EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: debljina,godine i štitnjača  (Read 43365 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alexandra 92

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: debljina,godine i štitnjača
« Reply #280 on: November 28, 2013, 08:34:32 AM »
Zene ne smeju unositi premalo kalorija....Ja sam se unistila I zelim da kazem da devojke pripaze malo.....Istripovala sam se da sam bila debela I bukvalno nisam nista jela narocito sam izbegavala masti....Trenirala sam dva puta dnevno I izgladnjivala....Tada sam imala 56kg na 172cm plus sto sam trenirala svaki dan jer se profess.bavim sportom sto znaci da su od toga bili misici....Pocela sam da se plasim da jedem znaci takvu krivicu sam osecala da je to strasno....E sada for a je sto zensko telo nije kao musko potrebne su mu masti....Obolela sam od amenoreje pa su mi za lecenje dali hormonsku terapiju...E sada sam se stvarno ugojila punih osam-devet kg vode koja se zadrzava....I uopste ne znam sta da radims ada....Imam takmicenja a nmg normalno da se krecem doktori su mi rekli da ce za dva tri meseca sve da se vrati ali ja stvarno nmg da to podnesem....
-Nije vazno koliko jak udarac mozes da podneses, vec je vazno koliko udaraca mozes da primis a da ostanes na nogama i nastavis dalje!!!!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: debljina,godine i štitnjača
« Reply #281 on: November 28, 2013, 09:51:50 AM »
sta sve zenski mozak moze da smisli i radi protiv sebe to niko ne moze :)
sta je sa tim strahom od jela, da li si to prebrodila
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bojan_92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 289
Odg: debljina,godine i štitnjača
« Reply #282 on: November 28, 2013, 06:15:30 PM »
Eh,Aleksandra,kad bi ti tek cula kako se drugaricina koleginica izgladnjuje...Cak je rekla,da od kad tako malo jede,uopste se ne znoji i da jako malo krvari :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

Offline ljiljanap

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 227
  • Gender: Female
Odg: debljina,godine i štitnjača
« Reply #283 on: November 28, 2013, 08:29:34 PM »
Bok, nisam dugo bila ovdje. Prvo mi se laptop pokvario, pa sam kupila novi a i nisam baš nešto imala za napisati. Ne znam jel Aleksandra mislila na mene s unosom premalo kalorija, ali ja s tim nemam problema, više s onim drugim haha.
Ja sretno živim sa svojih 80 kila  :wow:, ništa se nije dogodilo, nisam se udebljala, ali nisam niti smršavila.
Vozim orbitrek redovno oko 20 minuta, ovisi kako radim i idem u šetnju kad god mogu.
Ja sam prezadovoljna, tijelo mi se lijepo oblikovalo, kad vježbam mogu više jesti, kada ne pripazim na hranu i to je sve.
Znam da sam stavila u cilj još 2-3 kile manje, ali otom potom, ne žuri mi se.
Čitam vas kad god stignem. Evo toliko od mene za sada, svima lijepi pozdrav  :blowkiss:.
Želim ti sve najbolje Aleksandra!

Offline Alexandra 92

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
  • Gender: Female
Odg: debljina,godine i štitnjača
« Reply #284 on: November 29, 2013, 08:22:20 AM »
Jesam ali mi je trebalo bas vremena da pocnem da jedem,ne bas kao nekada ali polako....Bojane verujem ti ali previse se ponekada ocekuje od nas....Ja nisam mogla da hodam nekada....Ujutru sam trcala po sat vremena plus sto sam vezbala jos I uvece obavezno jednino sam nedeljom jednom dnevno...Hranu sam jela samo na void a masti samo iz jogurta I mleka....Bukvalno sam cekala da prodje tacno dva sata u minut da pojedem jabuku....A da unosila sam celih 900kcal....Tek sada kada to pisem vidim koliko je to strasno.....Ja sam u pocetku htela da skinem struk I onda mi drugar kaze ma tebi je struk extra imas mozda malo ovde kao u butinama a one su mi na pocetku spojene zato sto sam imam jake noge....I ja od tada sam samo u njih gledala....A inace su mi u obimu gde su najsire bile 53cm pa se suzavaju....Ne znam da li je on veci . ili ja sto sam ga slusala.... :wallbash1:
-Nije vazno koliko jak udarac mozes da podneses, vec je vazno koliko udaraca mozes da primis a da ostanes na nogama i nastavis dalje!!!!