EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Dusambe-dnevnik prehrane  (Read 1907 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dusambe

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Dusambe-dnevnik prehrane
« on: May 16, 2010, 10:40:41 AM »
pozdrav svima na forumu!moj problem sličan je danielinom samo sam ja starija(al nije izgovor)Isto sam imala kila doprije 4 god i ondas dobila posao u pekari... :clap:eee tu je počeo moj problem-nisam mogla odoljeti svim tim kiflicama i kolačim (koje ludo volim)pa sam počela izbjegavati ručkove kod kuće-jer mije tu sve bilo na dohvat ruke i fino.majka sam troje djece ,imam 37 god visoka sam 163 (55kg prije ) sada imam 67kg. Probala svako razne dijete(kad mi je bilo 63kg)iiiiiii eto šta sam si napravila. :crazy:čitala sm  sve o tom kako  se zdravo hraniti čak jedan tjedan uspjela razdvojiti hranjenje na 4-5 manjih obroka -unosila više mesa i jaja.osječala se super -stomak se ispraznio ,a nisam bila gladna.ovako izgleda moje prijašnje hranjenje:kava sa mlijekom,neki kruh namaz do ručka ,a nekad ni to .ručak nešto s nogu da li pizza na poslu ili ručak kod kuće.AAAAAA onda večera,kad sve završim navalim -stalno sam u frižu.znam da ne valja al šta ćeš.sad jedem ovsene za doručak s mlijekom,voće ili mrkva -sirova između ,ručak šta se kuha (meso uz nelo povrće-kombinacija meso+ tijesto bljak)samo manje (kao dijete),između izaberem dali voće ili salata zelena njam.večera jaje + neka salata.eto to je"ukratko".šetnja mi je jedina rekracija,ako ne računam posao _prodavač i poslove kod kuće.dali je potrebno toliko računati ?mislim može li se jesti sve te obroke 5-6 sa više ubačenih bjekančevina ,a uh u što manjim količinama?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Dusambe-dnevnik prehrane
« Reply #1 on: May 16, 2010, 10:44:34 AM »
evo tebi tvoje teme..tebe molim da procitas ovu temu
http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=12162.0
i da dopunis svoju sa potrebnim informacijama da bi dobila potpuniji odgovor
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap