EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga  (Read 173555 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #560 on: April 04, 2014, 02:25:41 PM »
Evo da vam se i ja javim... Ravno dva tjedna nisam vjezbala-prvo je bila mjesecnica pa sam pocela ucit za ispit pa sam na kraju pala i nabila si kuk i ruku (podlakticu). Iako me jos ruka malo boli pocela sam danas vjezbat i nastavila tamo gdje sam stala. I totalno sam izgubila kondiciju, iako se misici nisu bas skroz opustili. Sad se nadam da cu narednih 10 dana uspjet vratit kondiciju i jos ucvrstit misice jer idem na predgled koljena i nadam se i dalje da cu izbjec operaciju... 
Drzite mi fige...
Pozdrav ;)
:)))

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #561 on: April 04, 2014, 02:45:06 PM »
Drzi se, iako ne mozes vjezbati nemoj kvalitetnu hranu bataliti.  :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #562 on: April 04, 2014, 03:23:24 PM »
Bez brige pazim na prehranu. Doj sam imala mjesecnicu jeli su mi se uh malo vise pa sam jela kuhane krumpire, zitarice i sl. Jednom sam samo pojela snjitu kruha. Malo sam u stqgnaciji sa kg ne znam dal je zbog nevjezbanja u protekla dva tjedna al vjerujem da ce sad krenut dalje.
Evo upravo sam jela posni sir i papriku. A kasnije cu ribu i zelenu salatu.
Prehrana me ne brine, stvarno mi jr lako jer sad svi doma jedu kao i ja, pa sto god da kuhamo uvijek je u okvirima pravila.
Danas, sutra i prekosutra cu provest dane sa 0 uh da mi se malo pokrene organizam uz ponovno vjezbanje.
Al eto kad si pehist onda si pehist i zareda ti se problem za problemom.
Hvala na podrsci ;)))
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #563 on: April 24, 2014, 08:18:57 PM »
Evo da vam se i ja javim malo... Znaci, brljala sam.preko praznika i blagdana al idemo dalje...
Osim toga, zasad ne moram na operaciju koljena, dijagnoza je nestabilna casica - znaci kako je meni doktor objasnio ona je nestabilna i krece se, klizi, pa kad mi sve to u koljenu krivo sjedne, pomakne se, onda me boli i zato mi iskace. Rekao doktor nastavit sa uobicajenim zivotom, vjezbat, jacat misice, i preporucio je fizikalnu terapiju... Ako ce biti opet problema, iskakanje koljena ili bolovi onda cu morat na operaciju. Ja se nadam da do toga nece doci i da ce i to doci na svoje...
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #564 on: April 29, 2014, 02:37:43 PM »
E ovako... Uz ove vjezbe sa dvd-a, pocela sam i orbitrek vozit. Zasad radim te vjezbe sa dvd-a ujutro a orbitrek navecer. Zanima me dal je ok tako razdvojit te vjezbe (jer me i jedno i drugo dobro iznoji) ili bi bilo bolje da odmah nakon vjezbanja sa dvd-a nastavim na orbitrek? To bi onda trajalo oko sat i pol sve zajedno, al mislim da jos nisam u takvoj kondiciji da to zasad spojim al kako bude forma bolja zanima me sta je bolje i ucinkovitije? Znaci jedan trening ili razdvojit u dva?
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #565 on: May 05, 2014, 01:30:10 PM »
Moram ovo podjelit s vama... U prvih 2 mjeseca sam skinula 12 kg, zadnja dva mjeseca samo 1 kg... I zivim u zabludi da me stitnjaca opet zeze i neda mi skinut dalj kg. Ali danas sam probala obuci neelasticnu suknju koju sam kupila kda sam imala 10 kg manje. I uspijem. I ne mogu vjerovat! Tu istu suknju nisam mogla obuci ni kada sam imala 6 kg manje nego sad.  Napominjem da vjezbam redovito vec 4 mjeseca ( 5 do 6 dana tjedno) sa dvije pauze od 7 i 10 dana. Znaci znam da imam jos brem 5-7 kg sala za skinut jer jos to nije to. Al ne kuzim kako mi je tolika razlika u kilazi i gdje su ti kg razlike?! Da li je moguce da sam zbog vjezbanja dobila koji kg misicne mase? Malo mi je to nevjerojatno?! Znaci, htjela sam rec da se ne vodite vagom kao vodiljom koliko ste smrsavili jer sam se ja danas dobro sokirala!!!
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #566 on: May 05, 2014, 07:40:55 PM »
Hallo, ima tu koga?! Molila bi vas da mi prokomentirate zadnja dva posta. Ja sam zbunjena poprilicno!!
:)))

Offline Jelenaa

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #567 on: May 16, 2014, 07:43:35 PM »
Zdravo Daniela  :)
Meni se slicna stvar desila dok sam trenirala u teretani.
U jednom trenutku nisam gubila puno na kilazi ali obim se smanjio dosta.
Mozda su vezbe ipak dale rezultat.  :thumbup1:

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #568 on: May 16, 2014, 08:03:20 PM »
Hey Jelena... Ja se nadam da je tako, jer nemam drugo objasnjenje za svoju situaciju...
Mislim i ja sam dobila 2 kg u 2 mjeseca kad sam isla u teretanu, al se nisam udebljala jos su mi se smanjili obimi...
A sad, ovo su ipak vjezbe sa samo 2 kg bucicama pa mi je malo nevjerovatno da od vlastite tezine i tih 2 kg misici mogu ojacazi.
Sad sam se pomirila da stojim na ovoj kilazi, al sam presretna sto mogu svu svoju staru odjecu obuci i zadovoljna sam, nastavljam vjezbati i hraniti se zdravo :)
Hvala ti sto si mi odg i ukljucila se u moju temu :)
:)))

Offline daniela21hr

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 393
  • Gender: Female
Odg: daniela21hr - dnevnik ishrane i treninga
« Reply #569 on: May 22, 2014, 06:22:42 PM »
Prijavljujem jos - 2 kg ;)
:)))