EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: mgogec-skidanje sala  (Read 2031 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mgogec

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
mgogec-skidanje sala
« on: June 01, 2009, 04:25:35 PM »
Pa ovako da pocMem :wow: :wow:
Imam 22 godine,dugo sam trenirao karate(citaj 7 godina) al sam pre 4 godine prestao,visok sam 174 cm i tezak 65-IZ prilozenog se vidi da nemam problema sa kilazom :clap: :clap: ali imam male naslagice na stomaku koje bih VEOMA RADO odstranio UZ VASU  :help: :help:
Sto se tice moje fizicke aktivnosti pa mogu reci da sam aktivan,od marta pa do oktobra skoro svaki dan igram tenis((po jedno 3-4 sata,jesam rekreativac ali sigurno igram bolje od njih a samim tim se i ivse umaram),po jedno 30 min idemna trcanje,leti sam na plazi a uvece tako lagana setnjica.
E sad sto se tice hrane :innocent: :innocent:
Jedem uglavnom sve,osim belog hleba kojeg sam izbacio a ubacio Bakin crni hleb pun svacim necim :),e sad,sta mi je ciniti,imam misice na stomaku(tzv plocice) ali one se ne mogu primetiti od tih naslaga na istom,plssss :help: :help: :help:

edit:Moram da dodam,da to ne znaci da nekad imam obicaj da sedim tako po ceo dan za kompom ili sam u kuci pa nista ne radim :hitself:

Offline mgogec

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
mgogec-skidanje sala
« Reply #1 on: June 09, 2009, 12:11:35 AM »
Neko????niko :nonono: :nonono:

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
mgogec-skidanje sala
« Reply #2 on: June 09, 2009, 01:41:24 AM »
ja ne razumem sta ti je cilj, osim sto si nam detaljno opisao svoje fizicke aktivnosti? ako imas ''naslagice'' znaci treba da smrsas, a da bi to uradio prvo treba da procitas uputstvo za skidanje kilograma, bacis pogled na ostale teme koje vec postoje, napravis jelovnik pa onda pitas sta ti nije jasno.

Offline mgogec

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 22
  • Gender: Male
Odg: mgogec-skidanje sala
« Reply #3 on: June 09, 2009, 10:15:47 AM »
Pa cilj mi je definitivno da skinem te naslage sa stomaka ispod kojih se krije dugogodisnje treniranje i jacanje stomaka,stvaranje trbusnih misica.......
Da da procitao sam neke teme vezane za mrsavljenje i jelovnik ali bih voleo da mi neko pomogne oko pravljenja tog jelovnika.Nisam mutav,video sam ja neke primere tog jelovnika ovde ali je drugaciji osecaj i drugacije vidjenje kad vidis da je neko TEBI licno napisao i pomogao nego kada gledas jelovnike drugih kojima ste pomogli.
Mislim da mi je samo potreban taj jelovnik jer fizickih aktivnosti zaista imam dovoljno,pa ako je neko voljan da pomoogne u izradi istog neka se javi.