EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: gaga - dijeta  (Read 7400 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #10 on: January 23, 2010, 09:52:34 PM »
imam jedno pitanje. jel sme da se jede hleb na ovoj dijeti sa varijacijama, npr.tunjevina i parce integr.hleba za dorucak? bas mi je tesko da progutam tunjevinu sa ella sirom...

Offline IGI900

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Male
    • http://www.realx3mforum.com/
Odg: gaga - dijeta
« Reply #11 on: January 24, 2010, 09:32:14 AM »
imam jedno pitanje. jel sme da se jede hleb na ovoj dijeti sa varijacijama, npr.tunjevina i parce integr.hleba za dorucak? bas mi je tesko da progutam tunjevinu sa ella sirom...

Mozes pojesti taj komad integralnog kruha, samo nemoj previse njime pretjerivati jel postoji jako malo pravih integralnih peciva......
Bolje se ti drzi krumpira,rize,zobenih pahuljica. ;)

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #12 on: January 24, 2010, 04:47:53 PM »
ok, tnx :)

Offline gagadb

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 9
  • Gender: Female
Odg: gaga - dijeta
« Reply #13 on: January 28, 2010, 10:23:06 PM »
jos mi nesto nije jasno  :dunno:
zasto ne preporucujete svakom iste varijacije, neko radi 100-50-0-50-100-0-0, jednoj devojci ste napisali da radi varijacije 100-80-50-0-100-100-0...
jel to zavisi od gradje ili kako?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: gaga - dijeta
« Reply #14 on: January 29, 2010, 02:51:16 AM »
Bitno je samo da se varira... :) :)




zakljucano zbog neaktivnosti
ukoliko bude bilo potrebe da se tema nastavi nemojte otvarati novu nego kontaktirajte admina ili bilo kog moderatora
« Last Edit: April 18, 2010, 10:48:20 AM by Und3i2c0v3i2 »
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.