EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike  (Read 3750 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Commandant Carlos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« on: December 02, 2014, 07:25:54 PM »
Treba da mi stigne 20 ampula (4 kutije) Depoa od nekog lika iz Sjenice, satro apoteka nesto prebijala pa dosla do njega i sad ga prodaju ispod pulta. Nije problem da li cu puci pare ( ko ih jebe one se zarade) nego mi je frka u tome da se u anpulicama neko drugo sranje nalazi, nije toliki ni problem pod doziranost (iskusio sa Genesisovim propionatom). Sad pitanje za iskusne kako provaliti da je orginal ???

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« Reply #1 on: December 02, 2014, 09:44:13 PM »
sobzirom da ga galenika ne proizvodi duzi period, a da su gastrabajteri pokupili sve zalihe po srbiji, malo je verovatno da je tamo zalutao neki
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Commandant Carlos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« Reply #2 on: December 02, 2014, 09:58:44 PM »
A kolika je sigurnost ona markica sa hologramom gde pise "Republika Srbija, Ministarstvo Zdravlja ALIMS " sa onim bar kodom?

I jos jedno pitanje da li nase labaratorije rade analize tipa odnesem im ampulicu i one utvrde da li ima u njoj 250 mg testosterona enantata ili to vec spada u moje vlazne snove?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« Reply #3 on: December 02, 2014, 10:06:25 PM »
to je najmanja sigurnost, 1000 din falsifikuju...ne isplati se da nosis jednu ampulu da radis..a pritom ih imas samo 20 kom
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Commandant Carlos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« Reply #4 on: December 02, 2014, 10:16:47 PM »
I to je sto kazes za markicu.

Ipak se moze nositi na analizu kod nas? Ako nije problem mozes mi poslati na PM ili ovde napisati koja je to labaratorija ili gde se nosi. Kod mene tih 20 ampulica traje dugo jer apliciram jednu nedeljno na HRT terapiji sam jer mi je dijagnostifikovan hipogonadizam.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« Reply #5 on: December 02, 2014, 11:45:00 PM »
Do kad im je rok?
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Commandant Carlos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« Reply #6 on: December 03, 2014, 07:23:52 AM »
tek danas ili sutra treba da mi stigne pa cu slikati i okaciti ovde

Offline Commandant Carlos

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
Odg: Kako prepoznati lazni Testosteron Depo od Galenike
« Reply #7 on: December 05, 2014, 04:26:34 PM »
Konacno je paket stigao u pitanju je serija 09112 proizvedena 07.2012 sa rokom do 07.2017

da li je neko slucajno koristio ovu seriju?

Danas sam obio vrata na Farmaceutskom fakultetu, ALIMS (agencija za lekove i medicinska sredstva) i VMA da se raspitam za analizu leka kao privatno lice i svi su me odbili ( svi posluju sa pravnim subjektima ) jedino na ALIMS traze neki dopis da ih pismeno pitam pa ce mi oni odgovoriti bla bla bal ( osecam da bi bilo kao sa Radetom Kornjacom  :lol: ).

Moze li me neko uputiti privatnu labaratoriju ili kod nekog svog "poznanika" koji mi moze dati analizu sadrzaja ampule odnosno da li odgovara proizvodjackoj specifikaciji. Na VMA bi mozda i mogao nabaviti legalno ali nisam vojni osiguranik, sa receptom sa obigrao pola grada i nista cak su neke apotekarice spomenule kroz pricu da ga galenika vise nece proizvoditi (nadam se da su pogresile). Ili bi bilo jos bolje kad bi me neko od vas veterana uputio na apoteku gde bi mi sa receptom mogli prodati.