EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 12kg manje za 75dana-veći obim mišića  (Read 90758 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #20 on: May 18, 2007, 03:09:45 PM »
Bravo, svaka čast!  :thumbup1:
Samo nastavi tako... :thumbup1:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #21 on: May 18, 2007, 03:30:30 PM »
Struk je prosto nevjerovatno pao. Nema slika s prijeda pa ne vidim stomak. Uglavnom je rezultat extra :clap: :clap: :clap:. Nisam ni blizu ocekivao ovakav pomak. To sto ti se cini da su ti misici veci je zbog definicije, koja je tek na pocetku :mf_wink: :mf_wink: :mf_wink:! Generalno da si znao neke stvari ostalo bi vise misica ali i ovako je extra!!!!!!!!!!!!
Imas bf min 27%, a imao si jedno 40% :shutup:,bilo bi dobro da izmjeris. Salo ti spada extra brzo tako da bi trebao stici do neke normale od jedno 15% relativno brzo. Samo nastavi kako smo ti pisali i rezultat je neizostavan!
Pozz
Bicu i ja u Troji!

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #22 on: May 18, 2007, 03:50:22 PM »
Hvala, na pohvalama.

Mr.Perfect:
Znaš kako, ja sam sad strašno uporan što se tiče treniranja ali nemam nekih predispozicija za BB i volim jaku klopu.Dok moja žena trenira 3puta manje od mene, nemože zbog obaveza:beba, poslovi u kući...kad bi se posvetila koliko i ja pa ona bi bila miss bodi fitnesa odavno, to nisu moje reči već Gorana Ilića čija je takmičarka pobeđivala.
A kad bi bila posvećena kao neko sa suplementima i hranom....
Hvala

Tikica:
Jedva sam joj izmolio ovu sliku, nevoli da se exponira, nije samo što je Vrh građena već je i prelepa (i dan danas sam zaljubljen u nju).Kad treniramo treba mi nešto da mi odvrati pažnju od nje jer odmah prekinem sa treningom...
Ako uspem da izkukam još koju sliku šaljem....
Hvala

Lazicu:
OK.
A beba nam je jaka kao zmaj, to majka hrani.
Jel sme moja žena da koristi nešto od suplemenata jer doji?
Hvala

N_E_Z_N_A_L_I_C_A
Hvala

GRKOVCANIN
Videćemo ima tu još puno rada...
Hvala
Pain is temporary, Pride is forever

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #23 on: May 18, 2007, 04:09:23 PM »
Bolje bi bilo da malo pričeka sa suplementima jer na svim najvećim body building stranicama piše:

"Warnings: Do not take if you are female, especially if you are pregnant or breast feeding, elderly or under the age of 18, chronically ill, or taking any prescription or over-the-counter medicine, including but not limited to antidepressants (such as MAO inhibitors), stimulants, allergy medications, and medications for high blood pressure or other cardiovascular conditions. Discontinue use if you experience any side effects."

Dakle neka malo sačeka, doduše ovo nije od WHEY-a, nego recimo tribulusa, Animal linije, nekih jačih multivitamina koje mogu utjecat na djecu itd...mislim da je sa hranom sve moguće dok ne završi sa tim, a onda neka roka...do mile volje, moje mišljenje!!!
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #24 on: May 20, 2007, 06:13:40 PM »
Pre neki dan sam tek saznao (naravno na forumu) da pre nego popijem WHEY trebam da dignem insulin grožđicama (oko 30gr za moju kilažu?) pa sam poludeo!!! :dunno:
Znači svo ono maltretiranje i onolika proteinska klopa nije se iskoristila najbolje.
Do tad sam nakon treninga unosio maltene samo proteine naredna 4-5h bez iritiranja pankreasa I ko zna gde je to otišlo, znad da se verovatno nešto iskoristilo ali nije to-to.
Od sutra radim pravilno I počinjem sa ovakvim treningom: :weight_lift1:

Ponedeljak: Ledja + biceps + stomak + kardio 40min
Utorak: HIIT  30min
Sreda: Grudi + triceps + stomak + kardio 40min
Cetvrtak: HIIT  30min
Petak: Noge + rame + trapezius + stomak + kardio 40min
Subota: HIIT  30min
Nedelja odmor (ili neki drugi dan kad sam slomljen a u nedelju radim umesto tog dana)

15min pre završetka dana sa tegovima 30gr suvog grožđja(još da kupim vagu da bi znao koliko je tih 30gr količinski), pa WHEY, posle 30min belanca, tunjevina, pileće grudi… tj šta se ima proteinsko.

U petak sam radio kako ste mi rekli I motivisan sam strašno…
Sve se nadam sad ću buknuti kad radim pravilno.

Treba mi savet:
Ako osetim u nekim danima da mogu još kardia šta mislite da uveče odradim blagi kardio od 1h a jutarnji treninzi naravno ostaju, znači +1h kardia na sve ono gore, uzmite u obzir da uvek treniram ujutru u stanu (imamo svoju teretanu) tako da prođe vremena od jutarnjeg kardia I tegova do večerašnjeg.

Slikao sam ženu u brutal pozi (kao avatar N_E_Z_N_A_L_I_C_A ) ljudi ono je strašno za ženu… ali neda da pošaljem…  :strong:
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #25 on: May 20, 2007, 07:06:34 PM »
pojedes saku grozdja to ti je dovoljno..do 50 gr..
ako opusteno  radis kardio 40 minuta ti malo zategni bajs tj povecaj opterecenje ili povecaj brzinu , ne povecavaj minutazu..treniras sto bolje i onda se trudi da hranis telo. nemoj da ga mrcvaris..
mala je granica izmedju katabolizma i skidanja masti..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline GRKOVCANIN

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 222
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #26 on: May 20, 2007, 09:07:37 PM »
Mozes i kardio 2 puta dnevno, ako ti se radi. Meni je to smaracina, a napredujem extra -4 kg mjesecno, pa mi se ne radi. Vjerovatno cu morati na proljece, u pokusaju silaska na 10% bf.HIIT ujutru ti je najvazniji. Bilo bi dobro da pojacas broj jutarnjih kardia, znaci varijanta kardio-hrana-tegovi. Ako radis zestoko noge onda radi prvo ramena, jer poslije neces imati snage. Lazic zagorvara varijantu HIIT svaki drugi dan ujutru, a ostalo obican kardio i ujutru i uvece. Pedjos radi HIIT i uvece (15 min) i ujutru(25). Ja radim HIIT 6 puta nedjeljno ujutru na prazan stomak 22-25 min. Za sada mi radi odlicno. Ako picis dole zadovoljavajucim tempom radis isto, inace pojacavas ili smanjujes kardio u zavisnosti sta hoces. Meni ovih 40 min kardia poslije teretane izgleda previse. Organizam je iscrpljen, malo glikogena, a nemas zastitu. Mislim da ulazis u katabolizam. Ja bih radije 30 min.
Bicu i ja u Troji!

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #27 on: May 20, 2007, 09:17:28 PM »
@GRKOVCANIN

malo si pogresio..ja  kod njega zagovaram sledece

tegovi:pon,sre,cet,sub
hiit ujutru(25 min):uto,sre,cet,pet,
kardio popodne(40min),pon,uto,sred,pet,sub

pedja radi hiit 2 x dnevno jer je  imao 100 kg a kategorija mu do 90kg  a imao bf 9-10% pa bi tesko skinuo to sa obicnim kardio programom..
ti si vec nesto trece..ja hiit ili kardio radim 3x nedeljno ne zbog masti, nego zbog celog sistema krvotoka..
inace svakome preporucujem jutarnji kardio ili hiit a za uvece naravno ako se ima snage..
prosto
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline entuzijasta

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 16
  • Gender: Male
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #28 on: May 21, 2007, 05:51:52 PM »
@GRKOVCANIN

malo si pogresio..ja  kod njega zagovaram sledece

tegovi:pon,sre,cet,sub
hiit ujutru(25 min):uto,sre,cet,pet,
kardio popodne(40min),pon,uto,sred,pet,sub

pedja radi hiit 2 x dnevno jer je  imao 100 kg a kategorija mu do 90kg  a imao bf 9-10% pa bi tesko skinuo to sa obicnim kardio programom..
ti si vec nesto trece..ja hiit ili kardio radim 3x nedeljno ne zbog masti, nego zbog celog sistema krvotoka..
inace svakome preporucujem jutarnji kardio ili hiit a za uvece naravno ako se ima snage..
prosto

koja je svrha tog popodnevnog kardia? zar nije dovoljan jedan hiit ujutru ako se dobro odradi?

mislim, ako se vec pravilno hranimo, tesko cemo na popodnevni kardio otici s praznim stomakom...znaci taj kardio bi posluzio da se nabija neka kondicija ali tesko da bi se skinule neke masti...ako gresim ispravite me?

znaci zar nije najbolja varijanta ono hiit ujutu popodne teretana?

moj slucaj je 202cm 103kg konkretno, ali mnogo salceta. opet tih svojih 100+ kg dizem 10 puta na vratilu nathvatom i 14-15 puta normalan hvat. znaci ima tu i misica...trenutno svako jutro ide hiit 20-25 minuta (kvalitetno) i sad razmisljam kako da uklopim teretanu i eventualno taj drugi kardio koji me sad totalno zbunjuje?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: 12kg manje za 75dana-veci obim misica
« Reply #29 on: May 21, 2007, 06:03:58 PM »
ako imas mnogo viska kilograma  i % telesnih masti 1 kardio trening ili hiit sigurno nece biti dovoljan.
kako ja razmisljam o tome..
jutarnji kardio ili hiit ce sigurno pokrenuti neke masne stanice na topljenje ali do neke faze, jer logicno bi bilo sto vise hiit vise se topi masti..e pa nije bas tako..posle odredjenog vremena dolazi do katabolizma, sto zavisi od glikogena, suplementacije i inteziteta treninga kao i samog metabolizma kao i od iskustva vezbaca.
taj vecerni kardio treba da ti obezbedi potrosnju viska kalorija koje mogu da se stvore tokom dana a ti ne zelis da to ode gde ne treba..sve je ovo uslovljeno , ishranom , suplementacijom i treningom, kao i odmorom..
posto on(bebac) nije bilderski disciplinovan po pitanju ishrane kao i vecina vas taj kardio uvece posle teretane ili samostalno je neophodan..
onaj koji 100% postuje pravila to moze da izbegne..

to sto ti se podizes na vratilu nema veze sa misicima, znam ja mnogo deblje ljude koji imaju ekstra snagu od onih nabildovanih(misicavih)
tako da ako ti je cilj skidanje kilograma , znaci tezine, to ide tako..evo ja se nisam takmicio 7 godina ali radim kardio i dalje..a petrovic ga radi 2x dnevno u pripremama sa malim % bf..
nadam se da je sada jasnije
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap