EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ah to neznanje :) help if you can  (Read 7230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #10 on: March 17, 2008, 12:19:50 AM »
mogu to mi nije problem..a sto se tice cardio treninga prvih 15 do 30 mina trcim na traci pa stepper ili bajs 10 do 15 mina i onda sve ostalo..hvala puno na pomoci  :clap: :clap:..ali imam jos par pitanja  :)..da li za dorucak mogu da nastavim sa sendvicima jer od muslija i ostalih cuda ne mogu da se zasitim i sta je sa jogurtom, mlekom, kajmakom i ostalim mlecnim proizvodima? Drugarica mi je ispricala da je pocela da pije one Bozen tablete (neka cuda sa algama) i kaze da joj pomaze ubrzava metabolizam itd pa me zanima sta vi mislite o tome koliko je to zdravo i da li moze da dodje do jo-jo efekta?

Kad se radi o ovsenim onda se prvo pojedu ovsene pa posle nekih pola sata do sat pojedes neki obrok! Pazi mozes ti da jedes sendvice ali ako si u mogucnosti da ih pravis recimo ovako integralna kifla + Ella sir (ili neki drugi sir sa malim procentom masti, ali Ella je najbolja) + pilece belo kuvano (ili tuna koju pre toga iscedis da ne bude masna) + zelena salata (mozes i paradajz i tako neko sveze povrce u zavisnosti sta imas kuci...) Mlecni proizvodi su u sustini ok ali ne kajmak mislim stvar je u mlecnoj masti koju imaju mlecni proizvodi! Biraj proizvode koji imaju sto manji % mlecne masti! A za Bozen ne znam ali sam cuo da te te tablete teraju da ides na WC svakih pola sata (neka vrsta dijareje)! Ako je tako onda je to cisto djubre a verovatno je tako! Ta matora Bozen nesto prica o mrsavljenju a ona je debela ko svinja! Razmisli, ako su te tablete full sto onda ona ne smrsa???
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Dacha

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 446
  • Gender: Male
    • Cimbaljevic.info
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #11 on: March 17, 2008, 12:25:32 AM »
Ta matora Bozen nesto prica o mrsavljenju a ona je debela ko svinja! Razmisli, ako su te tablete full sto onda ona ne smrsa???
Haha...Primetio sam...I keva je stalno pljuje.... :lol:
Sta je vrhunac u spanskoj seriji? Kada Hoze Fernando sazna da je sam sebi keva !!

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #12 on: March 17, 2008, 07:16:44 AM »
Kad ste vec poceli o tim tabletama da dodam da ih je moja drugarica pila, smrsala je extra, posle 2 nedelje ugojila se duplo vise i zavrsila u bolnici...pa vi razmislite... :crazy:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #13 on: March 17, 2008, 07:19:47 AM »
Bolje da je pocela da pije Herba fast...mislim da su boje jer znam masu ljudi iz mog okruzenja koji to piju dugo, smrsali su jer ubrzava metabolizam, cisti od toksina, poboljsava stanje organizma...Niko od njih se jos nije zalio, a nizu ni vratili kilograme...Nemate pojma kako dobro deluje...Kad sam videla komsinicu koja radi u trafici preko puta moje zgrade da je sve mrsavija i mrsavija...inace je bas bas debela, nisam mogla ocima da verujem... :dunno:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #14 on: March 17, 2008, 02:14:54 PM »
Velja ti je lepo sve objasnio.Samo da se nadovezem da izbegavas bozen tablete jer nisu to sto se prica....u sustini one su ti kao i neka druga neprokladna dijeta...dok ih koristis,sve je ok,cim prestanes,dolazi do jo-jo efekta i kg se vracaju.Bolje se drzi ove redukovane ishrane i metablozam ce se ubrzati malo sporije ali i kvalitetnije(korisnije)  :yes:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #15 on: March 17, 2008, 03:02:01 PM »
daj snupi ne zanosi se,majke ti...
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #16 on: March 17, 2008, 06:37:39 PM »
 :bleh: :mf_wink:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Mala!

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Female
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #17 on: March 17, 2008, 09:20:07 PM »
e pa hvala svima  :) pocela sam da primenjujem savete jedino mi je problem da jedem toliko cesto u toku dana jer se meni desavalo da jedem jednom dnevno ali..sta se mora nije tesko  ;)
CARPE DIEM

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #18 on: March 17, 2008, 09:35:57 PM »
ali..sta se mora nije tesko  ;)

Pogotovo ako je za tvoje bolje  ;)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Cockzilla

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: ah to neznanje :) help if you can
« Reply #19 on: March 21, 2008, 02:43:40 AM »
Samo jedi Salate, Povrce, Grah, Pij Vode nonstop, bijelo meso jedi. :yes:

[Bez navodjenja na takve supstance :)]
24 god.
94kg/200lbs
184m/ 5'11

Bench press maxed at 170kg/375lbs 5 reps
Nothing special...I am just a regular Man.