EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin  (Read 3860 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin
« Reply #10 on: February 20, 2013, 12:25:36 AM »
ALA imaš u lanenom semenu, samo moraš da ga samelješ u prah prethodno...


low carb se više odnosi na low GL ishranu, da ne shvatiš bukvalno da ne smeš da ih unosiš, već da unosiš hidrate sa niskim GL-om...

Offline Stevcho

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 276
  • Gender: Male
Odg: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin
« Reply #11 on: February 20, 2013, 12:30:12 AM »
Laneno seme je stvarno jeftino, samo treba da se otvoris za mlin prvo...
Ja sam radnik na pilani zemo
s motorkom bi ko međed zadremo

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin
« Reply #12 on: February 20, 2013, 01:10:10 AM »
Sta znam,kad vec kljukam omega 3 kroz tablete,onda usput i ALA,kad ide june nek ide i uze :D A za low GL sam shvatio,odnosno pretpostavio da je o tome rijec,izbjegavam je svakako dok radim na smanjenju bf
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin
« Reply #13 on: February 20, 2013, 08:37:23 AM »
Da, mislio sam na low carb.
Po meni je gledati na GI glupo jer svakako menjas GI hrane kad je jedes zato sto nikada ne jedes hidrate same, nego uvek idu tu i proteini, masti, povrce... Jos se i prosli obroci vare pa ne vidim potrebu da neko gleda GI. Naravno ovde se podrazumeva nas tip ishrane, tako da bez komentara a sta ako jedem junk ceo dan.

Offline Becks

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1743
  • Gender: Male
Odg: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin
« Reply #14 on: February 20, 2013, 08:39:53 AM »
A za low GL sam shvatio,odnosno pretpostavio da je o tome rijec,izbjegavam je svakako dok radim na smanjenju bf

Sta izbegavas? Low GI hranu?

Offline BoDz4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 97
  • Gender: Male
  • Imperare sibi maximum imperium est.
Odg: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin
« Reply #15 on: February 20, 2013, 09:22:06 AM »
Sta izbegavas? Low GI hranu?

Trenutno komplet UH izbjegavam jer sam na keto. A u punjenju jedem bijelog pirinca,jer je jbg punjenje. A sto se tice ovoga pogresno sam se izrazio jer sam bio u polu-snu :D Kad nisam na keto izbjegavam proste UH,tj svodim na minimum.  :)
-Scientia potentia est.
-Οι πρωταθλητές δε φτιάχνονται στα γυμναστήρια, φτιάχνονται με ό,τι έχουν μέσα τους: μια επιθυμία, ένα όνειρο, ένα όραμα.
-Радићу данас оно што други неће да бих сјутра могао да радим оно што други не могу!

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Kofein + UH = Smanjenje osetljivosti na insulin
« Reply #16 on: February 20, 2013, 11:48:35 AM »
Da, mislio sam na low carb.
Po meni je gledati na GI glupo jer svakako menjas GI hrane kad je jedes zato sto nikada ne jedes hidrate same, nego uvek idu tu i proteini, masti, povrce... Jos se i prosli obroci vare pa ne vidim potrebu da neko gleda GI. Naravno ovde se podrazumeva nas tip ishrane, tako da bez komentara a sta ako jedem junk ceo dan.


jeste GI neprecizan, zato sam i napisao GL...