EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Metan + Sustanon 350  (Read 5798 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sergio88bg

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Metan + Sustanon 350
« on: February 26, 2014, 06:34:28 PM »
Pozdrav svima.
Nov sam ovde i zamolio bih iskusne da mi pomognu.
Visok sam 180cm i tezak sam 82 kg. Vezbam vec nekoliko godina,mada ne konstantno,zbog prirode mog posla i zivota. Upucen sam dosta u ishranu i vezbanje,mada sa steroidima nisam toliko dobro upoznat. Na preporuku mog dobrog druga sa kojim vezbam sam nabavio metan(plavqa srca) i Sustanon 350. Pre toga sam uzimao suplemente :   Hemo Pump    http://www.amgsport.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=646&category_id=10&option=com_virtuemart&Itemid=53
                                    Amino Rage    http://www.amgsport.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=652&category_id=12&keyword=amino+rage&option=com_virtuemart&Itemid=53
                   
                                   Protein Impact X5   http://www.amgsport.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=649&category_id=17&option=com_virtuemart&Itemid=53
                           
                                   Defender       http://www.amgsport.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=650&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=53

Do pre mesec dana sam koristio    Super Complete     http://www.amgsport.net/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=69&category_id=22&keyword=super+complete&option=com_virtuemart&Itemid=53               ,   ali sam prestao jer sam hteo da napravim pauzu barem mesec dana sa tim vitaminima i mineralima.
Ono sto me interesuje su 2 stvari.  Prva,da li bih smeo i u kojoj meri da nastavim da koristim Hemo Pump i Amino Rage,za preotine,glutamin,bcaa i vitamine znam da smem,ali me interesuje za ove dve stvari posto me one DIZU na treningu,pa ne znam da li ce mi biti nesto ako ukombinujem sa metanom i sustanonom 350?
Druga stvar je ta da li je Essential Forte dobra zastita za jetru od metana i kako se pije,tj.kad i u kojim kolicinama,ako uzimam 15-25mg Metana dnevno i koja je najbolja zastita za Sustanon 350 ako uzimam 1ml na svakih 6 dana i koja zastita mi treba posle ciklusa?
Hvala unapred!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #1 on: February 26, 2014, 06:48:39 PM »
Kako misllis da uneses 15,25mg iz srca?
Zasto sustanon,a ne depo? Sust mora cesce da se daje zbog brzih komponenata

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Sergio88bg

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #2 on: February 26, 2014, 06:53:51 PM »
3-5 tableta po 5 mg to je 15-25mg metana
zato sto se sustanon bolje pokazao sto se zadrzavanja vode,mislis da treba cesce? ja sam procitao i cuo na svakih 5-7 dana

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #3 on: February 26, 2014, 09:30:32 PM »
Brine te zadrzavanje vode, a imas metan u ciklusu? On ce vise navuci od depoa.
Elem,srca su 10mg,to bi trebalo da znas.
Sust bih pre isao po pola kubika 3x nedeljno nego tako kako si ti zamislio. U sustini,mislim ds jos trebas ds ucis, ali kako hoces :)

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #4 on: February 26, 2014, 10:08:58 PM »
Ajde ubaci neku sliku, sa 82kg sigurno mozes jos natural.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #5 on: February 27, 2014, 10:45:27 AM »
Bolje da ne komentarisem previse lol

U sustini sve sto si rekao/pitao nema veze sa zivotom:

pauze sa vitaminima / 15mg dbola / 1ml susta nedeljno / zastita za jetru / glut bcaa amino itd / kombinovanje supl. i hemije lol / suplementi dizu na treningu / sustanon bolji zato sto manje zadrzava vodu / dbol 5mg / sust. uopste

Offline Sergio88bg

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #6 on: February 27, 2014, 12:31:22 PM »
Pa naravno da ne znam,za sta sluzi ovaj forum,da se vi pravite pametni ili da prenesete znanje i pomognete???
Ja sam zamolio za pomoc a ne da me napusavate...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #7 on: February 27, 2014, 12:44:57 PM »
Pa naravno da ne znam,za sta sluzi ovaj forum,da se vi pravite pametni ili da prenesete znanje i pomognete???
Ja sam zamolio za pomoc a ne da me napusavate...
Prvo treba citati i citati, a onda kad mislis da si dovoljno procitao jos i jos citati jer nije rijec o zezanciji...

Sa ovime sto si gore napisao je sasvim jasno da nemas dovoljno znanja da se upustis u neke ozbiljnije stvari kao sto su roidi, da trebas jos puno citati i informisati se, a vjerovatno mozes jos i napredovati natural...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Sergio88bg

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #8 on: February 27, 2014, 02:46:25 PM »
Ok,hvala,hoce li mi sad neko odgovoriti na pitanje i uputiti sta tacno da radim jer sam vec poceo da uzimam metan i sustanon 350

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Metan + Sustanon 350
« Reply #9 on: February 27, 2014, 03:32:57 PM »
Ok,hvala,hoce li mi sad neko odgovoriti na pitanje i uputiti sta tacno da radim jer sam vec poceo da uzimam metan i sustanon 350
Prestani uzimati.


Sent from my iPhone 4 using Tapatalk