EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nenormalna glad  (Read 1970 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Nenormalna glad
« on: April 02, 2012, 11:11:01 PM »
Ljudi pomagajte, u nekom periodu sam gubljenja masti i pokusavanja da izgradim cistu misicnu masu, uzeo sam i iso flex kao pwm, unosim dosta belog, tune,jaja... radim varijacije uh najvise po osecaju a da se ne umastim,imam oko 5 obroka i to ide ok do odredjenih trenutaka kad vise ne mogu da izdrzim,otprilike na svaka 3,4 dana. Nastupi takva glad, pokusavao sam da unesem i vise mesa odjednom tipa 400-500g, al ne vredi glad ne prestaje i osecam kako me samo veliki uh moze spasiti u prevodu neko ozderavanje uh, bilo kog. Ako postoji nesto sto bi moglo da zasiti a da ne skodi u tom smislu-da ne masti. Pale su mi na pamet proteinske cokoladice,one su mi ekstra par puta sam ih probao i kolko se secam daju taj osecaj sitosti, al dal postoji jos neka varijanta?

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Nenormalna glad
« Reply #1 on: April 02, 2012, 11:13:30 PM »
Prosto dodaj nesto sto lepo moze da zasiti , kupus ,zelena salata ... ali jedi cisto , nemoj da dodajes nikakve prelive i ostale gluposti ..  :)

Offline lemi livo skodi

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 363
  • Gender: Male
Odg: Nenormalna glad
« Reply #2 on: April 03, 2012, 12:00:52 AM »
jedi gomilu povrca preporucio bih ti prokelj ili brokoli ako ti nije skupo, napunice ti stomak bices miran par sati sigurno

onda koristi zacine, kari, ljuta paprika, rokaj mnogo bibera, tabasco i tako te ljute stvari

od izvora uh probaj palentu zato sto ima isto uh kao pirinac ili pasta ali kad napravis dobices vecu kolicinu hrane i imaces trip da si pojeo mnogo vise

mozes i da napravis jaku kafu sa dosta natrena ubice ti glad sigurno
Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits- it doesn't count. Zyzz



.

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: Nenormalna glad
« Reply #3 on: April 05, 2012, 11:19:32 PM »
ok, bilo mi je bitno da postoje uh namirnice koje mogu kolicinski puno pojesti pa nek je to i kupus i palenta, super. A od kafe slaba vajda, mislim mozda trenutno dok je pijem ali ubrzo posle toga :pullhair:  pa :bbq2:  .  :)  kupus je odradio vec jednom stvar i bila je to fina kolicina kupusa :yes: , a sa palentom jos nisam probao al verujem da ce mi biti jos bolje.