EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA  (Read 74820 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nikolaf7

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #90 on: March 24, 2010, 07:17:57 AM »
Gledam sad ponovo Anabolics 2009 o anavaru i vidim moguce kombinacije 25mg dnevno + 200-400mg nedeljno deka ili boldenon za lean mass cycle. Citajuci o deki i njenim efektima(koji mi se ni malo ne svidjaju :blush:) cini mi se da bi bolji ciklus bio sa boldenonom - anavar 6 nedelja + boldenon 8-10, ako sam dobro savladao gradivo? A i bio bi skup vidim po nekim cijenama :bored:

Offline sele137

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 1399
  • Gender: Male
  • ALPHA MALE
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #91 on: March 24, 2010, 09:54:16 AM »
ciklus bio sa boldenonom - anavar 6 nedelja + boldenon 8-10, ako sam dobro savladao gradivo? A i bio bi skup vidim po nekim cijenama :bored:

Ja ne bi koristio deku ni sa testosteronom a ne samu sa anavarom ili sl steroidima !!!
Ovaj ciklus je ok s tim da je 400mg boldenona minimum i ja bi bi ubacio barem 250mg testa kroz cjeli ciklus jer nece imati skoro pa nikakav uticaj na gubitak kose  a poboljsat ce koliko toliko ciklus kao i libido. Anavar bi koristio u zadnjim sedmicama ciklusa!!! Takoder u ovu grupu safe steroida za kosu mozes ubaciti i primobolan!!!

Generalno sto se tice gubitka kose bitno je da obratis paznju na duzinu trajanja ciklusa tj izlozenosti steroidima koji uticu na gubitak kose i dozama koje uzimas i u skladu sa tim mozes praviti i "izlete" i uzimati steroide koji lose uticu na kosu.
Npr. sto bi neko standardno koristio d-bol (ovo  je samo primjer) 4 sedmice ti koristi jednu  ili dvije sedmice min dozu ili koristi sve cetiri sedmice s tim da pravis pauze od recimo 3 sedmice tj sedmicu a d-bola tri sedmice pauze.Takoder mozes na ovaj nacin manipulirati brzim esterima injektivnih steroida!!!
Ovo je neefikasan nacin koristenja steroida i patnja ziva ali kad ti je prioritet neki balans izmedu misica i gubitka kose moze proci!!!
 
Dodatna opcija ti je da koristis Dutasterid (koji ima svojih nuspojava) tokom ciklusa s tim da Dutasterid ne bi trebao koristiti sa trenom ili dekom jer ce to jos vise ubrzati ispadanje kose...opcija ovdje je da koristis topikalni finasterid...Dutasterid ce smanjiti misicne dobitke ali opet ces puno vise dobiti nego sa ovakvim light ciklusima!!!

Ja licno da sam toliko zabrinut za gubitak kose ne bi ni koristio steroide nego bi se okrenuo suplementaciji ishrani i treningu i postigao tjelo za plazu!!! Da moguce je izgraditi sasvim dobro tjelo za plaze i treba (djevojaka) bez steroida  :evillaugh:
http://www.healthdesigns.com/rewardsref/index/refer/id/53104/

5$ Discount Code:4089008

If I had it to do all over again, the only injectable I would ever use is Testosterone. I wouldn't waste one shot on anything else!!!
__________________________________
TESTOSTERONE IS THE SPINAL CORD OF THE BODYBUILDER,,NO SYNTETIC TESTOSTERONE = NO BODYBUILDER
__________________________________


Natural





The pros are using good old-fashioned Testosterone, Deca, Dianabol, insulin in the off-season, and GH pre-contest. Nothing fancy. But they're the pros because they're gifted, dedicated, and have been at it a long freaking time. Anybody that tells you different is either full of shit or trying to sell you garbage.



My goals are very simple:

1. Break The Law
2. Look Good Naked

Steroids will cause your kidneys to explode, your heart to blow a ventricle, and your liver to squirt out of your arse, fly across the room, and knock the cat off the futon.

The most obvious symptom is death which would hardly be missed by even the most focused and intensive bodybuilder.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #92 on: March 24, 2010, 02:51:56 PM »
Quote
nisam osetio ni peckanje koje osetim od danbola

 :lol: :lol: :lol:  protiv peckanja

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=ZEPJnEzf4DM[/youtube]

Offline pancevac2000

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #93 on: March 28, 2010, 08:08:02 PM »
Koristio sam decadurabolin,ukupno 1000 mg za 8 nedelja.Dobio sam oko 5 kg i oko 30 posto vecu snagu.Posle prestanka uzimanja (organon deca) ,tacnije nakon desetak dana dobio sam upalu grla i temperaturu od 37,5.Lekar je mislio da je obicna prehlada i dali su mi antibiotike.Bio sam pod antibioticima 3 nedelje,zatim su me poslali na infektivno,radili test na hiv,na hepatitis b i c,na koksaki virus itd.Testovi su negativni,hvala bogu.Krvna slika mi je primer zdravog coveka,sve je savrseno,ali...!!!Tri meseca imam temperaturu do 37,5 i bol u grlu!!!Cesto mi se pojavljuje herpes simplex tj groznica na usni sto je znak da mi je pao imunitet i to drasticno.Nisam im rekao da sam koristio decu i zanima me da li je moguce da je to posledica uzimanja decadurabolina?Pozdrav...

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #94 on: March 29, 2010, 07:25:21 AM »
pa kako si uspeo da raspodelis 5 amp na 8 nedelja?? :dunno: :dunno:

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #95 on: March 29, 2010, 09:36:52 AM »
...a ako je 1000 nedeljno onda  :wow: :wow:
Why so serious?

Offline dijamant

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #96 on: March 29, 2010, 09:34:16 PM »
He he ,mislim da je nas Hans slabije osetljiv na Chlorodehydromethyltestosterone 10 mg/tablet ,mozda nebi bilo lose da proba 50 mg/tablet,ja imam dobro iskustvo sa 50 mg tabletom
a lepo ti je cika peki govrio  :lol: :lol:
ali neee..hans se razgalamio..ma sigurno bre......to mi je brat rodjeni :lol: :lol: :lol:
nisi jel je verovatno bio fejk
turanabol ko uzma i 30 mg ako je dobar ima da ga udari po blintu da je to strasno
ovo ti govorim iz licnog iskustva jer nisam ljubitelj orala u opste ali znam kako je radio turanbol mene i sve koji su ga uzeli u neko dobro vreme dok je bio orginal
i sada koliko mogu videti ima dobrog turanabola ali ono sto si ti uzimao onda je bila falsina sigruno

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #97 on: March 30, 2010, 06:17:13 AM »
Quote
mislim da je nas Hans slabije osetljiv na Chlorodehydromethyltestosterone 10 mg/tablet

ma hans se izuzetno senziblna persona :evillaugh: :evillaugh:

Offline Boky_LA

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1139
  • Gender: Male
  • Gym & Gym, Slovačka 17, NS.
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #98 on: May 24, 2011, 08:52:17 PM »
http://www.youtube.com/watch?v=O6gbLtFLLnw&feature=player_embedded
Side effect steroids = Akne na ledjima + ostecena koza o.0
Champions Train Losers Complain.

Offline Nitrom

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 859
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #99 on: May 24, 2011, 10:21:16 PM »
izbushen je ko sundjer  :lol: