da radim ako mozes pomozi ako ne nista

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #91 on: July 01, 2008, 11:39:20 PM »
:Peace: e ovako pozdrav svima ja sam Milan i dolazim iz bg-a imam 17 god..itd :blush: :blush: :blush:...
citao sam dosta po forumu i hteo sam da vidim vase pro misljenje o ovome:  brat iz inostranstva treba da mi posalje 2 kutije ili 2 pakovanja kako vec (naposima),bavim se fudbalom dosta,i idem u teretanu :bpress    redovno al za gornji deo tela nemam nikakve rezultate   :bb02  ,pa sam mislio da cu sa ovim da dobijem neku definicuiju za grudi i ramena... :dunno: :dunno:  Molim za vase misljenje o ovome dali je dobro za mene:help: :help:....POZZ SVIMA :blowkiss: :blowkiss: :blowkiss:
Mlad si jos za ovo...bolje se malo bolje informisi o tim vezbama,mozda nesto pogresno radis pa zato nema rezultata.... :) :innocent:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #92 on: July 02, 2008, 02:32:52 AM »
brate ne znam sta da radim ako mozes pomozi ako ne nista

Rekao sam ti gore sta da radis.Ti bi da uzmes nesto a i ne znas sta uzimas ! Uzmi malo procitaj i informisi se...i garantujem ti da ces promeniti misljenje ( osim ako nesto nije u redu sa tobom) ...koliko god ti ovo ruzno ili kako vec delovalo,dobronamernije ne moze biti.

citao sam dosta po forumu

Da si procitao bar uvodnu temu u delu aas nebi ovako gvorio..uzmi ti i citaj "jos"  :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Sniki

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #93 on: August 11, 2008, 12:10:11 AM »
e mene bas zanima sta vi koristite kada ste toliko jaki i pametni :)...kladim se da koristite i vi steroide samo ovde palite narod :lol:..salim se...mozda neko od vas.ali ono koji je za vas steroid (ako bi ga i koristili)najvise koristan i da daje dobru definiciju?molim konkretan odgovor(ZNACI KOJI STEROID) ne nesto filozofiranje,kao sto sam video da ste odgovarali.pozz svima

Offline malojaci

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 269
  • Gender: Male
  • potpis
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #94 on: August 11, 2008, 08:16:10 AM »
e mene bas zanima sta vi koristite kada ste toliko jaki i pametni :)...kladim se da koristite i vi steroide samo ovde palite narod :lol:..salim se...mozda neko od vas.ali ono koji je za vas steroid (ako bi ga i koristili)najvise koristan i da daje dobru definiciju?molim konkretan odgovor(ZNACI KOJI STEROID) ne nesto filozofiranje,kao sto sam video da ste odgovarali.pozz svima

Nisu ti dobri steroidi za definicje,bolji su ti asteroidi.
...na kraju svake priče ti ostanu lijepi snovi,
maštovite priče o lovi i sijećanja na lijepe dane,
ja rušim zidove iz glave i gledam život sa strane,
posmatram stare jarane koji pucaju kao grane...

Offline Bildek-21

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 776
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #95 on: August 11, 2008, 03:33:34 PM »
Je li bolji Naposim od 5mg ili Danabol od 10mg??


Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #96 on: August 11, 2008, 05:59:25 PM »
Je li bolji Naposim od 5mg ili Danabol od 10mg??

    Onaj koji nije fake. :evillaugh: :evillaugh:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #97 on: August 11, 2008, 06:04:11 PM »
e mene bas zanima sta vi koristite kada ste toliko jaki i pametni :)...kladim se da koristite i vi steroide samo ovde palite narod :lol:..salim se...mozda neko od vas.ali ono koji je za vas steroid (ako bi ga i koristili)najvise koristan i da daje dobru definiciju?molim konkretan odgovor(ZNACI KOJI STEROID) ne nesto filozofiranje,kao sto sam video da ste odgovarali.pozz svima
ako je neko koristio to nije znak da treba da ti koristis. verovatno je pojeo tone hrane i proveo sate na wc solji pa tek onda razmsaljo o upotrebi aas.
ako ti neko kaze da ti i neko poput tebe moze bez hemije, onda treba da slusas i da znas da telo kojem tezis moze da se oformi i bes upotrebe anabolika.
najgore je kada neko uzima steroide a izgleda poput nekoga ko nije usao u teretanu, a to se desava...
inace ako uzimas sada hemiju, moras stalno da uzimas da bi to odrzavao, a dugo uzimanje aas ne moze da bude bez posledica, pogotovu ako nemas osnovu..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #98 on: August 12, 2008, 10:34:15 AM »
ako je neko koristio to nije znak da treba da ti koristis. verovatno je pojeo tone hrane i proveo sate na wc solji pa tek onda razmsaljo o upotrebi aas.
ako ti neko kaze da ti i neko poput tebe moze bez hemije, onda treba da slusas i da znas da telo kojem tezis moze da se oformi i bes upotrebe anabolika.
najgore je kada neko uzima steroide a izgleda poput nekoga ko nije usao u teretanu, a to se desava...
inace ako uzimas sada hemiju, moras stalno da uzimas da bi to odrzavao, a dugo uzimanje aas ne moze da bude bez posledica, pogotovu ako nemas osnovu..
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Offline igorbb22

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #99 on: September 12, 2008, 06:14:25 PM »
mozda gresim, ali ja nisam imao nikakvih problema sa metanom, a ni sa jednim drugim.
redovno sam kontrolisao nivo hormona, secer, pritisak, redovna zastita za jetru.... i nista osim misica. moj predlog je da se ne zaleces, vec se dobro informisi, a to dali si u formi ili nisi.... pa treniramo da bi bili u formi, zar ne.
imas moju podrsku, samo ne preteruj sa dozama inace ces se smejati sa bandere kao moj ortak( mislim na citulju) :)