EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA  (Read 74810 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jug

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #110 on: January 18, 2014, 04:30:52 PM »
@Becks - piramida nije loša kod ulaska u ciklus, pogotovo ako je prvi, ali evo sad sam odmah smanjio na 30 mg.

@Milan - obavezno javljam.

Offline Jug

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #111 on: January 21, 2014, 02:52:02 PM »
Ubacio 10 mg nolve (1*10 mg), ostao na 40 mg danabol DS i 500 ml Depo.

Četvrti dan od kako sam ubacio nolvu, a peckanja nema već dva dana... Izgleda da je sada sve OK.

Samo se razmišljam da li da nastavim sa nolvom ceo ciklus, da li da je koristim dok uzimam danabol (još dve nedelje) ili da prekinem odmah?

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #112 on: January 21, 2014, 05:46:58 PM »
Ja bih izbacio i pratio stanje. Nolva na duzi period nije dobra, mada znam da su neki koristili u periodu od 10 nedelja u dozama od 10mg ED pri dosta jakim dozama roida i da nisu imali nikakvih problema.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #113 on: January 22, 2014, 12:15:39 AM »
Ja mislim da ako je izbacis da ces opet imati problema kao pre nje, znas gde je uzrok (Dbol) pa ti vidi sta ces.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #114 on: January 22, 2014, 02:55:50 AM »
Meni se nije vracao problem.Nekad mi se javi na pocetku ciklusa i to traje par dana dok ne resim onako i onda bude ok.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Jug

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: SPOREDNI EFEKTI UPOTREBE STEROIDA
« Reply #115 on: January 22, 2014, 04:38:28 PM »
Proveriću i jednu i drugu varijantu. U svakom slučaju plan je da nolva ide najdalje dok ide i D-bol, sem ako nešto baš ne krene po zlu.
Probaću da izbacim nolvu ovih dana, pa ću videti.
Javiću rezultate.