EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL  (Read 147500 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #160 on: December 01, 2008, 09:07:30 PM »
A jbt ja sam koristio whey i creatine pa sam dobio 13 kg... a metan cu tek uzimati.. i ljepse biti nabildan sa 15 nego sa 36... haha  :clap:

Quote
Nebi trebao ni uzimati steroide sa 17 godina no ako si to vec uradio sada je kasno jer si vjerovatno gadno zeznuo stvari.

Naravno neces to sad osjetiti ali kad se budes skidao bice ti puno gore nego nekome ko je dozvolio da se njegov hormonalni sistem normalno razvije.

Vjerovatno tvoj hormonalni sistem nikada nece biti razvijen u normalnim okvirima kao kod nekoga ko je dozvolio razvoj do kraja,a vjeruj mi to je veliki hendikep za tvoj buduci zivot osim ako nemas namjeru da non-stop budes na steroidima bez skidanja!!!
evo ti jedan lep citat pa ga dobro procitaj
al se nekad dobro jelo

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #161 on: December 01, 2008, 09:13:05 PM »
bolje biti nenabildovan i zdrav i ziveti 60 i nesto god.ko covek nego uzeti steroide sa 15 pa  biti nabildovan do 36 pa posle se ostatak zivota vuci od jednog lekara do drugog.
« Last Edit: December 01, 2008, 09:16:59 PM by vuksa »
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #162 on: December 02, 2008, 08:42:42 PM »
A jbt ja sam koristio whey i creatine pa sam dobio 13 kg... a metan cu tek uzimati.. i ljepse biti nabildan sa 15 nego sa 36... haha  :clap:

    To ti misliš,pa ko kaže da ja nisam bio nabildan sa 36ili 20 ako hoćeš  bez ikakvih preparata,pa kakve to ima veze,a to što si ti dobio 13 kg  :wallbash1: :wallbash1:i samo mi reci molim te dijete u koliko vremena,i na kraju onda bi svatko uzimao kreatin i whey i eto ih nabildani sve se koke okreću za njima,i ne znam zašto bi uzimao onda bilo što drugo kada ti tako dobro ide sa kreatinom. :crazy: :crazy:

Offline Anabolic123

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #163 on: December 03, 2008, 12:51:12 PM »
Evo ukupno za 3 mjeseca sam dobio 15 kg od jednog Labradinog kreatina,elite whey ptoteina,tribulusa i sada koristim NO Xplode i Nitrix u kombinaciji...
A metan cu uzeti sa 18 onda... ako je toliko lose za mene sada....

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #164 on: December 03, 2008, 12:58:03 PM »
nemoj ni sa 18
al se nekad dobro jelo

Offline munja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 294
  • Gender: Male
  • Live to ride-Ride to live
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #165 on: December 03, 2008, 04:06:40 PM »



  Zanima me dali je netko koristio dianabol od Tigerblooda,i dali je ovaj ok ili fake?100 kom=10mg :rolleyes01:

Offline Zooka666

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #166 on: December 03, 2008, 08:26:58 PM »
ZELIO BIH POCETI SA KUROM NAPOSIMA PA ME ZANIMA STO KAKO..ako mi tko moze pomoci sa objasnjenjem i naputcima..slobodno :wallbash1:

Offline doctor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 98
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #167 on: December 03, 2008, 09:02:42 PM »
niko ti nece pomoci na ovakav nacin...
imas puno na forumu, citaj pa dodji ponovo...

P.S. metan solo nema smisla...batali to  :wallbash1: :wallbash1:

P.P.S. mozda da si najprije procitao ovo od pocetka do kraja:
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,234.0.html

Offline gie

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #168 on: December 03, 2008, 11:55:45 PM »
Ja sam Nenad G iz Despotovca, visok sam 1,78m i tezak 70 kg... Idem vec 3 meseca aktivno u teretanu, imam dobru suplementaciju, sredio sam ishranu i sve ostalo...Imam solidnu definiciju, ali bih hteo da dodam jos misicne mase... Za sada je sve ok, ali bih hteo malo da ubrzam proces, pa hteo bih uz dobru suplementaciju da pridodam i malo Naposima...  :rolleyes01: Treba mi iskren savet od nekog ko ga je vec koristio... Razumem da ima stetno dejstvo, prema tome, molim bez takvih komentara... Samo zelim da cujem iskrene komentare nekog ko ga je vec koristio... Pliz  :help: Unapred hvala...

Offline milan90sd

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 181
  • Gender: Male
Odg: METAN,NAPOSIM,BIOANBOL
« Reply #169 on: December 04, 2008, 03:33:24 PM »
posle 2 god treniranja razmisljaj o tome
i onda se pobijes....i batine dobijes onako pijan