EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vase misljenje  (Read 4662 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikola1992

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 157
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #10 on: January 12, 2013, 11:41:38 PM »
Slusaj,meni je ishrana koliko toliko sredjena,zato sam i pitao za gejner kao DODATAK...sad sto ne napredujem jbg-a,nije svako obdaren za ovaj sport,meni treba PREVISE hrane...a njemu ne znam sta sam pogresno rekao?

A tebe ako interesuje zasto B i UH u svakom obroku...Uh uz proteine,da bi se odrzavao visok insulina koji je preko potreban za sintezu proteina eto toliko o tome

Ti bi se prepirao samo,vidim dao si mozda neki savet...

I ovaj ovde decko je stavio gejner kao dodatak, iako mu fali puno hrane. Nonresponderi na tegove su 1% ostalih 99% zavise od ishrane dobrim delom.

Heh...zakljucio si da si hard gainer a unosis 3000 kal ??????  To mala brojka. A stani mislis da se napreduje tako sto preko nekog digitrona za kalorije i svoje kilaze izracunas potrebne b,  uh i m  i masa samo bije. I to sve odmah da primetis..eeee

A to za insulin ti je neki bodybilder rekao ili si gledao nekog bodybuildera na netu ? Ili si merio ins ?

Ja se prepirem......Ovde sam na forumu jer ima ljudi cija misljenja cenim...iako se ne slazu sa mojima....volim o ovome da pricam i prosirujem svoje znanje kroz razgovore.  ;)
Pa nemaju priblizan izgled jer treniraju bas kao sto je ovde okacen trening cak i vise..gledaju kojekakve gluposti po netu....rade kardio do besvesti...nemaju pojma sta jedu i koliko jedu i tako dalje da ne nabrajam sad milion je razloga zasto ljudi ne napreduju u teretani.

na kraju krajeva na sebi sam iskusio......rade ljudi pregibe mlate onim bucicama..aa ne mogu ovamo 3 zgiba da urade kako treba, cucanj i osnovne vezbe...ostaju u teretani po 2 sata i tako...ne spavaju dovoljno, po ceo dan pored kompa....sve je to stres veliki za organizam aa pod stresom neces napredovati kako treba i da je sve perfektno


cista klopa 3 obroka ..teretana 3 puta nedeljno osnovne PL vezbe i tezis da budes sto jaci...pominjao je to Milan kako on misli da treba da treniraju natural ljudi  samo heavy duty...

A inace meni je najveci problem stres i mislim da cu jos vise da naprdujem ako se njega resim....

i da zaboravio sam mao njih je istrajno u svemu ovome...treba nanizati godine rada zato sam i rekao za 5-10 godina ja sam siguran da cu biti jako bolji nego sada(mozda ce mi i vise trebati nznm)

FOREVER NATURAL, EVERYTHING IS IN YOUR HEAD   STRPLJEN SPASEN

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #11 on: January 12, 2013, 11:54:55 PM »
odoh u off...ali posl put
-Rekoh da mi oko 3000cal treba samo za odrzavanje mase(koliko i otp jedem)...a sad sto preko toga ne mogu to jbg,jednostavno nece organizam i gotovo...zato sam i postavio onakvo pitanje za gejner...
-koliko znam insulin se povecava konzumiranjem UH,pa zato zajedno za proteinima
Dobro lupio sam za prepirku...ali nadam se da je sad sve ok... :)

Offline TrueStory

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
Odg: Vase misljenje
« Reply #12 on: February 03, 2013, 01:01:22 PM »
Ljudi moze li se dobijati masa,ako unosim 3gr proteina po kg,a nisam u suficitu kalorija?

Offline BUKAS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 983
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #13 on: February 03, 2013, 01:06:21 PM »
@dejan a jel znas kojim slucajem da je bolja iskoristljivost proteina kada je secer nizak? E sad ti uneses uh poveca se secer, samim tim krece lucenje insa, mizerna kolicina. Sta ces sad?  :wow:
Long live Galenika!

Bukas- Lični trener
https://www.facebook.com/BUKAS88?ref=aymt_homepage_panel

Free Fighters Gym- FFG Novi Sad

Offline dejan94

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 155
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #14 on: February 05, 2013, 02:28:00 PM »
Pa dobro nista onda,naucio sam i ja nesto novo xD

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Vase misljenje
« Reply #15 on: February 05, 2013, 02:40:40 PM »
Ljudi moze li se dobijati masa,ako unosim 3gr proteina po kg,a nisam u suficitu kalorija?

Naravno da ne