EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj log treninga  (Read 89957 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #30 on: January 16, 2008, 10:11:11 PM »
Dobrodosao milane  :clap: (veliki sampion)  :innocent:

A laki, nece ti ni opklada pomoci  :evillaugh:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #31 on: January 16, 2008, 10:16:20 PM »
Milance tu sam, pratim...

Pozdrav.

Dobro nam dosao.
Raduje me sto pratis  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #32 on: January 16, 2008, 11:18:43 PM »
za sad nije lose,benc me najvise obradovao,razmisljam gde da ubacim lock out,verovatno cu kad budem radio lak benc tj speed day

Hm. Je l' imas plan da kupis majcu u nekom trenutku? Treba videti koliko je isplativ rack lock-out za raw bench. Milan J je tu pa moze najbolje da nam kaze? Mozda bolje sa nekim drugim vezbama ako je raw u pitanju?

Pozdrav i Milanu J!
Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #33 on: January 17, 2008, 01:35:44 AM »
@luka
za sada planiram da skupim pare za pojas i bandazere za kolena,a sve ostalo ce morati da ceka  :)
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj log treninga
« Reply #34 on: January 18, 2008, 02:05:56 AM »
Pozdrav svima i slobodno pitajte.

Za RAw i lockout... Pa mora da pomaze.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #35 on: January 18, 2008, 07:24:37 AM »
mislio sam sto se tice benca,da 2 nedelje radim osnovni benc pres,2 nedelje kosi a 2 nedelje board press
kako da variram visinu dasaka na bord bencu?
da li je 2 nedelje uopste dovoljno ili da produzim na po 3?
na koliko vremena probam 1RM? :)

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #36 on: January 18, 2008, 07:26:06 AM »
Board Press,kako to rade majstori  :clap:

Milan J presses 257kgx7


http://ca.youtube.com/watch?v=6hbTUzm5AjU\

inace odlicna stvar,probao sam to a posle toga bez dasaka,samo ispalis teg
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #37 on: January 18, 2008, 07:41:02 AM »
Speed Bench

Ano Turtiainen and Jani Murtomaki


http://ca.youtube.com/watch?v=yLMmRTRPm8k
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #38 on: January 18, 2008, 01:21:59 PM »
Quote
inace odlicna stvar,probao sam to a posle toga bez dasaka,samo ispalis teg

Ja jos smisljam kako da napravim taj board  :wallbash1:  daska ispod se zalepi smrgla malo hrapavija i stavi se na grudi :) ne treba niko da ti drzi :)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline luka.l

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 286
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #39 on: January 18, 2008, 02:05:46 PM »
daska ispod se zalepi smrgla malo hrapavija i stavi se na grudi :) ne treba niko da ti drzi :)

Je l' da?  :lol:

@Milan
Ja bih video prvo po sebi da li mogu da napredujem tri nedelje. Ja licno mogu tri nedelje da dodajem tezine, tek 4. se oseti pad snage.

Ok, Milan J nam je resio ovu dilemu za rack lock-out. :)

@Igy81, vidis na ovom Milanovom snimku da su spoteri zlata vredni.
A za daske, ako nemas parketa ili nekih dascica, odi u neko jugodrvo gde seku panel ploce one, ivericu i to ili tako neku firmu...mozda i u "Uradi sam" robnu kucu, moraju da imaju materijala i restlova dovoljno za takvu stvar, samo se treba malo mrdnuti.

Powerlifting seems to be one of the only sports that you can be attempting to break a record and the guy whose record you're breaking is screaming at you to get it.