EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Karakter sta je to?  (Read 22930 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #10 on: September 18, 2007, 05:21:08 PM »
to je elokventan naziv za zenski polni organ,a
pi.da je karakterna osobina...
...ok..nisam hteo bas mnogo da lajem..ti si ipak objasnio na mnogo suptilniji nacin..hvala kolega

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #11 on: September 18, 2007, 05:25:42 PM »
nema na cemu kolega,nije da sam ispravljao tebe...nego vagina je
neophodna za produzenje ljudske vrste,a p..da je nesto sto treba istrijebiti iz ljudske vrste
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Alex

  • Miss fitness
  • *
  • Posts: 514
  • Gender: Female
  • i'am the best so fuck the rest
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #12 on: September 18, 2007, 05:59:32 PM »
Jeste,to svi pricaju kako tu vrstu treba istrebiti a ustvari vecini je lakse da im se pridruzi nego zameri....Jbg,ja prva nemam dlake na jeziku i kazem ono sto mislim a oni me posle ili brisu ili napadaju....toliko o karakteru

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #13 on: September 18, 2007, 06:07:49 PM »
jeste,tacno je to...
ali svaka akcija izaziva reakciju,treba biti spreman i odbraniti se...
ono sto iritira je da sukob misljenja uvijek preraste u licni konflikt...najcesce pracen
infantilnim izlivima vulgarnosti...
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #14 on: September 18, 2007, 06:11:16 PM »
jeste,tacno je to...
ali svaka akcija izaziva reakciju,treba biti spreman i odbraniti se...
ono sto iritira je da sukob misljenja uvijek preraste u licni konflikt...najcesce pracen
infantilnim izlivima vulgarnosti...


a moze jedno pitanje..zasto se svaki sukob misljenje ne zavrsi tako??..samo 1% slucjeva u kojima je sagovrnik ......tako se zavrsava.

ako su oba sagovrnika raqzumne osbo0be...jako brza jednu drugu uveri u isinitost mislnjenja ove druge.

dakle..ako je jenda ...normlano da doalzi do svega..to je i loginco

ali oept je pi...karakterna osibna tog drugog..jer kada ti znas da si u krivu..ali ti licne frustiracije bilo koje priode ne dozlvjavaju da to priznas.........eto nama naseg...ufff..zamao enr ece...problema

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #15 on: September 18, 2007, 06:12:21 PM »
Tu onda imamo i tvrdoglavost ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #16 on: September 18, 2007, 06:34:54 PM »
@Pedja

mozda na ovom forumu je 1% takvih,pisao sam uopsteno...
pa koliko sam ja citao,ljudi s kojima si imao diskusiju odnosno oprecne stavove u glavnom su imali svoje argumente...
sto je sasvim logicno,a ja ti pricam o tome u sta se pretvara kada argumenata nema...

poznat ti je slucaj lika koji je iscitao sav forum i postao glavni pop...
sve dok ga ljudi nisu provalili,pa je nestao...
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #17 on: September 18, 2007, 06:56:23 PM »
tacno....ja sam tebe dobro shvatio sto si hteo da kzes....salzem se sa svim...

ova konstaticja da u nedostatku arguemtana rasprva odlazi van granica..to je bas iz razloga sto se u temtaiku ili problematiku ulazi sa veoma povrsinim znanjem i smesnim cinjnicama..

anravno da govrim sada za tematiku koje je na ovom i slicnim forumima...

jer hteo to neko ili ne....isto bi bilo da ja rpocitam jednu knjigu iz medicine i odem na neki forum gde  lerkari razmuenjenu isktuva i an osnovu jednog clanka koji se meni ucinio kao razumljiv ja se upistim u razgovr sa njima..

nakon nekog vremna narvno da ce neko od nih da skota da ja u stvari nemam veze..i veropvatno ce da sa argumetima mi dokze da neznam...ne da nisam u pravu...mozda i ejsam sto se tice jednog clanka kojeg sam procitao..ali psoto se na taj clanak verovatno nadovizeuje jos hiljadu takvih...loginca je da ja u stvari pojma nemam.
ukoliko meni licne frustraicje ,recimo zelja da sam nekada hteo da budem lekar ne dozivli da meni ljudi objanse da ja neznam...nalgasvam neznam..naravno da cu ja da udjem u sukob sa njima,ali ne vise na datu tematiku i zadani rpoblem i argumetovano obrazloznjenje...vec cu da ih naopadnem iz svih mogucih oruzija..

nadam se da sam uspeo da objanism.

tako i ovde,...naravno da ce na ovakvim forumima uvek biti onih koji doalze sa stvaom da znaju...a do jcuer nisu ni znali sta znaci rec teretna...a njihove oprecene stavove ja ne mgou drugacije da dekalrisem nego kao umisljenost....jer ..ako je neko do jucer trazio sto znaci rec koncentrovani whey protein....a vec nakon 7 dana..on prica o kvalitetu nekog branda....onda to nema veze sa oprecnim stavivima brate...vec sa neznanjem....

ako ej stav ovog foruma da moze da se lupaju glupisti do iznemoglsti..nema nista protiv...

i ti i ja smo nekoliko puta usli u rapsravu...kako ej zavrsena....jednsotavno....imalo smo u sustini isto misljenje o istoj tematici...mozda razlicto receno....u nekom od psotva...ali je isto ili slicno...recimo..tema arginin i lizin....ne moze da dodje do sukoba misljnja tu...slizili smo se oko toga kakve su te ak...jesmo..postavio si ptianje o dozma..ja am rekao da se vise i nesecam....ali eto..ti si star garad koja se seca...i sve 5..resen problem..i iz toga neko moze nesto da nauci...

ali ako neko smatra da je ovde ugrozen iz razloga sto nezna...a prestavlja se kao da zna...onda to nema veze ni sa oprecnim stavovima,ni sa argumetovanom rasprvaom ni sa ma bas nicim sto se tice ovog foruma..vec je to strah za licni kredibiltet koji polagano prerasta u posesvinost...

Offline D-man

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 288
  • Gender: Male
  • no brain no pain
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #18 on: September 18, 2007, 07:07:17 PM »
upravo tako,svaka cast sto ti se dalo toliko kucati...
bitno da se razumijemo...

a za priucenost...
sto bi rekao narod daj budali kamen,a onda gledaj gdje ces s glavom... ;)
Od kolijevke pa do groba najljepše je kameno doba!

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Karakter sta je to?
« Reply #19 on: September 18, 2007, 07:09:56 PM »
ma meni nije problem da napisem nikada ono sto mislim i u sta sam sigruan..e to sto ce neki i dalje sada da izmedju sebe se pvt-ju i govre..vidi budalu..krtene...debila..... brate...sastavni deo srpskog drustva....udri blizenjeg svoga....

a za ovu posalicu...hahahhaha..bas tako ejbote...bas tako