EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kada treba vezhbati?  (Read 2118 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Natascha

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
kada treba vezhbati?
« on: July 16, 2009, 01:04:48 PM »
Epa ja mozhda juche sam upala kako podobranac..al shta chu..nikad ni sam bila po vakvi foruma.. izvinjavam se zaista. Da se predstavim. Ja sam Natascha, za 4 dana bichu 24 god. Visoka sam 173 cm, ali tezhina je meni problem. Nije neki golem..ali ipak.. Kilazha mi varira zaista. Za nedelju dana ja mogu na nabacim 5 kg,i mogu tako da ostanem mesec,dva..al nakon toga..da namalim 7kg, i da ostanem takva sledechi mesec. Zaista ne mogu da podnesem to. Pa zatoa sam kupila Air climber i vibra tone od top shop. I otkad sam pocela vezbati..mislim da sam se ugoila. Imam slabe ruke, noge ni sum mi bile deblji,al sad ocecham da su se potpunile sa ovim air climber stepera. Sta i da pojedem ide mi u stomak. Shta da radim? Kada treba da vezhbam? I jel to normalno da se ugoim otkad sam pocela vezhbati?
Nadam se da che mi odgovori neko..i oprostite zbog juche josh jednom.
Hvala unapred

Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: kada treba vezhbati?
« Reply #1 on: July 16, 2009, 02:25:22 PM »
kakve su ti misli takav ti je zivot!!!

Offline Vojkan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 444
  • Gender: Male
Odg: kada treba vezhbati?
« Reply #2 on: July 18, 2009, 10:25:10 PM »
Ja evo javno cestitam kolegi snake85 sto je uspeo da prevede ovu poruku devojke koja se predpostavljam zove Natasa...Ja sam odustao negde polovinom drugog reda. :boxed:

Imajte milosti prema nama "staromodnima", pisite normalno...w,q,y i ostale bljuvotine sad i ovo  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

" Lisica mnoge varke zna, divlji vepar jednu, ali vrednu. "

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: kada treba vezhbati?
« Reply #3 on: July 19, 2009, 06:12:24 PM »
Vuk se sad sigurno prevrtje u grobu.  :blush:

Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: kada treba vezhbati?
« Reply #4 on: July 19, 2009, 06:48:05 PM »
Ja evo javno cestitam kolegi snake85 sto je uspeo da prevede ovu poruku devojke koja se predpostavljam zove Natasa...Ja sam odustao negde polovinom drugog reda. :boxed:

Imajte milosti prema nama "staromodnima", pisite normalno...w,q,y i ostale bljuvotine sad i ovo  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1:

hvala brate ne cestitkama   :wow: :wow: :wow:

kakve su ti misli takav ti je zivot!!!