EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Grba na ledjima HELP!  (Read 27100 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Grba na ledjima HELP!
« Reply #10 on: April 14, 2010, 06:55:36 AM »
Imam isti problem. . . Imam 16 god(oko1,85 m, oko70kg)  i to mi je preraslo u veliki kompleks koji ne znam kako da resim. . . Trazio sam po googlu kako da ga resim i naisao na vas. . . Da li ove vezbe treba raditi svakodnevno? Onda koliko serija i koliko puta. . .?
Isao bih u teretanu ali majka i otac nece da mi placaju. . .
Pa sam pokusao sam da improvizujem nesto stavio sam sipku na ledja i drzo je rukama. . . Tako dnevno po pola sata setam kucom radim cucnjeve sedim i . . . Ne znam da li mi pomaze, jer mi je glupo sa bilo kim da pricam o tome. . .
Posebno sam se skenjao kad sam video sta je jedan od vas napisao za neku bolest i ja imam skoro sve simptome dobro ne bas izrazene ali ih imam i primecuju se ne mnogo ali se primecuje sve vise i vise. . .

Znam da ovde niko nista nije pisao dugo ali nisam jos uhodan pa nisam naso pretrazivac za postove da pronadjem slicne teme. . .
Ako vas mrzi da pisete koliko sta onda mi dajte neki link gde mogu okvirno da vidim. . .

Hvala! ! !

Trebaš ti lepo da odeš kod lekara, pa da te posavetuju dali trebaš nositi "oklop" neznam kako bi ga nazvao, to se radi da bi se leđa ispravila. Nosio bi možda mesec 2 (neznam) nosio mi je to kum i sada je sve ok.
Nemoj da ti bude glupo da se nebi pretvorio u "matorca" sa 16-17godin ako ta grba postane vidljivija, imaju i odlične vežbe ali ja bi na tvom mestu išao kod lekara da te posavetuje.
Pain is temporary, Pride is forever