EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)  (Read 7950 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Filip@992

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #30 on: January 24, 2013, 06:21:42 PM »
Hvala Becks!Pa pazi Milane u neku ruku,sve sto si reko je tacno.Ja sam do proslog leta krko gurmanske pljeke ko lud  :) A i aj vec kad se ispovedamo,jutros sam se pocastio pa sam zvekno poli i tomi  :innocent:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #31 on: January 24, 2013, 06:25:46 PM »
(govorim uopsteno, ja i dalje jedem junk).

gh15 approved  :lol:

Offline homersimpson

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
  • Motivacija je uspeh!
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #32 on: January 24, 2013, 06:30:09 PM »
Super, kapiram za med, to sladokusci, hlebokusci i te fore, to iskljucijem kao mogucnost, pijem limunadu bez meda, kafu svakako pijem gorku oduvek.. To je reseno, slatko sam svakako sve izbacio...

A, sta mislite o mom treniranju koje sam gore naveo?
Tajne su tu da ih neko nasluti, postoji reč koja vredi tek kad se odčuti! Dj.Balašević

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #33 on: January 24, 2013, 06:50:00 PM »
Sad sam zbunjen,zasto moze da se ima problema ako se ne soli? Ja ne jedem so godinama,jednostavno nemam potrebu o.O

@homer

Sto se tice treninga,gledaj da povecavas ponavljanja i serije,i postavljas sebi izazove. Mislim,ako ces citavo vrijeme da radis po 20 trbusnjaka itd,slabo je... Gledaj da sto god radis,povecavas svaki dan bar po malo. Posto si rekao da nemas snage za obicne sklekove,radi onda zenske,tj. klececi na kolenima,dok ne steknes snagu. I gledaj da ih sto sporije radis,da dobijes snagu. Tako i sa tegovima. I kad treba da se povecava tezina,improvizuj..Realno,ko ima volje,od svega moze da napravi spravu za vjezbanje. ;)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline g.paganini

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #34 on: January 24, 2013, 06:52:02 PM »
Ako imas mogucnosti  , skini sa neta 60 dnevni program zove se Insanity , ima ga "free" po torrentima :)

Ja sam se snjim +sklekovi zgibovi , trbusjnaci odrao... -22.5 za 8 meseci... i bas sam bio u strava kondiciji.... samo polako bez neke zurbe,... izdrzis kolko izdrzis i guras iz dana u dan minut dva  , ponavljanje vise i to je to :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #35 on: January 24, 2013, 06:52:26 PM »
Hint: hiponatremija...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #36 on: January 24, 2013, 07:01:28 PM »
@Becks
Ne citam ga vise toliko, smorim se kad vidim sta rade i sa koliko para raspolazu. a i bolje jer me tera da pocnem da divljam sa kubikazom  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline homersimpson

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
  • Motivacija je uspeh!
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #37 on: January 24, 2013, 07:04:46 PM »
Naravno, povecavam opterecenje konstantno, prvih par dana sam radio 15, 10, 10 trbusnjaka i ubijala me upala posle 4 dana, onda sam napravio pauzu od dva dana da prodje upala (a i morao sam zbog nekih dogadjaja nisam bio u mogucnosti da vezbam pa mi je taman prijalo da to vreme iskoristim kao pauzu)

Juce i danas sam radio gore navedeni "program" i uopste  nemam ni upalu ni neki veliki umor, tako da sam spreman za povecanje! To je ok!

Nego mislio sam ako nesto radim pogresno da mi napomenete, ja prvo radim "kardio" pa onda vezbe..
Nekako mi je to logicno, prvo mi se lagano zagreje telo, misici, zglobovi pa onda radim "teze vezbe", negde sam citao da prvo treba vezbe pa kardio???
Tajne su tu da ih neko nasluti, postoji reč koja vredi tek kad se odčuti! Dj.Balašević

Offline homersimpson

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
  • Motivacija je uspeh!
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #38 on: January 24, 2013, 07:08:53 PM »
i da, posto radim ujutru na prazan stomak ili popijem kafu uglavnom, procitao sam da nevalja vise od sat vremena da se vezba je nakon sata moze doci do potrosnje misica (*potrosnje - postoji strucniji naziv ali ga nisam zapamtio, vi koji ste edukovaniji verovatno znate o cemu pricam :D )
Tajne su tu da ih neko nasluti, postoji reč koja vredi tek kad se odčuti! Dj.Balašević

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: 30ak kilograma viška !! HELP !! :)
« Reply #39 on: January 24, 2013, 07:10:31 PM »
Naravno, povecavam opterecenje konstantno, prvih par dana sam radio 15, 10, 10 trbusnjaka i ubijala me upala posle 4 dana, onda sam napravio pauzu od dva dana da prodje upala (a i morao sam zbog nekih dogadjaja nisam bio u mogucnosti da vezbam pa mi je taman prijalo da to vreme iskoristim kao pauzu)

Juce i danas sam radio gore navedeni "program" i uopste  nemam ni upalu ni neki veliki umor, tako da sam spreman za povecanje! To je ok!

Nego mislio sam ako nesto radim pogresno da mi napomenete, ja prvo radim "kardio" pa onda vezbe..
Nekako mi je to logicno, prvo mi se lagano zagreje telo, misici, zglobovi pa onda radim "teze vezbe", negde sam citao da prvo treba vezbe pa kardio???
Ja bih mozda to odvojio nekako,ako mozes npr ujutru kardio na prazan stomak,a onda kasnije u toku dana ovo drugo.  :) 
@tenssa,hvala na hint-u  :)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!