EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Nasi jelovnici  (Read 330943 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #810 on: June 05, 2013, 01:46:35 PM »
350 gr sirovog, pa nije mi malo, dugoo nisam jeo vise od 200 gr
Uuu ja opalim 300g sirovog posle treninga  :evillaugh:

Ne, na masi sam...
Cool, planiras nastaviti masu preko leta? Kao neki lean bulk?

Offline Filipp

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #811 on: June 05, 2013, 03:37:25 PM »
Ljudi imam jedno pitanje, kad jedete pitinac da li ga merite pre ili posle kuvanja? Racunam kalorije i nikad ne znam da li da merim pirinac kad je skuvan ili pre kuvanja...

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #812 on: June 05, 2013, 03:46:16 PM »
Da, tako nekako...ne da mi se opet na defku, planiram bar do iduceg ljeta biti na masi...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #813 on: June 05, 2013, 03:54:47 PM »
Ljudi imam jedno pitanje, kad jedete pitinac da li ga merite pre ili posle kuvanja? Racunam kalorije i nikad ne znam da li da merim pirinac kad je skuvan ili pre kuvanja...

Pa ako ga meris sirovog onda unesi kalorije za sirov, ako meris kuvan onda za kuvan.

Ali svi kada govore, misle na sirovi, tako ga i meris, oko 80g hidrata na 100g.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #814 on: June 05, 2013, 05:04:14 PM »
Uuu ja opalim 300g sirovog posle treninga  :evillaugh:
Cool, planiras nastaviti masu preko leta? Kao neki lean bulk?
nema sanse, odvikao se skroz, a kada sam pojeo u pon 450 gr imao sam osecaj da mi je stomak kao homerov  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kaleza

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #815 on: April 26, 2014, 03:29:06 PM »
Kada sam 1. smena
6:20 100g ovsenih pahuljica sa 2dl mleka
8:55 Sendvič sa tunom u integralnu kiflu
14:00 150 gr pileceg belog + 100g pirinca
16:30 Proteinski sejk (Pre treninga)
19:00 Tunjevina + Parce tosta ili Dva kuvana jaja
2 Smena
09:00 100 ovsenih sa 2dl mleka
11:30 Proteinski sejk (pre treninga)
14:55 Sendvic sa tunjevinom ili pileca prsa u integralnu kiflu
19:00 150 gr curetine ili kremenadla + 100 gr pirinča
21:30 Proteinski sejk (U slučaju da radim kardio)

Offline Saša Kazanđžić

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: Nasi jelovnici
« Reply #816 on: December 09, 2014, 01:31:35 AM »
Pozdrav svima,

Nov sam na ovom Forumu, malo sam listao teme, i ajde i ja nesto iskusnije ljude da pitam.
Bavim se Americkim fudbalom, i pored toga idem redovno u teretanu (Koliko mi vreme dozvoli), zavisi sve od skole. Imam tek 17 godina. Treniram u teretani vec 1 godinu i 2,3 meseca tako. Bio sam jako mrsav pre nego sto sam krenuo u teretanu i visok. I dosta sam se popravio, da kazemo dobio sam ma telesnoj tezini i na misicnoj masi. Pre godinu dana sam imao 74 kg na 1,89cm. Trenutno imam 81 kg na 1,89cm.
Kao i svi ostali pravim i ja greske, slusao sam mitove, za definiciju, za masu, sto veci broj ponavljanja, itd itd. Da ne pricam ja sad mnogo ovde, ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori na moje pitanje.
Kako skinuti masne naslage pravilno bez gubljenja misicne mase, i kakva treba ishrana da mi bude. Uglavnom znam kakva ishrana treba da mi bude. Ali nisam stalno kuci, tako da ne mogu da se hranim svaki cas. Treba mi neka ishrana koju mogu sa sobom usput da nosim ( u skolu, na trening ). Citao sam dosta na internetu kojim namirnicama se treba hraniti, ali iskreno ja ne mogu pirinac da nosim sa sobom u skolu, ni meso (prakticno mogu da stavim u hleb i da nosim) ali ni to nije dovoljno. Ako mozete da mi date neke savete oko namirnica koje mogu uspust sa sobom da nosim, i da mi od prilike kazete kakav trening treba da mi bude za definiciju i skidanje masnoce (kako, sta kad treba raditi, kad da radim trbusnjake, koliko puta nedeljno da ih radim, itd)

Stvarno se izvinjavam onima koji misle da moje pitanje nije za ovu temu ovde, koji ce da se prave pametni i da me kritikuju, iz jednog razloga sam ovde, jer ne znam sve najbolje i zelim da cujem savet iskusnijih ljudi.

 :)