EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 1 obrok(mrsavljenje) ? problem  (Read 1833 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Paunovic

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
1 obrok(mrsavljenje) ? problem
« on: February 08, 2014, 03:11:25 AM »
Ovako otvaram ovu temu zbog devojke koja je nezadovoljna svojom kilazom.
Devojka vec 3/4 meseca ne doruckuje,jede jednom na dan u zelji da smrsa...Dzabe ja pricam njoj da to nije zdravo,pa zelim da otvorim vu temu kako bi videla da nisam jedini koji tako misli.Smrsala je 15kg i dalje zeli..medjutim pre 2 nedelje je pala u nesvest muka joj je bilo itd..Kazem joj ja,zbog ishrane a ona ne veruje da je to u pitanju....
Sta mogu da cujem od nje je da je i ne tera da jede puno sada...kao dovljno joj je jednom i to negde oko 4/5 i to je to..(inace pusi cigarE).
Ja znam iz iskustva jednog druga isto je tako radio pa mu se posle nekog vremena sva kilaza vratila...Rekao sam i njoj da moze isto da joj se desi,mada opet ona ne veruje misli da je tako ispravno.
Zelim da znam kolike su sanse da joj se sve vrati ? Ne zelim da pricam o zdravstvenim problemima koje moze da dobije zbog toga,Jer sam toga svestan,a na neki nacin i ona.Hvala,pozdrav
FACEBOOK Stefan Paunovic Pepi
KARIKE xDarkneSSx
YOUTUBE ACCOUNT zxcDarkneSSzxc

Offline EaZeeY

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • You mirin' brah?
Odg: 1 obrok(mrsavljenje) ? problem
« Reply #1 on: February 08, 2014, 05:51:30 AM »
cigare i nejelo pa jel moze gora kombinacija.. Sto se tice broja obroka moze jednom da jede ako unosi dovoljno kalorija mada cisto sumnjam, retko ko moze to da postigne. Mora makar 2-3 puta dnevno da jede. A da li ce joj se vratiti, ako je na prevelikom kalorijskom deficitu, dodje na neku zeljenu kilazu, pa se vrati normalnom unosu kalorija posle toga, sve ce joj se vratiti ako ne trenira(iliti potrosi te kalorije na bilo koji drugi nacin)..

Offline Paunovic

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Odg: 1 obrok(mrsavljenje) ? problem
« Reply #2 on: February 08, 2014, 03:19:27 PM »
Ne unosi dovoljno,to je jedan obican rucak,vecera...tipa 1 tanjir (pasulja,boranije itd)....
FACEBOOK Stefan Paunovic Pepi
KARIKE xDarkneSSx
YOUTUBE ACCOUNT zxcDarkneSSzxc

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: 1 obrok(mrsavljenje) ? problem
« Reply #3 on: February 08, 2014, 03:27:12 PM »
Mora doruckovati, to je najbitniji obrok u toku dana. Neka jede 4-5x manju kolicinu hrane, ovako ce se samo razboleti.