EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....  (Read 3278 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #10 on: January 15, 2013, 06:06:01 PM »
Onda u kuhinju i pileca prsa, jaja, sir, povrce...

hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #11 on: January 15, 2013, 06:42:11 PM »
Pa pitas za neki savet, pa ti kazem da se nista nije promenilo.Savet je:ili pocni i drzi dijetu ili i dalje pakuj kilazu kao i do sad.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #12 on: January 16, 2013, 10:12:19 AM »
Evo danas dorucak ovsene i jogurt,jedno celo jaje i 2 belanceta,rucak cu imati belo meso (mislim da ovo parce ima oko 200-250 g) i povrce ono Frikomovo zamrznuto fitnes,za veceru cu opet belanca ili tunjevinu videcu,i fali mi jos nesto mozda je to malo...
Uopšte nije malo, čak naprotiv. Za dorčak nemoj i ovsene i jaja. ili-ili. Probaj da što manje jedeš i jedi više puta na dan. Npr. dodaj izmedju doručka i ručka 150 rg pečenog kestena, ili izmedju ručka i večere pojedi parče hleba sa nekim nemasnim namazom...
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #13 on: January 16, 2013, 10:17:58 AM »
Kesten 45gr uh na 100gr? Hleb i namazi?
Koliko moze da bude komplikovano sledece:
Protein:belo meso, junetina, belance, oslic
UH:ovsene, pirinac krompir
Vlakna:kupus, kelj, brokoli, krastavac itd
Masti:zumance, badem orah lesnik...


ovsene+neki izvor proteina
pirinac/krompir+meso
salata+meso+masti


recimo ovako..ne verujem od cega pravite naucnu fantastiku

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #14 on: January 16, 2013, 10:18:54 AM »
Chelsea, molim te suzdrzi se davanja svakakvih savjeta...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Chelsea

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 21
  • Gender: Female
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #15 on: January 18, 2013, 01:55:21 PM »
Sa moje nutricionističke tačke gledišta, u knjigama piše da je kesten voće koje ubrzava metabolizam i topi masne naslage, nisa htela da odmognem - nego da pomognem. A ti Tenssa, ne ubacuj se kao ciganče u kontejner!
Dragi moj mozgu:
"MOLIM TE NAUČI DA NAPRAVIŠ RAZLIKU IZMEĐU GLADAN SAM I DOSADNO MI JE"!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: JA OVO MORAM DA ODRADIM HTELA ILI NE....
« Reply #16 on: January 18, 2013, 02:16:36 PM »
Lijepo je sto to pise na papiru... ;) ;) ;)

A ove gluposti oko toga da mora malo jesti necu da komentarisem...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.