EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj log treninga  (Read 89957 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #20 on: January 16, 2008, 06:01:24 PM »
Evo malo i ja da se ukljucim .  :hitself:

Ovako..treba reci da je powerlifterski bench dosta tezi od bilderskog...Tim pre sto se sekundu ili dve zadrzava teg...i onda cistom snagom se ispaljuje.ja recimo mogu 10 kg vise bilderski..tako da i to treba gledati ;)

Ali Vule je najaci  :lol:   ti smrtnik  :lol:   Koga zanima koliki je Vule smrtnik neka ode jedan dan da pogleda neki rvacki trening..ima da se umori  :lol:  tako da Vule  :pullhair:
Milan je slabiji malo na bench ali je zato u osalim vezbama jak...Skoro smo isti u benchu ali je mnogo jaci u mrtvom i cucnju.Razlog treba traziti sto ja pomenute dve vezbe nikad nisam radio..tek od ove jeseni  :innocent: ali polako  :rolleyes01:
samo napred Milance ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #21 on: January 16, 2008, 07:35:30 PM »
inace,igi i ja imamo jednu opkladu..
ko prvog juna izbaci vise iz benca,ovaj drugi placa veceru,optimista covek, benc mu je u krvi,da moze samo bi njega radio  :evillaugh:
izgore ti kesa igi  :)

Quote
Razlog treba traziti sto ja pomenute dve vezbe nikad nisam radio..tek od ove jeseni   ali polako 

da,a inace da ih radis bili bi ti jaci  :crazy:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #22 on: January 16, 2008, 08:35:36 PM »
da sam radio kao i bench ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #23 on: January 16, 2008, 08:35:54 PM »
haha meni je prvog juna rodjendan tako da baram tada necu ici nisakim da se takmichim u benchu..
ps. jadan onaj koji budem platjao veceru :( (cuo sam da obojica niste jeshni)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #24 on: January 16, 2008, 08:39:19 PM »
da sam radio kao i bench ;)

cini ti se,ako si se od onog treninga onako pretrenirao,zamisli sta bi bilo da si tako jos radio i ove dve vezbe koje su triput teze od benca
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #25 on: January 16, 2008, 08:49:07 PM »
ne razumes..ja vezbam recimo 5-6 god sa pauzama a mrtvo i cucanj nikad nisam radio...capish? ;)
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj log treninga
« Reply #26 on: January 16, 2008, 09:01:55 PM »
da,ja mrtvo i cucanj ne radim ni pola godine,sve ono ranije je bilo jednom u 2-3 nedelje
al ti je logika,ako si tako trenirao benc i mogao onoliko koliko si mogao,to te je dovelo na sadasnju kilazu koju mozes da gurnes iz benca koja je dosta manja od predjasnje...tako bi bilo i sa ove dve vezbe
al nebitno,videcemo u junu ko je vera a ko nevera  :blowkiss:

Quote
ps. jadan onaj koji budem platjao veceru  (cuo sam da obojica niste jeshni)

evo kosuta se sam ponudio da plati  :clap:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Igy81

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 5034
  • Gender: Male
Odg: Moj log treninga
« Reply #27 on: January 16, 2008, 09:07:42 PM »
Vidi Miki...zadnji put kad smo se videli mogao sam mrtvo 100 kg..sad bi mogao mozda 130 a 3-4 meseca je proslo.Zamisli da sam radio pa neka i svake druge nedlje pet godina?
Nekad sam mogao 130 kg iz bencha ali sa odbitkom i mostom..sad mogu tako 125 ako mogu powerlifterski 110...za mesec dana cu sigurno gurnuti toliko(130).Jbg ne treniranje me ubi! A to je zadnje 3 godine samo 6 meseci neredovnog trninga.  :dunno:...aLI  EVO...do leta mrtvo ide preko 150 ;) uz redovan trening ako Bog da ;)

Plasis se malo 1 juna pa kriziras..nema veze...ako izgubis ja cu pice platiti  :lol:  :blowkiss:
"Strpljenje je cesto sve sto treba da znas o pobedi...."

Offline Milan J

  • Powerlifter Sampion
  • *
  • Posts: 1174
  • Gender: Male
  • Bench hard or go home
    • Strong Bench
Odg: Moj log treninga
« Reply #28 on: January 16, 2008, 10:00:10 PM »
Milance tu sam, pratim...

Pozdrav.
Imam 41 godinu, jednom sam bio klinicki mrtav, jednom paralizovan. Planiram da na GPC/WPC svetskom prvenstvu bencujem preko 320kg kao master (40+ godina)!

Dnevnik važnijih liftova tabelarno:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0Atcnxjf0lOPddHY1MUtCT01FeERQV2tZRV9OeVhVY3c&hl=en#

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Moj log treninga
« Reply #29 on: January 16, 2008, 10:03:54 PM »
Milance tu sam, pratim...

Pozdrav.
pozdrav za milana j

a za milnaceta..ako te igy vam opklade dize vise, ja cu da dizem umesto tebe  :yes:
ne sme da pobedi, to je los znak za ozbiljne vezbace  :lol:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap