EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT  (Read 12208 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #10 on: November 06, 2012, 12:14:34 AM »
e 1.83  134 kg  :blush:

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #11 on: November 06, 2012, 12:15:54 AM »
1.83  134kg   :blush:

Offline Jelisej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #12 on: November 06, 2012, 12:31:40 AM »
Evo i ja Se Prijavioo jer sam odlucio da skinem ...malo je reci visak kilograma :) jedno 35 40kg do sledeceg leta ako je to ikako moguce ....vec sam skidao 20x pa vracao kilograme jos brze jer sam uglavnom Nepravilno skidao te kile verovatno ...ovaj put sam odlucio da do leta Skinem sve jednom za sva vremena!Tako da ako neko moze da me posavetuje  ili  nesto tako bio bih zahvalan :) Svaki  savet ce dobro doci :) Hvala

Vasa ocekivanja su prevelika. Trebat ce vam mnogo vise vremena.

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #13 on: November 06, 2012, 12:40:42 AM »
Naravno da su velika ...imam 21 god ne treba mi 2 god da skinem ....nisam ja mislio da skinem 30 kg i da budem u plocicama ....za pocetak da skinem kile ...a sve se moze kad se hoce ...uspevao sam da skinem 20kg za 2 meseca 3 ...ne znam sto ne bih mogao i 30 35 ako ne i 40 ...samo je potreban RAD .... ljudi uglavnom kad drze dijete jedu u velikim kolicinama i skidaju 2kg za dve nedelje ..ja jako lako skidam jer kad drzim dijetu Posvecen sam svakom pa cak i najsitnijim detaljima ... i Verujem u sebe. .a ako je vama to Preveliko ocekivanje meni nije :) ko ne veruje u sebe dzabe mu sve ! ja verujem da hocu

Offline Jelisej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #14 on: November 06, 2012, 01:49:31 AM »
Naravno da su velika ...imam 21 god ne treba mi 2 god da skinem ....nisam ja mislio da skinem 30 kg i da budem u plocicama ....za pocetak da skinem kile ...a sve se moze kad se hoce ...uspevao sam da skinem 20kg za 2 meseca 3 ...ne znam sto ne bih mogao i 30 35 ako ne i 40 ...samo je potreban RAD .... ljudi uglavnom kad drze dijete jedu u velikim kolicinama i skidaju 2kg za dve nedelje ..ja jako lako skidam jer kad drzim dijetu Posvecen sam svakom pa cak i najsitnijim detaljima ... i Verujem u sebe. .a ako je vama to Preveliko ocekivanje meni nije :) ko ne veruje u sebe dzabe mu sve ! ja verujem da hocu

Ako imas 21 godinu i vec imas tolike probleme s kilazom- verovatno imas neki hormonski poremecaj- posto zdrava osoba do 21 bi trebala biti ispod 10% telesne masnoce i to bez neke preterane vezbe.
Morat ces drasticno menjati zivotni stil i ako si dobre srece sve ce biti ok, ako ne... Neces se nauzivati, ukratko receno.

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #15 on: November 06, 2012, 01:53:25 AM »
pa sve to stoji ...ali problem je sto sam ja nabacio 25 kg sad za 4 meseca preko leta jer sam bukvalno 5x izasao napolje ...u tome je stvar... ne gojim se ja od vazduha nego kako sam napisao tamo Od Lenjosti I prezderavanja ,.....

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #16 on: November 06, 2012, 02:08:06 AM »
ahahahah Dobro mi nisi rekao jos da cu sutra i umreti jbt :) nisam se prijavio ovde da bi me neko izbedacio  :crazy:  :boxed: ...naravno da moram da promenim :) nisam ni mislio da nastavljam ovako ...idem svake 2 god na pregled srca ali neces verovati i doktor je rekao da imam sportsko srce jer sam ceo zivot trenirao nesto ...Kosarku i vaterpolo po 5 god ...ali sam se u poslednjih god dana Zapustio jako i nisam vodio racuna pogotovo poslednjih par meseci gde sam nekontrolisano poceo da ZDEREM ...al hocu to da promenim pa sta vude

Offline Jelisej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 84
  • Gender: Male
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #17 on: November 06, 2012, 02:11:47 AM »
pa sve to stoji ...ali problem je sto sam ja nabacio 25 kg sad za 4 meseca preko leta jer sam bukvalno 5x izasao napolje ...u tome je stvar... ne gojim se ja od vazduha nego kako sam napisao tamo Od Lenjosti I prezderavanja ,.....

Sama lenjost se moze uzeti kao simptom. I uz sve to prezderavanje ne bi trebao toliko da nabacis.
Treba da spavas uredno- i to je najvaznije, zatim prilagoditi ishranu i vezbati. Kad govorimo kod vezbe- jedina vezba koja ima pravog efekta su vezba nogu i straznjice- tu je jedina prava potrosnja kalorija i ubedljivo najveca hormonalna reakcija organizma.
Uz samu vezbu i bolji nacin zivota, morat ces raditi i na svom "mentalnom sklopu" i polako se izgradjivati.
Uz tvoje trenutacno razmisljanje ti si izgubio bitku pre nego sto si je i poceo. Na kraju krajeva nigde ne pise da ti moras vezbati neke odredjene vezbe- za pocetak nadji neke aktivnost koje ti odgovaraju- igraj tenis, basket, idi na zumbu, plivanje i nemoj da se osecas sputano i da se povlacis zbog svog izgleda.

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #18 on: November 06, 2012, 02:16:35 AM »
sve do ovog leta sam redovno igrao basket ... Au Covece Mogu ti reci da si mi odrzao lekciju postenu i da si mi skoro procitao i sta mi se mota po glavi sve ...postao sam povuceniji i izbedacio sam se ...bukvalno me je sramota da se pogledam u ogledalo....Sad sam 100% siguran da znas o cemu pricam ...Svaka ti cast majke mi  :wow: kao u mozak da si mi usao

Offline DebeLiCovek

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
  • Bez Teksta dok ne smrsam
Odg: ZA LETO ZELIM DA BUDEM FIT
« Reply #19 on: November 06, 2012, 02:32:30 AM »
Hvala na svemu. cenim to sto si mi rekao i skroz si u pravu ...samo nisi da sam vec izgubio bitku..jer sam ovaj put zacrtao vise nego ikad zbog jednog razloga koji sad nije bitan..i ovaj put jednostavno moram i zbog sebe i zbog zdravlja.i sto ti kazes na mentalnom sklopu cu morati da poradim to je veoma tacno izgubio sam samopouzdanje i to dosta ali cim krenem da mrsavim Osecam se Mnogo bolje i ono se polako vraca ...samo sto uvek na pola puta stanem i sve userem sto sam do tad uradio i moram sve ispocetka :/ ....Hvala jos jednom i Laku noc ...kad vec moram i da spavam normalno :)