EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147156 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #150 on: December 01, 2008, 02:19:59 PM »
djete drago bog ti pomogao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:   pa samo jedan je zakljucak hoce da se sto pre nabilduje i da svi pricaju brate gledaj ga koliki je,gledaj kako je jak...pa onda ribe jao kako si zgodan sa tim misicima :lol:   daj da vidim imas li plocice :rolleyes01:  ijaoooooooo pa strava...mene kad pitaju imam li plocice odmah je odvedem do wc-a da vidi sta su plocice i to I klasa :lol:   pa onda dobija postovanje od ostalih...jbg tako to ide :)

Offline Anabolic123

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #151 on: December 01, 2008, 02:55:36 PM »
Ma necu koristiti.... jbt... onda cu prodati nekome... Koristim sada Nitrix Bsn i ide fino a zavrsio sam sa NO Xplode... I popio sam jedan labradin kreatin i jedan tribulus i jedan whey protein...Ne znam sta cu sada preko zime?

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #152 on: December 01, 2008, 03:06:31 PM »
Jedi burek  :evillaugh:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #153 on: December 01, 2008, 03:32:10 PM »
Ma necu koristiti.... jbt... onda cu prodati nekome... Koristim sada Nitrix Bsn i ide fino a zavrsio sam sa NO Xplode... I popio sam jedan labradin kreatin i jedan tribulus i jedan whey protein...Ne znam sta cu sada preko zime?

Probaj da vezbas i povecas unos kalorija,nemoj da lutas i tragas za suplementacijom koja ce da ti resi problem!
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #154 on: December 01, 2008, 03:58:06 PM »
ej ljudi da vas pitam nesto?
Vako ja imam 15 godina  i uzimacu metan za mesec dana... :P
kako da koristim to?
imam 86 kg i visok sam 188!
Vec imam 100 tableta! :help:


  15 godina i što misliš da češ dobiti sa tim,"NIŠTA"previše si mlad da bi to koristio i pretpostavljam da i ne znaš kako.Pa ja sam metan prvi put u živozu probao sa 36 god,pa ti sada vidi. :lol: :lol:

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #155 on: December 01, 2008, 04:10:15 PM »
epa mnogo je bolje biti nabildovan sa 15 godina nego sa 36 jel tako Anabolic 123 :)

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #156 on: December 01, 2008, 06:06:47 PM »
Ma decko nas lozi prvo pita kako da uzima pa posle kaze da je sa tim nabacio 13 kg za 2 meseca.zasto nas pita kad vec zna?
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #157 on: December 01, 2008, 06:27:13 PM »
Ma decko nas lozi prvo pita kako da uzima pa posle kaze da je sa tim nabacio 13 kg za 2 meseca.zasto nas pita kad vec zna?
mladost ludos
al se nekad dobro jelo

Offline Svemirac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 567
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #158 on: December 01, 2008, 07:43:10 PM »
mladost ludos
zaboravio si i "hrabrost" :lol:

Offline Anabolic123

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #159 on: December 01, 2008, 08:26:30 PM »
A jbt ja sam koristio whey i creatine pa sam dobio 13 kg... a metan cu tek uzimati.. i ljepse biti nabildan sa 15 nego sa 36... haha  :clap: