EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put  (Read 38564 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #10 on: March 10, 2011, 10:45:06 PM »
<a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">Whey</a> samo posle treninga.
A meni si rekao da je ok ako whey pijem odmah po ustajanju i poslije treninga. :wow:

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #11 on: March 10, 2011, 10:50:44 PM »
A meni si rekao da je ok ako <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> pijem odmah po ustajanju i poslije treninga. :wow:
Ok je ako ti kesh nije problem  ;)

citam forum duze vreme, ali nikad nisam pisao nista...pijem kreatin malo manje od dve nedelje, planiram da uzmem elite whey i glutamin. Samo me zanima kako to sve da pijem, kad i sa cime, tolko sam procitao o svemu ovde da me je skroz zbunilo sve i svasta...
20-30 min pre treninga 5g kreatin i min 10g glutamin, a odmah posle treninga 5g kreatin, min 10g glutamin, 1.5 merica whey, 30g dextroza. Sve pijes sa vodom.

Offline milic91bgd

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 46
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #12 on: March 10, 2011, 11:53:41 PM »
Napokon u jednoj recenici neko da kaze sve to :D....hvala bratic  :blowkiss:

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #13 on: March 11, 2011, 09:32:21 AM »
probaj prije treninga sa glutaminom, dosta raje koje znam ne uzima prije glutamin jer te nekako odmara, opušta, pa ti vidi, ako ti odgovara prije, uzimaj prije, a ako ne uzimaj samo poslije.
po mom mišljenju bolje je 10 gr glutamin poslije treninga da piješ i da ostane na tome.
opet sve zavisi od finansija.

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #14 on: March 11, 2011, 10:01:33 AM »
whey, osim u PWM, mozes jedino da uzimas jos ujutru sa ovsenim pahuljicamna i uvece da ubacis u Ella sir

Offline milic91bgd

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 46
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #15 on: March 11, 2011, 11:59:15 AM »
Ima raznih kombinacija...zato me je i sve zbunilo...opet, mislim da je najbolje uzimati kako tebi odgovara, tj. kako odgovara nasem dzepu...na moju kilazu (76-77kg) mislim da je dovoljno 5gr kreatina pre treninga,10gr gluta...i posle whey 50-60gr, 10gr gluta i 10 gr kreatin(u pola litre vode ?)...i bice dobro,nadam se  :innocent:

Offline steroidan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 474
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #16 on: March 11, 2011, 12:12:40 PM »
na tvoju kilažu, po meni je dovoljno 10 gr kreatina, 10 gr glutamina, 50 gr weja i 4 dl vode i to poslije treninga, ostalo je suvišno. ne znam zašto će ti 20 gr kreatina dnevno, apsolutno ne vidim potrebu.
ali eto svako ima svoje, a ovo je moje mišljenje.

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #17 on: March 11, 2011, 06:12:52 PM »
Ima raznih kombinacija...zato me je i sve zbunilo...opet, mislim da je najbolje uzimati kako tebi odgovara, tj. kako odgovara nasem dzepu...na moju kilazu (76-77kg) mislim da je dovoljno 5gr kreatina pre treninga,10gr gluta...i posle <a href="http://www.exyu-fitness.com/shop/proteini/80-proteina.html">whey</a> 50-60gr, 10gr gluta i 10 gr kreatin(u pola litre vode ?)...i bice dobro,nadam se  :innocent:
50-60gr wheya? To je preko dve porcije, skoro tri merice. Ovdje preporučuju jedno do jednu i po. Nego, jel baš mora 10gr gluta prije? Ja sam čitao da je ok 5gr prije, a 10gr poslije treninga.

@Becks
Jeste, veruj mi, al' sam uštedio nešto love. :) Hvala na odgovoru ipak.

Offline milic91bgd

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 46
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #18 on: March 11, 2011, 06:57:09 PM »
Matori nemam pojma veruj mi :D ... svi kazu drugacije ._. ....ja cu da pijem kolko mi kazu :D ...al onim po radnjama ja nista ne verujem -.-

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: WHEY, glutamin, kreatin po ko zna koji put
« Reply #19 on: March 11, 2011, 09:21:31 PM »
Matori nemam pojma veruj mi :D ... svi kazu drugacije ._. ....ja cu da pijem kolko mi kazu :D ...al onim po radnjama ja nista ne verujem -.-
Nemoj tri merice, pij jednu i po. Tako sam ja ovde pročitao. A ovo za kreatin i glutamin... vidiš da i ja čekam odgovor. :lol: