EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: RAGBI  (Read 50570 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pino rugby

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 19
Odg: RAGBI
« Reply #20 on: February 26, 2007, 01:18:03 AM »
Hvala.
Ma nemam ja nista protiv AF, nego me strasno nervira kada me ljudi u Srbiji pitaju, jel to ono sa onom kacigama :crazy: Na ovim prostorima se RAGBI igra 100 godina, a AF 4-5, a ljudi bolje poznaju AF. To je velika nepravda i mene to boli.
Pa zbog toga niste bas morali i ovde da nas mesate.

Offline Ann

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: RAGBI
« Reply #21 on: May 10, 2007, 09:15:18 PM »
@Tikica - Vidim brkas se sa terminologijom  :clap1: :clap1: :clap1:

* Moram priznati da kao zensko, ali veliki ljubitelj sporta uopsteno nisam imala pojma sta je ragbi a sta americki fudbal  :hmm: ... onda je moj "mali" bata ('87 god, 202cm, 120kg :clap1: ) krenuo da trenira taj cudnovati sport  :flex: gde sam ja bila prinudjena da naucim osnovna pravila ... Moram priznati da je previse grub za moj ukus  :flex:

Offline Spider

  • Moderator
  • *
  • Posts: 64
Odg: RAGBI
« Reply #22 on: May 14, 2007, 01:22:41 PM »
... onda je moj "mali" bata ('87 god, 202cm, 120kg :clap1: ) krenuo da trenira taj cudnovati sport
Koji od cudnovatih sportova je poceo da trenira (ragbi ili AF) i u kom klubu?

Offline Ann

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Female
Odg: RAGBI
« Reply #23 on: May 19, 2007, 07:28:06 PM »
... onda je moj "mali" bata ('87 god, 202cm, 120kg :clap1: ) krenuo da trenira taj cudnovati sport
Koji od cudnovatih sportova je poceo da trenira (ragbi ili AF) i u kom klubu?

Ragbi - on licno pljuje AF :)

Pa ne znam kako se zvao klub u kome je poceo da trenira ali se u medjuvremenu svasta nesto promenilo, oformili su novi klu "Pobednik" i tamo trenira od njegovog nastanka :) ...

Offline Spider

  • Moderator
  • *
  • Posts: 64
Odg: RAGBI
« Reply #24 on: May 19, 2007, 11:34:34 PM »
Ragbi - on licno pljuje AF :)

Pa ne znam kako se zvao klub u kome je poceo da trenira ali se u medjuvremenu svasta nesto promenilo, oformili su novi klu "Pobednik" i tamo trenira od njegovog nastanka :) ...

Sto se tice odnosa prema AF, sta ces, takvi smo ti mi ragbisti.
Sto se tice "Pobednika", onda te dakle treba ocekivati u nedelju 20.5. na SC "Inge" na Zvezdari na prvoj utakmici finala Prvenstva Srbije izmedju "Dorcola" (moje ekipe) i "Pobednika".

Offline Arnold

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: RAGBI
« Reply #25 on: August 05, 2007, 01:21:48 AM »
Ja sam trenirao u rugby Pobedniku, pre par godina. Jako lep sport, mada ga ljudi ne cene jer ga ne razumeju , i rugbyste smatraju glupim neandertalcima, sto nikako nije tacno. Ne mogu da sagledaju pravu lepotu ovog sporta. A kada pocnete da trenirate, vidite da to jeste grub i muski sport, ali ne onakav kakvim ga vecina smatra. Ja sam prestao jer nisam imao srece, i posle vise od pola godine, mozda i godinu dana treniranja, na utakmici mi se desio peh i iscasio sam kuk, proveo 6 meseci na stakama. Ne bih nikoga da uplasim.
Svima bih preporucio ovaj sport, povrede se desavaju u svakom sportu.
NOBODY EVER DROWNED IN SWEAT

Offline Pivopija

  • Ragbista
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: RAGBI
« Reply #26 on: August 08, 2007, 11:50:49 AM »
Posto se u septembru pocinje Svetsko prvenstvo, da li neko zna ko ce prenositi utakmice, barem od stranih televizija?

Odlican prvi post nema sta  :hitself:
A zakon ti je takav da ti dozvoljava . . . . . . . . . da se obaljezgas ko krmaca i sta onda mi nindze da radimo

Offline Spider

  • Moderator
  • *
  • Posts: 64
Odg: RAGBI
« Reply #27 on: August 11, 2007, 12:11:12 PM »
DSF i TV5 ce prenositi i pustati u odlozenom snimku vecinu derbi meceva sa Svetskog kupa u ragbiju. Za sada nema nekih konkretnijih naznaka koja ce domaca televizijska stanica pustati utakmice. Nezvanicno, u prici je Fox, ali niskta konkretno jos uvek ne znam.

Offline Pivopija

  • Ragbista
  • *
  • Posts: 10
  • Gender: Male
Odg: RAGBI
« Reply #28 on: August 11, 2007, 05:08:17 PM »
U pa to je extra, znaci ne moram u Francusku, koje olaksanje . . . .
A zakon ti je takav da ti dozvoljava . . . . . . . . . da se obaljezgas ko krmaca i sta onda mi nindze da radimo

Offline noler1

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
Odg: RAGBI
« Reply #29 on: October 30, 2007, 02:12:13 PM »
Svi zainteresovani za aktivno ili rekreativno bavljenje ragbijem su uvek dobrodosli.Vise informacija mozete dobiti na

http://www.rugbyxiii.co.yu/
http://www.dorcolrugby.co.yu/
marko_rugby@yahoo.com
063/288380