EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Analiza (metabolizma) by slobabob  (Read 25643 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #70 on: April 02, 2010, 06:27:29 PM »
pa ima logike- kada bi ga svi iskulirali verovatno bi se sam pokupio i nestao... a iskreno da ti kazem, skoro sam i prestao da pratim forum- dobrim delom i zbog toga sto kad god pogledam poruke u 90% tema koje me zanimaju pise: "najnovija poruka - slobabob"

Nisi jedini  :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #71 on: April 02, 2010, 06:54:23 PM »
prijatelji moji, jos jednom to spomenete ja cu vrlo rado da vas obrisem sa ovog foruma..
ako je vama sloba bob jedini razlog da ne pratite forum, onda sta reci.kao takvi clanovi niste potrebni ovom forumu.
ovo je moja reakcija na vase viseputno ponavljanje kako vi ne pratite ovaj forum, apritom vasa znanja su potekla od ovog foruma, a ni priblizno mu ne vracate to sto ste ovde naucili.....
svako dobro vam zelim


edit..to ne znaci da mi je sloba dragocen..ali me iritira vasa reakcija i ako nista nema da vas zanima na ovom forumu, onda sta cete ovde..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #72 on: April 02, 2010, 07:08:37 PM »
prijatelji moji, jos jednom to spomenete ja cu vrlo rado da vas obrisem sa ovog foruma..
ako je vama sloba bob jedini razlog da ne pratite forum, onda sta reci.kao takvi clanovi niste potrebni ovom forumu.
ovo je moja reakcija na vase viseputno ponavljanje kako vi ne pratite ovaj forum, apritom vasa znanja su potekla od ovog foruma, a ni priblizno mu ne vracate to sto ste ovde naucili.....
svako dobro vam zelim


edit..to ne znaci da mi je sloba dragocen..ali me iritira vasa reakcija i ako nista nema da vas zanima na ovom forumu, onda sta cete ovde..

Sve to stoji, naučio sam na ovom forumu i još jednom maltene sve i zahvalan sam,  ali Lazicu ljudi nemaju živaca da samo sa njim "ratuju", kako kvalitetno da učestvuje neko u radu foruma ako će 99% svog vremena da se ubeđuje sa njim, da ispravlja krive drine, da gleda njegove slike sa plaže...
Ok , ja više neću da ga uzimam u usta i da se uplićem u njegove priče...a ti najbolje znaš šta je ok za forum, pa tako i radi.
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #73 on: April 02, 2010, 07:14:39 PM »
preduzeo sam korake, .njemu sam rekao sta sam imao kazem i vama

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline wldnbg

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 508
  • Gender: Male
    • InfoPult
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #74 on: April 02, 2010, 09:04:26 PM »
prijatelji moji, jos jednom to spomenete ja cu vrlo rado da vas obrisem sa ovog foruma..
ako je vama sloba bob jedini razlog da ne pratite forum, onda sta reci.kao takvi clanovi niste potrebni ovom forumu.
ovo je moja reakcija na vase viseputno ponavljanje kako vi ne pratite ovaj forum, apritom vasa znanja su potekla od ovog foruma, a ni priblizno mu ne vracate to sto ste ovde naucili.....
svako dobro vam zelim


edit..to ne znaci da mi je sloba dragocen..ali me iritira vasa reakcija i ako nista nema da vas zanima na ovom forumu, onda sta cete ovde..
ja se slazem... pogotovo za onaj deo da sam ovde naucio mnogo mnogo toga, ali to sigurno nisam nacio kroz 1500 postova doticnog gospodina, vec citajuci rasprave tebe, pedje i ostalih koji su vrhunski u ovom sportu...a i slazem se sa ovim sto je bebac napisao tj da stvarno ne mogu da citam teme na kojoj se u svakoj desava rat u kome je slobebob koji na svaki nacin hoce da njegova bude zadnja rac na svakoj temi...a o tome zasto on to radi, to samo on zna.....kome to koristi?
a za ovo posednje u "editu" sto si napisao- ne slazem se... mnogo toga me zanima, ali iz pomenutih razloga, imam odbojnost prema samom otvaranju tema koje me veoma zanimaju jer se stresem bukvalno kad vidim ko e glavni rukovodilac projekta rasprave- a to je vec 100x pomenuto.....ako je to razlog da budem obrisan, banovan ili sta god, sta da se radi... necu zameriti sta god da se desi...
i sigurno je poslednji put da sam prokomentarisao bilo sta vezano za njega
filmovi.infopult.net

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #75 on: April 02, 2010, 09:45:41 PM »
necu da vas brisem ali mi smeta to sto vezujete forum za njega..njemu sam rekao da nema potrebe da potvrdjuje potvrdjeno, da komentarise komentarisano, neka iznese svoje misljene kao i svaki drugi i to je to..
pedju i mene nema potrebe ko da potvrdjuje ili overava  :lol: :lol:
ovih dana obraticu paznju na to i nadam se da ce svi biti zadovoljni..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sekulla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 336
  • Gender: Male
  • Aquila non capit muscas!
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #76 on: April 03, 2010, 01:10:07 AM »
Hm, zato je dakle moj post posvecen doticnom obrisan... (onaj poveci). Ok, pravila su pravila, tako da cu da smatram da sam opomenut kao i bebac i wldnbg.
Poslusah vas savet i ne pijem metan! Medjutim uzeo sam glutamin.

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #77 on: April 03, 2010, 07:19:03 AM »
Quote
pedju i mene nema potrebe ko da potvrdjuje ili overava

ma mi smo overerni odavno :yes: :yes:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Analiza (metabolizma) by slobabob
« Reply #78 on: April 09, 2010, 02:21:52 PM »
Da li uzimanje vitamina B6 moze uticati na povecani broj eritrocita. Mislim na kolicinu od 20mg dnevno a da pri tom covek nema potrebu da uzima jer nije u deficitu sa istim!?

Pio sam jedno vreme pa me zanima moze li biti to uzrocnik da sam imao povecan broj eritrocita. Zaboravio sam da to prijavim doktorima  :lol: :lol: :lol: