Offtopic > ::Chat room::

I tako ti ja naglas nesto mislim u dubini duse..

(1/16) > >>

Lazic:
posto sam ugasio fb, a tu je postojao onaj deo o cemu mislis
pa da imam temu samo za to, ipak je forum :)


--- Quote --- i tako sedim ja u radnji zvoni telefon i zove saobracajna policija, zamislite zagradio sam neku zenu , propisno parkiran na parkingu :)
zovu mene a ne zovu 5 drugih vozila koja stoje pored i zagradili parking..obozavam nas sistem ..
elem pohvala bio je ljubazan saobracajac..
--- End quote ---

tenssa:
Uh, svasta bih mogao reci na temu saobracajne kulture...

Uglavnom sam u trouglu Banjaluka-Doboj-Hamburg i nagledao sam se svega i svacega kada je saobracajna kultura u pitanju...

Njemci daleko najbolju kulturu imaju (vjerovatno i u Evropi), uvijek staju pjesacima, ako nekada i parkiraju na trotoaru urade to tako da ne smetaju pjesacima i recimo majka sa bebom u kolicima ce uvijek moci proci, biciklista isto tako, ako se smaknete biciklisti da prodje na trotoaru uvijek cete cuti "danke", kada vozite bicikl ne trebate se bojati da ce vam neko uzeti prednost ili slicno, a najnormalnije je i vidjeti majke koje voze bicikl sa bebama koje se nalaze u kolicima koje su prikacene za bicikl, strahovito kulturan narod.

Banjaluka tu i tamo, nadje se pokoji ruljak koji parkira na trotoare ili ne postuje pjesake, ali sreca i to se popravilo dosta u zadnje vrijeme (uglavnom jer policija jako dobro radi svoj posao i kaznjavaju redovno takve stvari), ali Doboj je recimo strahota, najnormalnije ljudi zauzimaju trotoar iako imaju parking 20 metara dalje na kojem nece nikome smetati, a i kada parkiraju uopste ne paze kako to rade, bukvalno samo uspentraju auto na trotoar i ostave ga tako. Veoma cesto zagrade nekoga na parkingu kada je guzva i parkiraju tako da jedan zauzme dva parking mjesta, o parkiranju na mjestu za invalide ne trebam ni trositi rijeci, to je nesto najnormalnije (i u Banjaluci je tako, na zalost).

Na zalost poslije rata u Doboj je puno ljudi "sislo" sa sela i nemaju neku osnovnu kulturu, njih oko 80 posto ako se ne varam...

LeDu 91:
Kod nas je katastofa. Posto trcim tamo gde jedino mogu, a to je na sporednom putu pored autoputa za NS, a to je takodje put kojim idu automobili, neke od njih mrzi da me obidju pa sviraju ili prolaze na 20cm od mene iako je druga traka prazna.  :crazy:

Lazic:
Ja ne znam sta je ovo.vec druge bermude cepam.a mogu reci da nemam velike butine i da je sorc komotan

Lazic:
ovaj instagram je gori od fb
ljudi snimaju kako pevaj, sta su jeli, zivotinje, facu iz 100 uglova, stopala, noge, sta su jeli, pili, viljusku, wc solju i minuli rad :D

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version